Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

STEIDZĪGIE Bērniņi pamazām gaida rudeni

*minka*

ine
pieteicos grupaa, ja nemaldos gadiiju saveejaas dviines, kad Tavas...manas piedzima 34ned, abas zem 2kg biki, neticami ka taas mazaas cukurpacinas jau 9 ar pusi gadus jaunas un spriganas meichasm, joprojaam vienai juutams skaabekla bada sekas, loti aktiiva, gruuti notureet uzmaniibu reieem, bet reizeem muus paarsteidz ar visu kopumaa.

Laiks ir tas, ko nekad nedabūsi atpakaļ, tāpēc izvēlies uzmanīgi, kam to veltīt...

Iespējams ir VISS !!! Neiespējamais gluži vienkārši prasa vairāk laika....

Nebaidieties kādu zaudēt, jo zūd tikai tie, kas jums ir doti pieredzes gūšanai. Bet paliek tie, kurus jums ir lēmis liktenis.

Sveiki, ienācu te pēc ļoti ilga laika, bet saprotu, ka laikam varu te nākt tikai, ja gribu paraudāt. Kaut kā baigi sāpīgi, neskatoties uz to, ka jau gandrīz 10 gadi pagājuši.

sapnits7
Neatceros šo niku, bet jā, manām meitiņām decembrī būtu 10 gadi.

Biji pie censonītēm?

pecina

Biji martiņa 2007?

Man šobrīd ir ļoti grūti samierināties ar steidzīgo meitiņu, bail ko nesīs mums nākotne...

Ir man saulstariņš dzīvē tagad

un meitiņa princesīte

ine
jā biju, nu domāju ka tev šādā vecumā jau skaidrs aptuveni, kas ir kas. Mums gājis ļoti grūti.

pecina
Man nekas vēl nav skaidrs, manai meitiņai pēc koriģētā vecuma ir 1 mēnesītis tagad.

Kur meklēji mierinājumu, atbalstu? Kā ar to visu tiki galā? Kas jādara, lai sev palīdzētu tikt galā?

Vai tagad ir vieglāk, domāju ikdiena, sadzīve? Varēji atgriezties darbā?

Ir man saulstariņš dzīvē tagad

un meitiņa princesīte

sirdspukstiņš

mans steidzīgais jau 7-gadīgs

sapnits7
kā iet ar mācībām??

Papildināts 07.10.2016 13:29:

savējo atstāju bd vienu gadu...jūtams,ka nav vēl skolai gatavs..sīks,maziņš,priekš 1.klasnieka

bet tā-viss noiek,attīstās,nekādas super duper problēmas nav..biežā slimošana arī jau tik pat kā pagātnē

Aug mums personība ar uhhh kādu raksturu un runas dotībām-vāveri no koka norunās,visu sarunās,nokārtos...tik klibo uzmanības noturība....laikam tas raksturīgs,ne?tomēr kkāds skābekļu bads ir bijis

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

ine vienīgais atbalsts bija vīrs, pie tam liels atbalsts. Mierinājumu tai laikā nemeklēju, bija jāskraida ar bērnu apkārt pie visādiem speciālistiem, uz nodarbībām. Kaut kā tad bija enerģija.
Pirmo reizi riktīgi sabruku kad ārsts ienāca un pateica, ka puikam ir 5.pakāpes asinsizplūdums. Es piezvanīju vīram, lai brauc pie manis un abi kopā raudājām. Pēc tam abi aizgājām uz baznīcu uz dievkalpojumu un lūdzām Dievu.

Papildināts 07.10.2016 21:03:

Tagad ir visādi, jo problēmu ļoti daudz puikam. Es pamatā sēdēju ar viņu mājās. Uz 4,5 gadiem pastrādāju un tagad, kad puikam 9 gadi esmu atsākusi beidzot strādāt.

Papildināts 07.10.2016 21:04:

Bet kas jums tieši ir par problēmām? Kas tev liek bažīties? Vairumā gadījumu tomēr šiem bērniņiem viss ir daudz maz labi.
Bet es savu puiku ļoti mīlu un esmu laimīga, ka viņš man ir. Tiešām laimīga.

Papildināts 07.10.2016 21:08:

Ja tev ir iespēja, pieņem jebkādu palīdzību, iesaisti visus tuviniekus. Ja vari, iesaku psihologu, ir arī kaut kur atbalsta grupas. Es pieteicos projektā mīļa auklīte un reizi nedēļā man bija brīva diena man.

Nu nāc runāties te vai raksti man. Atbalstīšu cik varēšu virtuāli.

Pēdējās izmaiņas: pecina, 07.10.2016 21:20.

pecina, mums arī gāja ļoti smagi (arī 5.pakāpes asins izplūdums ar diezgan nejaukām sekām). Pirmajā pusgadā izraudāju, šķiet, 10 gadu normu. Tagad jau esmu daudz maz samierinājusies, ka ir tā, kā ir. Tajā pašā laikā ļoti strādājam ar jaunkundzi, lai uzlabojumi būtu vēl labāki.

ine, jautājums gan nebija adresēts man, taču esvmierinājumu un atbildi uz neatbildamo jautājumu - kāpēcv- sākumā meklēju sevī. Ātri sapratu, ka tas nav pareizi - tā sāpe bija tik liela, ka burtiski izdegu. Neesmu ļoti ticīga, bet toreiz bija sajūta, ka vajag aiziet uz baznīcu. Kaut vai vienkārši pasēdēt klusumā (pa dienu baznīcā cilvēku nav faktiski vispār). Daudz laika sarunās pavadīju arī ar BKUS māsiņu-kapelāni Intu. Taču vislielākais atbalsts man bija steidzīgo lapas mammas. Divas no viņām bija atbraukušas pie manis uz slimnīcu. Ar vienu daudz runājām elektroniski. Tāpēc, ja ir vēlēsanās, droši raksti - varam satikties un aprunāties arī klātienē.

Es esmu aptuveni samierinājusies un nebija bieži jautājums - kāpēc mums tā? Bet ir tādi gadījumi, piemēram, puikam ļoti patīk spēlēt futbolu, bet nu reāli to daru tikai es ar viņu, jo nav ne ātruma ne kustīguma, viena puse spastiska. Reiz bijām visa ģimene sporta laukumā, kur puikas trenējās futbolu. Manējais dikti skatījās un trenerītis viņu paņēma komandā. Puika nevar padkriet tik ātri. Ielika viņu vārtos, vienu bumbu atsita, tad bija lepns. Bet ar to arī viss beidzās. Nekad viņš nespēlēs futbolu ar citiem puišiem. Tad gan es atkal TĀ raudāju. Nu parauj brīžam.

ine
Neatceros šo niku, bet jā, manām meitiņām decembrī būtu 10 gadi. Biji pie censonītēm?
nee nebiju, manas ISCI meitinas, 7+ ned bij traka asinoshana, domaaju jau ka visam beigas, vai tik nebj kaaada dviinju lapinaa... manejaam vajadzeeja dzimt maija beigaas, piedzima apriila viduu 34ned pirms 9 gadiem.

sirdspukstiņš
kā iet ar mācībām??
labi, es skolaa palaidu jau 4 gados 4meen, te pie mums Irijaa tad saak skolu, vecaakaa meita loti labi tiek galaa, jaunaakajai bik uzmaniibas probleemas, bet nu jau ir ok, bet joprojaam papildus nodarbiibas skolaa. Tagad nekas nelecina vairs par steidziigumu, bet pirmie 2 gadi bij loti gruuti.

Mana jaunaakaa atgruuda eedienu vismaz reizi dienaa liidz dienai kad saaka staigaat, 1 gads un 5 meen, vinai liidz tam viss bij tikai bledereets, ja nee riistiijaas, veema. veelu saaka runaat, bet es vairak sliecos ka vinaam bij sava dviinju valoda, taapeec, savaa starpaa sarataas lieliski.

Laiks ir tas, ko nekad nedabūsi atpakaļ, tāpēc izvēlies uzmanīgi, kam to veltīt...

Iespējams ir VISS !!! Neiespējamais gluži vienkārši prasa vairāk laika....

Nebaidieties kādu zaudēt, jo zūd tikai tie, kas jums ir doti pieredzes gūšanai. Bet paliek tie, kurus jums ir lēmis liktenis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18136664