Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

STEIDZĪGIE Bērniņi pamazām gaida rudeni

*minka*

Dāmas, kā paliek ar apavu koppasūtījumu no tās poļu lapas?

Sveikas dāmas. Man jautājums par runāšanu.

Pēc pusotra mēneša manām jau būs 3 gadi, bet bērnu dārzā viņas runā vissliktāk no visiem. Skaidrus teikumus nerunā, maksimāli sasaista 2-3 vārdus. Vārdu krājums ar pašvaks, viena piemēram zin kas tas ir par priekšmetu kad pajautā, bet neizrunā viņu vārdā. Savā starpā protams runā, bet tikai savā valodā un ļoti ātri, no malas nesaprast.

Varbūt kāda no jums ir saskārusies vai interesējusies par runas centru priekšlaicīgajiem. Padalieties ar informāciju.

Žurķis2

Bii jaunkundze

ar apavu koppasūtījumu no tās poļu lapas?
Es gaidīšu nākamo sezonu (vot, pati ieteicu un tagad atsakos ). Bet atnāca no ebaja Geoxi rudenim 28. izm., uzvilku un skatos, ka var iet jau Līdz ar to arī skapī stāvošie ziemas Elefanti derēs, sandales mums dārziņam jau ir. Tā ka pagaidām nav, ko pasūtīt. Bet jūs ar smaidiņu varat moš pieteikties tajā iepirkšanās lapā, tur meitenes ik pa laikam sūta.

Klau, esmu un nesaprotu, kurās vietās to ķiveri vajadzēja mērīt? Tev vispār tagad ir laiks tam pasākumam? Ja nav, ļaunā neņemšu, jo mums tak viena rudens cepure jau ir.

Žurķis2: kurās vietās to ķiveri vajadzēja mērīt?
Man vajadzētu šādus mērus: (1) posma garums no tās vietas, kur parasti stiprinās bumbulis augšā, līdz pieres malai; (2) sejai paredzētā cauruma platums un garums; (3) galvas apkārtmērs; (4) posma garums no augšas līdz zodam.

Bet skaties, kā jums ir ar veco ķivercepuri - ja vajag, piemet kaut kur pāris cm klāt, lai nesanāk par mazu. Katrā ziņā, šoreiz bez laikošanas neiztikt.

Tev vispār tagad ir laiks tam pasākumam?
Ja atsūtīsi mērus, nedēļas nogalē ķeršos klāt.

Papildināts 31.08.2011 17:47:

Demi, es tavā vietā priecātos, ka bērni kaut ko vispār runā. Turklāt, cik esmu runājusi ar mūsu logopēdi, ja bērns 2-3 gadu vecumā spēj sasaistīt kopā vairākus vārdus, tas ir pat ļoti labi.

Man vecākā vārdus sāka likt kopā ~2-2,5 gadu vecumā, kad sāka iet bērnudārzā. Savukārt jaunākā nerunā vispār. Tūlīt būs 2 gadi, taču viņa nesaka nevienu pašu vārdu. Ik pa laikam pasprūk "mamma", taču nav ne jausmas - vai un cik apzināti. Zilbes sāka likt kopā tikai pirms pāris mēnešiem. Taču, manipulējot ar skaņām (aaa, eee, dedede, jejejej u.tml.), ļurina vienā laidā. Tā kā - mierini sevi ar domu, ka jūs esat krietni labākā situācijā.

Uzsaucu visām uz Zetas vārda svētkiem

Galvenais, lai vecumdienās dzert gribās!!

sveikas...

*minka*
uz vardinjdienu!!!

Eh.. mums atkal vasara, aaraa karstums ne pa jokam. jociigi.. kokiem lapas jau dzeltee, un taaaaads karsonis. Vakar izbesiija mani: bijaam kafejniicaa, siicis seedeeja blakus uz zemes un ruschinajaas pa granti. No blakus galdinja komentaars: kaads man baals berninjsch, sauliiti nemaz nav redzeejis (saliidzinot ar vinjas bruuuuni jo bruuni nodeguschajiem) lai liekot tak sauliitee ruschinaaties pa granti... gribeeju kraut. Mans berns nepaliek bruuns, nepaliek un viss. Knapi beeschiigs. Un sauliiti redz pietiekami, vismaz 6 stundas laukaa pa dienu. neredzu nepiecieschamiibu siici izkaart saulee, eenaa arii labie saules stari ir pietiekami. Braucaam pirms paaris dienaam pa dienas vidu ar riteni cauri pa purvu pilnaa saulee dienas viduu (siicim platmaliite galvaa), aizmirsu iesmeereet, domaaju ka dabuus apdegumu. Man riktiigs iedegums, pat mugursomas lences uz muguras iedeguschas. A berns: kaads bija taads bija, pat vaigi nebija saarti palikuschi Man sviedri liist, a vinjai nekaa. Biku karsta .. tas jaa, bet ne vairaak.

Akjaa.. dabuujaam piekrischanu uz rehabilitaaciju, vieta jau zinaama, tikai datums veel nee. 4 - 6 nedeeljas. lasu netaa atsauksmes. Visvisaadas, no baigi labi, liidz peedeejais drankjis. nevaru izdomaat. Itkaa jau teoretiski vareetu atteikties, lai piemeklee citu... nezinu, nezinu,nezinu... Vieta smuka bezgala, 1050 m.v.j.l.

Demi
Savā starpā protams runā, bet tikai savā valodā un ļoti ātri, no malas nesaprast.
nu re.. taa ar atbilde uz tavaam raizeem. Vinjaam nav vajadziibas runaat "normaali", vinjas savaa starpaa saprotas ideaali, un cik saprotu vinjaam pietiek paschaam ar sevi, ir paschpietiekamas. Vinjas ir labaakaas draudzenes, ideaalas speelju biedrenes un saprotas labi. Savstarpeejaa komunikaacija ir valodas, runaschanas merkjis. Esmu dzirdeejusi, ka schaados gadiijumos iesaka bernus schkjirt. nejau pa visam, un katru savaa grupaa, bet vismaz piemeeram kameer viena dejoschanaa, otra ziimeeschanaa. taaka vinjaam ir stimuls "normaali" komuniceet ar paareejiem. Jeb lai audzinatajas skataas ka vinjas schkjirti katra ar citiem berniem speleejas (viena lellju stuurii, otra ar kluchiem), attieciigi vinjaam jameghina "normaali" runaat, lai citi berni vinjas saprot.

Žurķis2

Demi
Es piekrītu Kukazha versijai par dvīņu komunikāciju.

Mazam mierinājumam varu pateikt, ka pat 4-gadīgo grupiņā ne visi labi runā. Šogad mums sākas angļu valodas apmācība, un logopēds nāks pārbaudīt, jo esot bērni, kas varēs sākt tikai nākamgad sakarā ar to, ka vēl slikti runā dzimtajā valodā.

Papildināts 05.09.2011 11:34:

*minka*
Uz Zetas vārdiņdienu.

Sveikas,es ar vel te,mana peka nu jau ir sagaidijusi savu 1.jubileju,staigat saka 11 menesos,nemanot ir izaudzejusi 9.zobu,ar esanu gan svaki,pamatediens vel jo projam maisijums,no ritiem izdodas iemanit putru,ja ir zupa,kas vinai garso,tad ed,tad ed,kartupelus vel jo projam need,ed tomatus,ed ari pa nekti,ta luk,nevaram sagaidit septembra beigas,kad brauksim uz UK pie teta,pavisam......

Paldies par sveicieniem!

Nu ko, uzsaucu... Zeta šodien uzsāka b/d gaitas.

Galvenais, lai vecumdienās dzert gribās!!

*minka*
. Mes jau otro nedelu iekarojas b/d. Pagaidam viss ir oki. No rita krokodilu asaras, vakara pat majas iet negrib

mammucis123

Mums 1.7g. un joprojam maisijums no rita, vakara un sad tad pa dienu padzerties .

人生は美しい

生命是美麗的

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18136664