Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Katastrofu,izdzīvošanas,piedzīvojumu filmas.

es cita

Kamerona

Ir kādi jaunatklājumi?

Man nav

Gribētos ko tādu paskatīties labu.. atkal.


Kamerona

B_Zuze

Nezinu vai jau bija minētas:

Deepwater Horizon

Sully

San Andreas

šīs pati esmu redzējusi un varu ieteikt, it sevišķi pirmās divas.

lauvux

Everests, pēc reāliem notikumiem.


Šis ir dokumentāls stāsts par to pašu filmas sižetu "Северная стена" (dokumentālais vēstījums bija interesantāks par mākslas filmu). Toties labs stāstnieks. Stāsta tas pats alpīnists,kurš ierunāja dokumentālo filmu "Kасаясь пустоты" par savu pieredzi, kad draugs atgrieza viņa virvi. Ja ir labs stāstnieks, tad var klausīties visgarlaicīgāko un pat dzirdētu sižetu un aizrauj. Kā stāstnieks pat ļoti spējīgs, pilnīgi maģiski ievelk savā stāstā, jūtu, emociju un sižeta loģikas izklāstā.

Эйгер. Гибель экспедиции 1936 года. Тони Курц:

https://www.youtube.com/watch?v=8tmucbmesCU

Savukārt par viņa paša stāstu "касаясь пустоты" runājot, mani pārsteidz kā viņa pārinieks atklāti pasaka, ka draugu nogrieza nost, ij bez maz nedomāja par viņu un nemeklēja. Un vēl man grūti noticēt, ka viņa sirdī ne mirkli neparādījās nodevības sajūta, viņš gan pats no noliedz. Saprotu, ka kalni var aizraut. Bet man pašai kaut kāds iekšējs bieds ir aukstums un augstums, bet pilnīgi saprotu to kalnu maģijas aizraujošo daļu.

Papildināts 31.12.2021 22:31:

Dokumentāls vēstījums kā operatora vainas dēļ saskrējās 2 lidmašīnas. Sižeta spraigums arī aizķēra. No šīs sērijas viens no vairāk paliekošajiem atmiņā. Ir arī angļu valodā, bet tur dokumentāla filma uzņemta ar citiem aktieriem.

Krievu val:

https://www.youtube.com/watch?v=0zDYrIyVL3s

Angļu val. tas pats stāsts, bet citi aktieri (mazāk aizķer):

https://www.youtube.com/watch?v=iLWxy-SQ6hY

Tā operatoru vaina tāda nosacīta. Interesanti, ka vienlaicīgi var notikt tik daudz neveiksmīgu sagadīšanos. Lidmašīnas administrācijā nakts maiņā strādāja 2 operatori, parasti pa nakti neviens tajā mazajā lidostā nenolaidās un tikai tranzītā šķērsoja gaisa telpu teju pa visu nakti 2 lidmašīnas. Un tieši tajā brīdī pārinieks aiziet uzpīpēt uz 1 min, tieši tajā brīdī ikvakara sakaru operatori atslēdz daļēji sakarus, jo veic pārbaudi, tieši tajā brīdī tomēr viena lidmašīna izlemj nosēsties, abas tranzīta lidmašīnas krusto gaisa līniju 1 punktā un 1 augstumā un aiz pārklausīšanās un pārpratuma, kas atkal varēja notikt tikai vienā noteiktā minūtē, abas lidmašīnas nolaidās par stāvu zemāk un vienalga saskrējās. Vēlāk viens no upura radiniekiem to operatoru nodūra.

Pēdējās izmaiņas: Sindy5, 31.12.2021 22:52.

https://kinogo.cx/2711-ledjanoj-drajv-2021-wbl.html

skolotajas_jautajums

The flood atradu youtube

Papildināts 22.01.2022 12:09:

Gisi.
Noskatījos, paldies! Patika

Ulrike

Nupat noskatījos Moonfall 2022 gada filma ar Halli Beriju. Katastrofa skar visu pasauli un mēnesi. Lai par maz neliekas. Man patika.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18140531