Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Katastrofu,izdzīvošanas,piedzīvojumu filmas.

es cita

Lihen

A ko Jūs sakāt par pēc patiesa, šausmīga notikuma uzņemto filmu, šķiet Alive (par regbija komandu, kas lidojot pāri Andu kalniem nokrita un ~ mēnesi izdzīvoja pārtiekot viens no otra, līdz izdzīvojošie tika izglābti)?

Tieši šovakar pa TV21 bija "Raging inferno"

Papildināts 01.12.2011 01:21:

Lihen
A ko Jūs sakāt par pēc patiesa, šausmīga notikuma uzņemto filmu,
Kas tur ko daudz teikt? Realitāte vienmēr ir briesmīgāka par izdomātu stāstu.

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"
[das Mädchen—neuter] [die Rübe—feminine]

Man ļoti patīk Into The Wild. Mūzika vien ir to vērta

Nupat noskatījos Melancholia.

http://www.youtube.com/watch?v=xWQ2YZG8kcA&feature=related

Pēdējās izmaiņas: Note, 03.12.2011 18:38.

kamitis

Man ļoti patika The Guardian

Man arī. Forša filma. Un re ka Kačers māk ne tikai smieklīgos tēlot

Heal the world, make it a better place

Vai to Alive nevar kautkur online noskatīties,krievu val.?

Es nevaru atrast nekur,ja ir,tad angliski(kas nav mana stiprā puse).

...par to domaasu riit....

Es arī gribētu iespraukties ar savu vienu jautājumu

Pirms vairākiem (varbūt pat kādiem 5-6) gadiem, šķiet, ka pa LNT rādīja filmu par jūrniekiem/kuģi. Atceros kā pa miglu to sižetu, bet liekas, ka toreiz patika tā filma. Stāsts bija tāds, ka uz kuģa bija ķipa mācības jaunajiem jūrniekiem. Uznāca baigā vētra un kuģis sāka grimt-tad nu arī stāsts bija par to, ko kurš glābj, kurš mirst utt. Man kaut kā liekas, ka latviskajā nosaukumā bija kaut kas ar vārdu baltais/baltā vētra/brāzma/vilnis vai tamlīdzīgi. Tā noteikti nebija The Perfect Storm ar Dž.Klūniju. Any idea???? Paldies!

Lai gan ir redzētas daudzas piedz.filmas, prātā īsti neviena nenāk. Bet tomēr autorei gribas ieteikt veco labo Vertical Limit http://www.imdb.com/title/tt0190865/ Normāla filma, kuru var paskatīties draņķīgā svētdienā ar tējas krūzi rokā un ar siltu segu uz kājām!

12345

Lietai, ko gribu ieteikt, vairs neatceros ne autoru, ne nosaukumu, bet varbūt pa visiem kopā sadabūsim galus rokā. Es pati lasīju grāmatu, bet esmu dzirdējusi, ka ir arī filma.

Autors ir krievs, darbība arī kaut kur Krievijas plašumos risinās.

Specdienesta kapteinis pirms ļoti grūta uzdevuma pavada atvaļinājumu kopā ar sievu: brauc ar laivu pa upi. Pēkšņi viņus nolaupa un nogādā kaut kādā vergu ciematā dziļos mežos, kas iekārtots skaistā senkrievu stilā, bet īstenībā tur šausmu lietas notiek.

Vēlāk izrādās, ka tur ir atpūtas bāze bagātiem ārzemju tūristiem, kas maksā milzīgu naudu par iespēju medīt dzīvus cilvēkus un arī pa īstam viņus nošaut, ja izdodas tikt klāt šāviena attālumā.

Tiek noformēta komanda- tas kapteinis un vēl cik tur, cik tur cilvēki, viņiem iedod drēbes un apavus, kas obligāti jāvelk, un palaiž mežā. Pēc pusstundas (vai nu kā tur) sākas medības.

Pēdējās izmaiņas: 12345, 22.12.2011 15:27.
Pēdējās izmaiņas: 12345, 22.12.2011 15:28.
Pēdējās izmaiņas: 12345, 22.12.2011 15:33.

.

12345

.

scouty

sniegapika
Pirms vairākiem (varbūt pat kādiem 5-6) gadiem, šķiet, ka pa LNT rādīja filmu par jūrniekiem/kuģi. Atceros kā pa miglu to sižetu, bet liekas, ka toreiz patika tā filma. Stāsts bija tāds, ka uz kuģa bija ķipa mācības jaunajiem jūrniekiem. Uznāca baigā vētra un kuģis sāka grimt-tad nu arī stāsts bija par to, ko kurš glābj, kurš mirst utt. Man kaut kā liekas, ka latviskajā nosaukumā bija kaut kas ar vārdu baltais/baltā vētra/brāzma/vilnis vai tamlīdzīgi. Tā noteikti nebija The Perfect Storm ar Dž.Klūniju. Any idea???? Paldies!
White squall

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18140531