Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Katastrofu,izdzīvošanas,piedzīvojumu filmas.

es cita

No kalnu tēmas viena no labākajām filmām ever manuprāt ir Touching the Void. Vēl forša ir North Face.

Qued

Ja patīk zombijfilmas ar pasaules galu (ķipa), tad 28 Days Later ir forša

Tad vēl ļoti laba ir Cloverfield.

Melancholia ir laba, bet ne katram patiks. Pasmaga.

Iepriekš bija pieminēta Castaway - tā ir ekselenta, augsti rekomendējama. Toms Henks rullē.

Battle los Angeles kaut kā bezsaturīga likās. Ja der citplanētieši, District 9 ir laba.

(c) Qued
12345

Noskatījos tās "Piranjas medības". Gaužām tālu no pirmavota un daudz štruntīgāk par grāmatu.

.

scouty

Deep impact tā nekas bija.

renjchiks

Lihen
A ko Jūs sakāt par pēc patiesa, šausmīga notikuma uzņemto filmu, šķiet Alive (par regbija komandu, kas lidojot pāri Andu kalniem nokrita un ~ mēnesi izdzīvoja pārtiekot viens no otra, līdz izdzīvojošie tika izglābti)?
šitā ir laba, tā kā tas viss noticis realitātē...tad ticamāk vairs nevar par katastrofām...

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

No blakus tēmas iespaidojoties,noskatījos Gan Alive,gan The grey...Abas smagas,bet vairāk kautkā aizrāva Alive...

...par to domaasu riit....

No blakus tēmas iespaidojoties,noskatījos Gan Alive,gan The grey...Abas smagas,bet vairāk kautkā aizrāva Alive...
Vienā citā tēmā te kāds apgalvoja, ka The Grey esot rimeiks Alive. Nav tas nekāds rimeiks! Alive ir uz patiesiem notikumiem balstīts filma (kur kaut kāda sporta komanda ar lidmašīnu 1972.gadā nokrita Andu kalnos, no 45 cilvēkiem izdzīvoja 16), bet The Grey - vnk filma, kurai nav nekāda sakara ar otru filmu. Grey patika labāk - īsts trilleris. Alive - brīžiem gaaaarlaicīga.

Pēdējās izmaiņas: Šarlote, 25.02.2012 20:36.

Es iesaku noskatīties filmu eight days to live, filma veidota balstoties uz patiesiem notikumiem par kādu autoavāriju.

Es zinu vienu filmu par izdzīvošanu, kur puisis dodās nelielā ekspedīcijā. Tā kā viņš nevienam par savu pārgājienu nebija pateicis, reali neviens nezināja, kur viņš ir. Diemžēl puisim nepaveicās un notika nelaime, tad nu arī visas filmas stāsts ir par izdzīvošanu. Lūk sī filma 127 hours

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18140531