Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Oktobris 2004

cholvis

Saprotu, ka muusu lapa ir sleegta, bet man gan gribeetos ik pa laikam tomeer aprunaaties un uzzinaat kaa iet paareejiem pirmklasniekiem.

Mums iet labi, vēl rit adaptācijas periods skolā, bet rīt jau sāksies īstā dzīve Mūzikas skolā bija uzdots iemācīties skolas himnu no galvas, ilgi locījās, pāris reizes izburtoja, bet tā arī nepietika gribas spēka iemācīties.

Es šodien sapratu, ka viegli nebūs. Manēja ar prieku iet uz skolu, bet nu sodien nāca apjausma, ka ir arī jāmācās. Asaras bira, veicām pārrunas. Izkskatās, ka bija pozitīvas, tik nu redzēs vai uz ilgu laiku. Ka lai tādu mazu pārliecina, ka skolā IR jāmācas, neskatoties uz to vai gribu vai negribu...

Manējo arī pagaidām viss apmierina, vēl gan mājas darbi nekādi nebija. Tad jau redzēs, kā ies.

Sveikas, Mīļās!

Apsveicu pirmklasniekus no visas sirds un vēlu to lielo gribu mācīties!!!

Mēs vēl uz skolu neejam - dārziņā pēdējais gads un viss uzsvars tagad uz gatavošanos skolai.

Paldies, paldies! Pirmklasnieks juutas labi Mana princese tagad katru vakaru lasa pa vienai pasakai! Tas ir taads progress! Mammai prieks

Kā pirmklasniekiem veicies pirmajā mēnesī?

G. ir dabūjusi gan pirmo piezīmi, gan atzinības zvaigznītes un vardītes Palaidām arī mūzikas skolā un pašlaik izskatās, ka tā lieta būs aizgājusi - pati labprāt piesēžas pie klavierēm un spēlē, lai gan ir ja bijušas arī asaras un puņķi, jo nesanāk ar pirmo reizi.

Apsveikumi skolas gaitu uzsākšanu!!! Un arī ar 7.gadu jubilejām!!!

Inesei skolā iet labi- sākumā bija grūtības ar mājas darbu pildīšanu, pat prasīja, lai es izpildu viņas vietā , bet nu jau ir pieradusi un iedzīvojusies jaunajā vidē un kārtībā

Rakstiet el.ze@inbox.lv

Ārprāts! Cik ātri skrien laiks! Manējā jau gaida garās brīvdienas ! Iemesls tikai viens - no rīta nebūs tik agri jāceļas. Ar to mums ir tiešām lielas problēmas. Esmu mēģinājusi gan ar labu, gan ar sliktu, bet celties vienalga negrib.

Sveikas, visas! Biju jau izmesta no lapas aprites, ta ka nacas registreties no jauna. Uznaca tada nostalgija pec musu jaukas oktobrisu u.c. milumu vecaku kompanijas. Biski jau Draugos uzmetu aci uz dazam gimenem, bet tas jau nu gluzi nav tas pats, ko piedava sis forums.

Berni mums nav nakusi klat, darbi gan. Zane iet 1. klase zviedru skola, bet sestdienas apmekle Stokholmas latviesu skolu, kura, taa nu ir sanacis, esmu kluvusi par direktori. Majasdarbi smiekligi maz un loti vienkarsi. Pat nezinu, kad tie berni pie zinibam tiks, ja viss tada gliemeza tempa notiek. Mums majas ir protests pret to, ka garlaicigi; labi, ka ir draugi skola, kas glabj situaciju. Un vel, saja zeme man ar svetas parliecibas pilnu gimi skaidro, ka pec baseina un saunas, ar slapjiem matiem (Zanei joprojam ir gari, biezi mati) sedet stundu parka un est launagu ir baigi normali, jo "vini ta vienmer ir darijusi". Esmu 10 gadus te nodzivojusi, bet nu nespeju iebraukt sitaja logika... Lai jums visiem viss skiet, un ari ir, sapratigaks neka man (vismaz paslaik)! Apcerigu 3. Adventi! Un uz redziti!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18141614