Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

elejas veronika

nezinja09

Personiga pieredze-nepalidzeja. Man pazistamiem cilvekiem ari nav palidzejusi.

Mazā Raganiņa

Man vispār ieteica mazāk dzert , manos 17 gados. Beigšot dzerstīties, problēmas pazudīšot. Toreiz un vēl joprojām ar alko esmu uz Jūs. 1 vīna glāze vidēji pa 3 mēnešiem. Tā kā manās acīs viņa ir absolūta 0 un diezgan rupja mātīte.

Nesaki HOP, pirms neesi pārlecis

Man arī apmēram 17 (!!!) gados pati pieteicās, ka manu gultā čurāšanas problēmu atrisināšot Es no šitā biju mēma, ka neko citu i nepateicu....

Vispār par viņu manuprāt 70% negatīvs, 30% pozitīvs.

reti skaista

Izsmēlusi sevi babulis, bet vēl jau lētticīgo Latvijā netrūkst.

Kaķim ir vienalga, ko peles par viņu domā

astora

No atsauksmēm- ļoti rupja tieši, pārāk kategoriska, pietrūkst tieši cilvēciskās pieejas, sapratnes.

tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.

Man ar liekas ka viņa vienkārši sāk sevi izsmelt un nogurt,bet tik un tā cilvēki pie viņas brauca un brauks un tie kas viņai tic tiem arī palīdzēs+ir tādi kas savādāk kā rupji un pa tiešo nemaz nesaprot-viņiem tieši vajag kā ar mietu pa pieri.

astora

kaitucis
zināmu toleranci ir jāievēro jebkurā gadījumā, arī ētiku.

tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.

Biju līdzi tuviniekiem, mani arī nepatīkami pārsteidza viņas kritiskā, var pat teikt - augstprātīgā attieksme. Neesmu cimperlīga, pie izcila speciālista to varētu arī pieciest. Tomēr nevienu problēmu nodiagnosticēt nespēja, teica, ka viss kārtībā (kaut tā arī būtu!). Pati uz savas ādas gan neesmu izbaudījusi. Vēl iesaku uzmanīties no viņas "izrakstītajām" zālēm. Uzzinājusi, ka bērnam ir problēmas ar vairogdziedzeri, ieteica palietot...tiroksīnu (tiem, kas nezina - recepšu medikaments, hormonāls). Nu tā - ne visiem viss der.

astora
tieši tā -vismaz sākumā un tad ja redz ka cilvēks neko nedara un pukst ka viss ir slikti var arī uzbraukt-ir reizes kad tas ļoti labi palīdz bet protams ne visiem tā drīkst-labam dziedniekam manuprāt ir jābūt arī labam psihilogam lai saprastu kas pie viņa ir atnācis un kā palīdzēt

Leticija25

Dzīvoju tajā pašā pagastā,kur Veronika....Bijuši vairaki pazistami cilvēki,nevienam nav palidzejis...pat ar rozi....

neiesaku....un neuzskatu,ka cilveeks var nakts laikā pieņemt simtiem cilvekus un visiem palidzeet... tagad jau taisniibu sakot mašīnas sarukušas uz 90%

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18144957