Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

elejas veronika

nezinja09

Man viens dziednieks no Latvijas Tautas dziednieku asociācijas teica, ka agrāk viņai tiešām bijušas spējas, bet tagad vairs nekā no tā nav palicis. Neiesaku pie viņas braukt.

Kopš pati sāku nodarboties ar alternatīvo medicīnu ir nākusi arī apskaidrība par daudzām lietām-arī dziedniekiem-pieļauju ka tiem kas stradā ar savu bioenerģiju agrāk vai vēlāk tā apsīkst,un ja cilvēks irtā noslogots un nespēj savus resursus atjaunot agrāk vai vēlāk vienkārši sevi iztukšo,un ņemot vērā kāds pieplūdums viņai bija viss ir iespējams.

agrāk viņai tiešām bijušas spējas, bet tagad vairs nekā no tā nav palicis Arī es to dzirdēju.

bet, pirms 16 gadiem. Pirmajam bērnam sarkana kāja. Vienības gatvē saka- roze, brauciet pie tantēm. Veronika apvārdo puikas kāju, nosien (palīdzēja). Paskatās uz mani un tik nosaka- tu esi stāvoklī, 6 nedēļas, puika. Lieki teikt, kad stājos uzskaitē, teicu, lai ņem kartiņu zilā krāsā

Pieci dēli. Lepna un varena!

kaitucis

Manuprāt, enerģija viņai ir, tas arī izskaidro to, kāpēc veci cilvēki pie viņas brauc un pēc tam jūtas labāk. Pazīstu cilvēku gados, ar onkoloģiju, kurš brauc pie viņas tieši šī iemesla dēļ - viņš pēc tam kādu brīdi jūtas labāk. Protams, funkcionāli nekas jau nemainās, diemžēl process iet tālāk, bet uz to brīdi enerģiju viņa iedod, un, ja cilvēks pats nezina,kā sevi enerģētiski uzturēt, viņam liekas, ka palīdz, un uz to brīdi jau tā arī ir.

tiinija
Es jau nesaku ka nav bet pieļauju domu ka viņa pamazām sāk sevi izsmelt,tas jau ir tikai labi labi spēj kādam palīdzēt justies labāk,tikai svarīgi lai tas cilveks nepārtrauc ārstēties arī ar klasisko medicīnu -vislabāk ir abas apvienot vismaz sākumā un tad jau jāskatās kā process virzās.

Es domāju, ka viņa tikai pelna naudu. Bijām ar mazo pie viņas vasarā, Siguldā tādā pagrabā. Lai drīkstētu sākt gaidīt rindā, "izpalīdzei" jāsamaksā 20 lati, nemaz nezinot, vai palīdzēs, vai nē. Mūsu gadījumā, kad tikām klāt pēc 3 stundām, nelaipni pajautāja, ko mums vajag, pateica pilnīgas muļķības (bērns slimo, jo bērna istaba pret lielo ielu-kas vispār neatbilst patiesībai), kad mēģināju iebilst, ka tā nav - uzbrēca, vai tad es sevi par visgudrāko uzskatot??? Viss, uz redzēšanos. Par 20 latiem par mums paņirgājās.

sandracel

rupja, tam piekrītu, arī palīdzēt nespēj visiem.man meitai 16 atpakaļ palīdzēt nespēja

man draudzenei epilepsija, viņai vipār pateica, ko tu te meklē, tu taču esi vesela..

Blomster007

sandracel

mulkibas, biju pirms paris nedelam pie Veronikas.

labs cilveks , visu redz

Es arī esmu dzirdējusi, ka viņai spējas zudušas. Man savā laikā palīdzēja, kā arī nolasīja mani un pateica, ka apprecēšos 25 gados, kā arī notika.

Puikam pret epilepsiju nelīdzēja.

rasa_rasa

Neesmu pie Veronikas ārstējusies vai kā savādāk konsultējusies, tik biju uz viņas izstādes atklāšanu. Cepuri nost, jo kundze savos gados dikti vitāla, ar savu skatījumu uz lietām un savu veselību, līdz cik tur jau ir pāri 80, ir perfekti saglabājusi. Raksta dzeju, glezno, ceļo, daudz ziedo un vēl pelna labu naudu savā vecumā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18144957