Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

elejas veronika

nezinja09

Cielaviņa m

Veronika palīdzēt var izlases veidā - ir cilvēki kam ko pasaka jēdzīgu un palīdz , bet ir kam neko. Mans gājiens pie viņas bija neveiksmīgs. Iesaku, daudz zinošāku dziednieku - vārdā Anitu, kura pieņem Grobiņā. Esmu par viņas zināšanām pārliecinājusies ne vienreiz vien.

Vai kāds var atsūtīt uz cāļpastu Elejas Veronikas kontaktus, kur var pierakstīties - vienalga Bauskā, Lielvārdē vai Siguldā?

Ceriba _

Vai kāds zin vai vińa vēl vispār pieńem cilvēkus? Tomēr 80 gadi jau... ļoti vajadzētu pie viņas tikt

Ceriba _
Baigaas mulkiibas staasta, ne mums, ne maniem pazinaam nav neko pareizi pateikusi vai paliidzeejusi. Neticu ne dziedzniekiem, ne ziilniekiem, pestelotaaji vien ir.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Ceriba _
Tauta runā, ka viņai vairs nav spēju.

Ceriba _

Vai tas ir iespējams, ka "nav" spēju? Kă izskaidrot?

Bijām pie viņas ar bērnu aizbraukuši, pilnīgas muļķības stāstīja, bija pat jāvelk ārā par to, kas par vainām, principā neko nepateica un vēl pateica, ka stāvoklī esmu, gads pagājis neesmu stāvoklī. Bērnam ar pateica, ka nekas nekaiš, lai gan ir daudz problēmu. Velti izmesta nauda un laiks.

Man vina ari nepalidzeja.

ari tantei ar kuru braucu kopa, ne.

Papildināts 20.08.2019 14:04:

Man vina ari nepalidzeja.

ari tantei ar kuru braucu kopa, ne.

zeltenezeltene

Kaut kad jaunībā biju pie viņas. Diemžēl nespēja man palīdzēt. Pat pāris lietas pateica par mani pilnīgi aplami

Man reiz pie viņas bija darba kolēģes, pilnīgas muļķības pateica. Šogad ap vasaru mamma iedeva izlasīt interviju (patīk cilvēkiem gados viņai ticēt), hmmm, sieviete ļoti augstās domās par sevi un tās viņas "gudrības", kas bija sarakstītas manī izraisīja smieklus, tā arī mammai pateicu, vairāk jāšķiro informācija, nevar visam ticēt ko raksta prese. Tiem kam interesē šīs lietas mūsdienās var atrast pietiekami daudz kvalitatīvu informāciju, kas nav kautkādi izdomāti murgi, bet gan dažādi zinātniski pierādīti pētījumi, fakti, pierādījumi utt. Nereti cilvēki vairak tic "viena tante teica", kā ieslēgt kritisko domāšanu un šķirot informāciju, kaut aizdomāties kāpēc "dziednieks" dod tik pretrunīgu informāciju..., ja spējas ir, tad nav tādu variantu, ka runā pilnīgas muļķības, pie tam pašam cilvēkam par ļoti labi zināmu informāciju

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18144957