Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par www.etsy.com

Pasaulīt mīļo

Cik noprotu te ir atrodamas dāmas, kas šo vietni jau ir apgreidojušas. Man jautājums - vai varētu sniegt palīdzīgu roku kā?

"Neizmērojams ir visums un stulbums. Par pirmo es šaubos" (c) Einšteins

Danica

Domāju, ka pa visām kopā varētu . Lai gan es tur esmu salīdzinoši ļoti nesen, tomēr tā secīgi vairs neatceros kā tur visu pildīju, tomēr tad, kad Tu būsi piereģistrējusies un sāksi uzdot jautājumus , domāju, ka varēšu uz visiem atbildēt . Nekas sarežģīts tur nav.

Danica
Reģistrācijas "aktu"es pieveicu - man nav skaidrs - kā tur shopu tālāk veidot

Danica

Pasaulīt mīļo

Paskaties, vai loga augšējā labā pusē ( kur ir arī sadaļas Your account, Help, Sign Out ), Tev jau nav automātiski parādījies uzraksts Your Shop ?

Ja nav, tad ir jāiet secīgi, kā šeit ir aprakstīts http://www.etsy.com/help/article/246 . ( Caur Your account - Public profile ).

Kad būsi aizpildījusi visu, kas ir rakstīts tajā tekstā zem virsraksta Public profile, Tev vajadzētu parādīties arī sadaļai Your Shop.

Kad būs parādījusies šī sadaļa, tad viss pārējais būs atrodams tur.

Zem Items notiek preču pievienošana.

Zem Bill parādīsies rēķini par preču sludinājumu izvietošanu. Kad būsi salikusi savas preces, ieej tajā, un tur ļoti viegli automātiski varēsi apmaksāt rēķinus, savienojoties ar PayPal.

Zem Shop Settings - Info Appearance veic veikala noformēšanu - banera izvietošana, apraksti zem tā, ja Tu tos vēlies. Savukārt zem Policies ir jāieraksta Tavi nosacījumi pircējiem ( piem., cik ilgā laikā Tu izsūti preci, kādu apmaksas veidu Tu pieņem utt. Ieskaties citos profilos, kā to ir izdarījuši citi, tad sapratīsi, kā Tev labāk to uzrakstīt ). Tas Policies nav obligāts - daudziem nemaz nav, bet tas Tev palīdzēs regulēt saistības ar pircējiem dažādās problēmsituācijās.

Zem Shop Settings - Shipping / Payment sadaļā Payments Methods jāieraksta Tava infa par Tavu Paypalu vai arī jāpieraksta, ja vēlies vēl kādu norēķinu veidu.

Tās arī ir tās būtiskākās sadaļas, kuras Tev šobrīd ir nepieciešamas, lai palaistu veikalu. Pārējo papētīsi pēc tam, laika gaitā.

Šeit http://www.etsy.com/help/topics/#Open_a_Shop ir apkopoti visi būtiskākie jautājumi par veikala darbību.

Danica
Paldies Zelc

Danica

Jautā droši, ja vēl kas neskaidrs.

O, man ar aktuāla tēma tieši šobrīd

Danica
Man ir jautājums par norēķinu veidiem. Kādus tu pati izvēlies? Tikai paypal? Vai vēl kaut ko?

Un ja man ir Paypal konts, tad kā tieši notiek pārdošana? Nauda ienāks caur Paypal manā bankas kontā?

Man tieši par šo nekas nav skaidrs, tāpēc vēl nevaru saņemties sākt tirgot, lai gan ļoti ilgi jau par to domāju...

iuz

pienene
nauda ienaak Tavaa PAYPAL kontaa un pec tam Tu vari paarlikt uz savu kontu.

skaa

es arī tur esmu. man jau divi veikali tagad.

izvēlējos PayPal, jo tas ir visvienkāršākāis veids, kā pirkt un pārdot. tikai tad jānoformē, lai ir Premier accounts.

viegli nebūs. nāksies daudz ko jaunu apgūt un ļoooooti piestrādāt, lai būtu pamanāma. turklāt šobrīd Etsy ievieš dažādas pārmaiņas un jauninājumus. nākas cītīgi sekot līdzi un veikt korekcijas savā veikalā.

Danica

pienene

Jā, esmu izvēlējusies tikai PayPal, jo tā man likās visdrošāk gan kā pircējai, gan kā pārdevējai.

Darījumus ar kontu pa tiešo negribu veikt arī dažādu citu apsvērumu dēļ. T.i. to naudu, kura man ienāks PayPal kontā, es visdrīzāk nemaz nepārskaitīšu tālāk uz savu bankas kontu, bet iztērēšu to citiem saviem pirkumiem internetā. Kāpēc nepārskatīšu ? Tāpēc, ka ....kaut kad jau tā nulles deklarācija mūsu valstī tiks ieviesta, un es negribu ar saviem brīvā laika knibināšanas ienākumu "santīmiem" vēl dalīties ar valsti - kamieli .

Es pati Etsy esmu ļoti nesen, un neesmu vēl neko pārdevusi, līdz ar to manā Paypal kontā no turienes vēl nekas nav ienācis, bet izpētījusi šo norēķinu sistēmu esmu.

Kad Tu būsi kaut ko pārdevusi, nauda ienāks Tavā Paypal kontā. Paypals par šo pakalpojumu paņems no šīs summas 3.4% + apmēram, 0.48 USD ( 0.34 EUR ). Ja Tu vēlēsies šo naudiņu pārskaitīt uz savu bankas kontu, tas Tev papildus izmaksās apmēram 2.84 USD ( Ls 1.5 ). Pašā PayPalā ir tāda iespēja pārskaitīt naudu tālāk uz bankas kontu - automātiski tas nenotiks.

Šīs te visas cenas ir jāņem vērā, rēķinot preces cenu. Jāatcerās arī, ka maksa par sludinājumu Etsy ir 0.20 USD par četriem mēnešiem. Ja prece tiek pārdota, tad Esty par to ir jāmaksā vēl 3.5% no summas.

Piemēram, ja Tu esi novērtējusi savu preci uz Ls 5 ( 9.43 USD ), papildus šai summai jāpieskaita vēl vismaz 0.20 USD + 3.5% ( 0.33 USD ). Tās ir Etsy izmaskas un nodevas. Tālāk skaitam klāt PayPal maksu par pakalpojumu + 3.4% ( 0.46 USD ) + 0.48 USD un + maksu par pārskaitījumu uz Latvijas kontu, kas ir 2.84 USD. Kopā man sanāk, ka precei cena Etsy ir jāliek Ls 7.28 ( 13.74 USD ), nu vai vairāk, pēc izēles .

Atvainojos, ja aprēķini nav līdz santīmam precīzi. Es tā ātri uzmetu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18150332