Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par www.etsy.com

Pasaulīt mīļo

skaa

jā, bet labāk ir likt apaļas summas. noteikt nevajadzētu likt 7,99

un ir vērts? Kā - konkurējam?

"Neizmērojams ir visums un stulbums. Par pirmo es šaubos" (c) Einšteins

skaa

konkurence tur ir milzīga. nebūs tā, ka tu ieliksi un sāks uzreiz kaudzēm pirkt. citi gaida pusgadu, kamēr viņiem ir pirmais pirkums. ir dažādi. citiem pirmajā nedēļā nopērk.

Danica

Pasaulīt mīļo
Kad ieskatās citu profilos, kā viņiem veicas ar pārdošana, tad izskatās, ka ir iespēja nopelnīt. Vienīgi, tas prasa laiku un ņemšanos. Ja ir daudz brīva laika, var veidot "mārketinga aktivitātes" . Piemēram, sekot un draudzēties ar citiem pārdevējiem. To var izdarīt, ieejot pārdevēja profilā un nospiežot Add to Circle. Var skatīties citu veikalus, un pievienot tos vai tikai atsevišķas preces savos favorītos. Ļoti daudzi tad, pieklājīgi būdami , ieies arī Tavā profilā, ieskaitīs "draugos" vai tāpat "pareklamēs" Tavu preci vai veikalu, pievienojot savos favorītos.

Vēl viens veids ir būt par kuratoru virtuālai "izstādei". Tas notiek tā, ka Tu ar kaut kādu mērķi atlasi citu pārdevēju preci un izveido virtuālu skati. Piemēram, izdomā nosaukumu "Ziemas gaidās" un sameklē darbiņus, kuri būtu atbilstīgi tēmai un "publicē" to citu apskatei. Tādā veidā arī ir iespējams būt apritē.

Ja Tev Twiterī ir daudz ārzemju sekotāju, par savām Etsy aktivitātēm var stāstīt tur.

Nu un plus vēl savu jauno darbu likšana, lai visu laiku esi sarakstu sākumā ar jaunajām precēm.

skaa
jā, bet labāk ir likt apaļas summas.

Nu jā, tas jau pats par sevi. Vajag likt apaļas un....vēl krietni noapaļot trīsreiz apaļāku ( ar mēru, protams ). Tas ir cits tirgus. Vismaz tur ir iespēja lietām uzlikt tādu cenu, cik tas patiešām maksā.

Man ar tur ir bodīte, vienīgi nav diezko veicies ar tirgošanos (vismaz pagaidām)

Bet nu mārketinga aktivitātes ir jāveic diez gan pamatīgas, lai daudz maz pamanītu! Daudz laika tas prasa, bet nav nekas nepatīkams, tāda patīkama socializēšanās! )

Kas aatiecas uz Paypal, esmu dzirdējusi ka tiek uzskatīta arī kā drošākais veids arī pārdevējiem. Lasīju par krāpšanas gadījumiem, ka pārdevējs pārdod preci, pircējs saņem to, aiziet uz banku pasaka, ka nav preces un dabū naudu atpakaļ. Banka īpaši nepārbauda, atvelk no pārdevēja konta. Savukārt Paypal pārbauda pamatīgāk, un šādi gadījūmi nav iespējami. (nu vismaz tā runā tauta )

Papildināts 21.10.2011 20:24:

Kuri ir jūsu veikaliņi?

skaa

Nespēju iedomāties, kura ir Danica, bet pilnīgi skaidri zinu, kura no jums ir jogijs

Danica

Kuri ir jūsu veikaliņi?
Nespēju iedomāties, kura ir Danica

Ļoti negribās šeit publiskajā foruma daļā to atklāt .

Bet kas ir jocīgi....Es tikko mēģināju sevi atrast caur meklētāju, norādot, lai izfiltrē tos veikalus, kuri atrodās Rīgā, Latvijā, bet starp tiem, kuri izleca, manis nez kāpēc nav, lai gan valsti un pilsētu esmu norādījusi. Un tā es neatrodu vēl pāris veikalus, par kuriem zinu, ka tie tur ir.

iuz

Danica
padalies privaatajaa lai var priecaaties un pielikt savos "circles"

a kas tuer slikts? vēl viena neliela iespēja pareklamēties!

Danica
Atrod tikai tad ja tu esi ielukusi preces aprakstā vai tagos, vārdu Latvia. Pēc valsts un pilsētas pie nika nemeklē!

skaa
Es domāju tas nebija sarežgīti , lai gan tagad kad bija iespēja nomainīt nosaukumu, es nomainīju uz savu vārdu. Bet nu tāpat var nojaust

Papildināts 21.10.2011 23:26:

Danica
un ja kas, tur forumos ir Latvijas grupiņa, droši pievienojies! (ja vien jau tur neesi?)

skaa

jogijs

Nebija gan Mēs jau visur sasekojušās viena otrai haha

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18150332