Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par www.etsy.com

Pasaulīt mīļo

Pasaulīt mīļo
un ir vērts? Kā - konkurējam?

Kā nu kura

Divu veiksmīgu veikalu piemēri:

http://www.etsy.com/shop/mariaHandmade?ref=ss_profile

http://www.etsy.com/shop/MagpiesShop?ref=ss_profile

Ir arī citi. Etsy konkurence, protams, ir milzīga. Man pašai ir tikai daži darījumi, taču ir ļoti daudz "siržu" (simpātiju apliecinājumu vai nu veikalam, vai konkrētai lietai) un esmu saņēmusi daudzus komplimentus un atzinīgus vārdus. Tie silda sirdi. Protams, gribētos vairāk darījumu [nopūta].

Ja Tev ir interese, Latvijas etsiešus vari sameklēt caur šejieni: http://etsyteamlatvia.wordpress.com/

Papildināts 23.10.2011 19:24:

Un caur šejieni: http://www.etsy.com/teams/5058/latvia

A disturbing new study finds that studies are disturbing!

skaa

Godīgi sakot, man pirmais gads būs bijis diezgan veiksmīgs. Es atvēru janvārī. Vienmēr jau gribētos, lai ir vēl labāk un visi favorīti pārvēršas par reālu pārdoto lietu ciparu Man ir mērķis līdz gada beigām sasniegt ciparu 100, bet neesmu droša, ka tas izdosies. Jāpārdod vēl aptuveni 30 tādā gadījumā. Var jau but, ka tas ir iespējams, tikai tad būs pamatīgi jāpiestrādā. Konkurence, protams, nežēlīga. Pa vidu ir daudz, es atvainojos, bet "mēslu" - vesela kaudze ar it kā aizliegtajiem reselleriem, par ko visi kreatīvie cepās, kā noprotu, jau gadiem.

Danica

Es tikko mēģināju sevi atrast caur meklētāju, norādot, lai izfiltrē tos veikalus, kuri atrodās Rīgā, Latvijā, bet starp tiem, kuri izleca, manis nez kāpēc nav, lai gan valsti un pilsētu esmu norādījusi. Un tā es neatrodu vēl pāris veikalus, par kuriem zinu, ka tie tur ir.

un meklējot caur shop local arī neatrodi?

skaa
nu man liekas, ka Tavs veikals arī ir no pozitīvajiem piemēriem (nebija grūti saprast kura Tu esi )

Man ir mērķis līdz gada beigām sasniegt ciparu 100, bet neesmu droša, ka tas izdosies.

novembris, decembris parasti ir veiksmīgi mēneši. es domaju - izdosies!

Danica

iuz
jogijs
skaa

Aizsūtīšu uz CP saiti tām, kas izteica vēlmi . Nav gan man tur nekas daudz vēl sadarīts.

jogijs
un ja kas, tur forumos ir Latvijas grupiņa, droši pievienojies! (ja vien jau tur neesi?)

Neesmu. Patiesībā es nemaz ārpus mana veikala un Help sadaļas tālāk neesmu nekur tikusi . Ieiešu vakarā sameklēt.

marabu
un meklējot caur shop local arī neatrodi?

Es kā reiz tā arī mēģināju.

bibliōtekārā
esmu saņēmusi daudzus komplimentus un atzinīgus vārdus. Tie silda sirdi.

Jā, tas ir ļoti patīkami. Biju sākumā pārsteigta par šīm vēstulēm, ka cilvēki piesēžas uzrakstīt tāpat vien, lai vienkārši iepriecinātu.

skaa
Es laikam nojaušu kura tu esi iekš Etsy!

Papildināts 24.10.2011 12:49:

Danica
Man tas ar bija liels atklājums, cik tomār "citur" cilvēki ir atvērtāki, salīdzinājumā ar LV.

Danica
es mazliet paeksperimenteju. ja pie "city", vienkārši ieraksta "Riga, Latvia", meklētajam tas nepatīk. ieej "your account" =>"public profil" un pie city izvēlies kādu no piedāvātajiem variantiem (piem. sākot rakstīt "Riga", izleks ārā iespējamie varianti), ja visu būsi izdarījusi pareizi parādīsies uzraksts "Great! Your listings will show up in local search results" tad atliek uzspiest "save changes" un visam vajadzētu būt kārtībā.

nu vai arī viss ir daudz vienkāršāk - sen neesi neko jaunu ievietojusi vai relistejusi un Tavas lietas ir kaut kur pēdējās lapās

iuz

skaa
atziisties kura bodiite Tev - vismaz privaati

es jau arī kādu laiciņu "šeptējos" pa Etsy, tāpēc mazliet iekomentēšu (īsumā, jo pamaz laika šobrīd)

Viena no galvenajām lietām ir labas bildes (tāpēc droši vien Skaa bizness iet labi ), tad nākamā ir centieni piesaistīt savam veikalam apmeklētājus. Manuprāt divi labākie veidi ir - 1) nonākot uz Front page 2) nonākot Etsy emails. To var veicināt dažādos veidos, no kuriem atkal galvenais ir labi foto. Otrs varētu būt regulāra "tagu" redģēšana un mainīšana (sevišķi lai nokļūtu iekš "etsy emails". Trešais ir iesaistīšanās kuratoru jeb "treasury" kompānijās (komandās), kas atnes gan apmeklējumu veikalam, gan palielina iespējas nonākt uz front page, kas savukārt vēl vairāk palielina veikala apmeklējumu... nu tas tā īsumā - varbūt kādam noder!

Your playing small does not serve the world. /M.Williamson/

Niania
kas ir Etsy emails?

iuz

marabu
es domaat, ka tas kas uz epastu naak - saucamie jaunumi!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18150332