Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par www.etsy.com

Pasaulīt mīļo

VLapsa

margaritte
Tev taču adatainis deva brīnišķīgu padomu -

Ieteiktu FB atrast latviešu Etsy grupas. Ir Latvia Etsy team un manējā - Pelnam naudu ar Etsy.

Tur ir ļooooti daudz labu padomu tieši iesācējiem.

BTango

Etsy minialkselerators ir online - loti, loti, loti iesaku!!!

Sveikas! Nezinu vai šeit tas ir apspriests, atslēgvārdi neizmet, bet varbūt kāda vairāk saprot šadas lietas.Vēlos registrēt saimniecisko darbību un notirgot savas personīgās mantas, kas iegādatas 90os gados, un agrāk.Vnk nav kur likt, bet kāreiz tajā esmu ieguldījusi naudu.Tās ir gan drēbes, gan virtuves dažādi nieki uc. sīkumi.Tagad domāju, tad kādu saimniecisko darbību lai reģistrē?? Nav nekādas milzīgi dārgas lietas, un tomēr tāpat izmest nevēlos.Labi ja varēšu notirgot 15-30 gadā.Nesaprotu izdevumus, jo par pašu preci izdevumi, tas ir čeki, pavisam noteikti nav saglabāti..Skatjos VID lapā un vispār neko nesaprotu, jo viens pants apgāz nākošo un otrādi....Vai tālruņa, interneta izmaksas var likt izdevumos?? ko vēl var??vispār jau smieklīgi ko tādu reģistrēt, bet kā pamatosi ja kontā ienāks kāds cents...Un ja šodien nopērku kādu apģērbu, vai varu likt izdevumos, jo pec 20 gadiem iespējams ielikšu tirgot...

VLapsa

Zuzite2000
Papēti VID metodikas. Izdevumu pamaz, bet nu nezinu, man nekas labāks par parasto IIN maksātāju nenāk prātā.

VLapsa jau vakar paskatijos, un arī sapratu ka jaņem parastais..vienu gan nesapratu par tiem 50 eiro, ja nesasniedz to 50, tad jāsamaksā minimālaois 50..vai tas ir gadā?? jo tā citādi nesaprotu, ka tomēr 0 pārdevumi, tad no kurienes man jāizrauj tie 50

kas tad bez pasta izdevumiem skaitas izdevumi, vai tad ka gadījumā esmu ko nopirkusi, man ir čeks, vai netā pirkts ...ko iespējams pēc gada vai 5 pārdošu, arī ir izdevumi..metodiku ātrumā skatīju bet tieši nekur neko aprakstītu nepamanīju

Papildināts 06.05.2021 12:39:

un vispar sapratu ka jāiet sēnes, ogaz mežā lasīt ...līdz 3000 nav jāmaksā nodokļi, un tas izklausās reālāk piepelnīties

VLapsa

Zuzite2000
Man liekas, bija tā, ja pirmajā gadā ienākumi mazāki par 50 eur, tad par to gadu nekas nav jāmaksā.

Izdevumi vintage precēm - piem., pasta izdevumi, saiņošanas izdevumi (papīrs, kastes, burbuļplēve, lentas, uzlīmes utt, lentītes), iegāde (ja kaut kur pret čeku ko nopērc), telefons, dators, fotoaparāts (daļa vai kā), tīrīšanas līdzekļu iegāde, kāds plaukts utt.

adatainis

Zuzite2000
jebkuras kancelejas preces, visas saimniecības preces. Transporta izdevumi, ja raksta maršruta lapu.

Transporta izdevumi, ja raksta maršruta lapu.
Ja neraksta maršruta lapu, tad 50% no degvielas čekiem.

Zuzite2000
te var visu ko palasīt par pāasnodarbinātajiem jeb privātas personas saimniecisko darbību.

https://calis.delfi.lv/grupas/grupa/1539-pasnodarbinatie/

aaa, ok, skaidrs,papētīšu sīkāk palasot Alojas ievietoto saiti, tad sanāk arī tālruņa izmaksas abonēšana ikmēneša rī ir izdevumi.Nu pirkt no tām ierīcēm neko neplānoju, bet nu jādomā, vispār jau traki...ilgāk par 2 gadiem jau tāpat tas nebūs

adatainis

Internets arī ir izdevumi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18150332