Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par www.etsy.com

Pasaulīt mīļo

skaa

Meitenes, noteikti izlasiet visus ko drīkst u nedrīkst darīt, lai nesanāk auzas un jūsu veikal netiek aizvērts neatbilstību dēļ.

Tas viss atrodams šeit

Tikko vienai meitenei arī aizvēra veikalu, jo bija neatbilstoši tagi.

Pievienojieties Latvijas komandai un sameklējiet arī European Street Team, kurā apvienojas visi eiropieši.

iuz

skaa
iisumaa negribi apstaastiit kaapeec aizveera LAtvieshu meitenes bodiiti?

marabu
Iuz pareizi saka - tie ir tādi kā Etsy oficiālie jaunumi ko atbildīgie Etsy administrācijas/mārketinga cilvēki izsūta e-pasta veidā visiem tiem ieinteresētajiem cilvēkiem, kas uz šādu jaunumu saņemšanu ir parakstījušies. Piemēram, ja jūsu veikaliem pašā sākumā apmeklējums būs ap 20-50 cilvēku dienā, tad iekļūstot Etsy Emails tas var īslaicīgi (uz pāris dienām) uzlēkt līdz 2000.

Un par tagiem taisnība - nevajag mēģināt tīšuprāt rakstīt to kā nav. Bet vienmēr protams jau var izdomāt kā pielāgot un saskaņot vēlamo ar esošo.

Vēl eksistē Mārketinga departmenta raksti - piemēram šāds - http://www.etsy.com/blog/en/2011/from-etsys-merchandising-desk-october-2011/

tos noteikti vajaga palasīt ja ir laiks un mēģināt "palīst zem šīm tēmām" ar atbilstošu lietu izgatavošanu vai esošo tēmu (un attiecīgi tagu) pielāgošanu. Tas atkal palielina iespējas tapt ieraudzītam.

Your playing small does not serve the world. /M.Williamson/

Niania
Nez.. man liekas ka tā ir tīrākā laimes spēle. ja nokļūšanu uz pirmās lapas var ietekmēt un tas tiešām ir darbs gan taisot maksimāli labas bildes, gan pašam veidojot trežērijas, gan uzturot attiecības ar citiem etsy tirgotājiem, tad iekļūšana etsy e-mailos vai piemēram blogā ir grūtāk ietekmējama. vienreiz viena no manām lietām bija blogā, jā efekts bija gan, gan to lietu nopirka, gan vēl dažas citas. bet tā bija tikai viena reize! būšana uz pirmās lapas lai arī ir reta, bet tomēr notiek ar lielāku regularitāti.

skaa

iuz
Tā nebija latviete. No Āzijas. Aizvēra, jo bija nekorekti sarakstīti tagi. Viņa tirgo bižutērijas sastāvdaļas (nezinu, kā lai to nosauc latviski pareizi). Bija sarakstījusi tagos: ring, charm, necklace... īsāk sakot galīgi garām, to nedrīkst darīt. Tagiem jabūt korektiem un aprakstošiem.

Man ar FP diezgan ir veicies līdz šim, bet nevienmēr tas garantē pirkumu. Var būt tonna ar jauniem favorītiem un tml, bet $$ neieripo..

Galvenais arī nepārspīlēt ar dalību Treasury team - tās ir domubiedru grupas, kuras taisa uz FP tendētas izlases. Tur ir diezgan strikti noteikumi, cik jāuztaisa, veidošanas principi, kādām jābūt tavām bildēm, lai tevi vispār apstiprinātu vai ielūgutu. Daudzas komantas ir slēgta tipa un tikai ar ielūgumiem vari tajās tikt. Es esmu trīs un jau tagad reizēm šķiet, ka netieku ar visu galā. Joprojām brīnos par cilvēkiem, kuri štancē izlase kaudzēm ik dienas. Es nevaru vairāk pa 3.. nu maksimums 4, kad uznāk kāda īpaša noskaņa.

Es ar nesen pierakstījos, esmu gan tur šo to nopirkusi un tagad arī cenšos tirgot savus darbiņus. Man gan viņu maz, nav laika vairāk darināt, jo ņemos ar pasūtījumiem uz vietas pluss vēl mazā meita vēl auklējama. Gribas kaut ko iespēt vēl par Ziemassvētku tēmu, bet nu redzēs kā būs.Esmu arī Latvijas grupā.

Patreiz Etsy man paņem daudz laika, jo cik esmu sapratusi, tad lai Tevi pamanītu ir jaaudzē Circles, jāaicina pašam un tad var cerēt ka tevi uzaicinās. Es pati vienmēr atbildu uz uzaicinājumu, bet mani ne vienmēr aicina pretī. Tāpat ir jāpievieno Favorites, starp citu. tieši caur favorites saņemu vairāk pievienojumu Circles. Un vēl jātaisa izlases, tas man ļoti patīk, bet nu laika paņem daudz. Esmu iesaistījusies arī vienā savā rokdarbu domubiedru grupā, tur pāsrvarā ir amerikānieties, tad nu no turienes ar man nāk uzaicinājumi un manus darbu iekļauj izlasēs. Jā, un vēl katru dienu jāatjauno kāds no saviem darbiem, man pat paveicās, ka šādi atjaunojot tiku pirmajā lapā tikko pievienotajos un pusstundas laikā strauji uzkāpa statistika, bet gribas jau lai arī nopērk. Atjaunošanu veicu pēcpusdienā, kad mostas Amerika, jo mana satistika parasti sāk veidoties pēcpusdienās.

skaa
Es trežeriju taisīšanai atklāju speciāli izveidotu rīku! Baigi ērta padarīšana! Var štancēt daudz un dikti ja vien ir iedvesma. Ļoti ietaupa laiku!

Es vakarā sameklēšu, ielikšu saiti!

skaa
Man ar FP diezgan ir veicies līdz šim, bet nevienmēr tas garantē pirkumu. Var būt tonna ar jauniem favorītiem un tml, bet $$ neieripo..

pēc manas pieredzes tas pat dažreiz ir izdevīgāk, ka lietu nenopērk, bet pēc iespējas vairāk cilv. pamana veikalu, nevis dažas minūtes pēc FP parādīšanās lieta ir nopirkta un viss - aktivitāte veikalā beigusies. nē nu vislabāk protams, ja preci nopērk kad trežērija jau pusstundu vai 40 min pabijusi uz pirmās lapas

Es nevaru vairāk pa 3.. nu maksimums 4, kad uznāk kāda īpaša noskaņa.

un tas skaitās maz, ja?

tomats
Es pati vienmēr atbildu uz uzaicinājumu, bet mani ne vienmēr aicina pretī.

tas ir domāts, ja Tu kādu pievieno savā lokā, tad gaidi lai viņš Tevi arī pievieno? visi tā neuztver šo etsy iespēju. es piemēram. esmu pievienojusi tikai dažus veikalus, kas man ļoti patīk, un pat neesmu iečekojusi vai viņi mani ir pievienojuši un vēl jau arī faktors, ka ne jau visi vienmēr apskata, kas viņus kur ir pievienojis.

skaa

jogijs
es zinu, tas ir shmetsy tas ir mazākais. drīzāk trūkst iedvesmas likt kopā. tā, lai pašai patīk. šitā sasteidzot ir gadījies, ka uztaisi un pašai nemaz nepatīk tā īsit, bet termiņi spiež... es vispār esmu tāds iedvesmas cilvēks. daru tikai, kad atnāk vaļā pareizā čakra citādi nekas nesanāk.

tomats

taisnība, laiku tas paņem un nebūs tā, ka ieliks un viss notiekās. nu tik nāk piercēji un pērk man ļoti žēl, ka pats Etsy neizvērš reklamas kampaņu par sevi. viss jādara mums pašiem un tas jāpopularizē.

circles.. nu nez, es tos nelietoju un man tie ir stipri vienaldzīgi. pati esmu daudzos pievienota un tas ir labi. mani personīgie favorīti ir slēgti. ja varētu, visus admairerus, cirkuļus arī novāktu, jo tie ir tikai kārtējie linki, kuri ved ārā no mana veikala, bet es gribu, lai cilvēks tajā uzkavējas ilgāk. visvairāk mani kaitina visi tie "like me back". es pievienoju tos, kuri man tiešām patīk. jāpiekrīt daudziem etsiešiem, tas sāk pārvērsties nevis par tirgotavu bet kaut kādi vidusskolas popularitātes konkursu.

Papildināts 27.10.2011 11:45:

marabu
nu tas man tā nav katru dienu. ir dienas, kad neuztaisu nevienu.

Papildināts 27.10.2011 11:52:

vispār tādi circles uzaicinājumi, ja tie nāk uz convo, tad skaitās spams. šādi var trāpīt kādam, kurš spamerus neieredz ne acu galā un nosūdz Etsy adminiem, kuri tālāk rīkojas sekojoši - nobloķē tevi un atsūta niknu vēstuli. tāpēc silti iesaku izlasīt šo:

http://www.etsy.com/help/article/483#conversations

Nē, nē nevienu caur konvo neaicinu, pat prātā nenāk, vienkārši pievienoju caur add to cirlce, bet protams negaidu jau lai noteikti aicina pretī un pilnīgi noteikti, kad jau to circles ir daudz, tad tai activity feed jau ir tik daudz to aktivitāšu, ka man jau tagad ir slinkums iet caur un skatīties (kaut man ir tikai ap 20), ko nu kurš ir darījis un tad arī reizēm neuzķeru, kas notiek ar maniem darbiņiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18150332