Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Labs dizainers

kates mamma

Tie, kas sevi dēvē par dizaineriem, var palīdzēt arī izplānot pārbūvi - tā lai sanāk visam vieta un nav galīgi tizli? Man padomā ir jaukt sienas dažas nost un dažas uzbūvēt utt. Ideja pašam skaidra, bet vajag redzēju no malas un detalizētāku plānojumu un tad realizāciju....

Viss ir iespējams, tikai neiespējamais vai nu maksā dāgāk vai prasa ilgāku laiku

korps
Ja ir paredzēts mainīt telpu plānojumu, nojaucot sienas, tad tiem, kas sevi dēvē par dizaineriem, nepieciešams arhitekta sertifikāts vai sadarbība ar sertificētu arhitektu, kurš paraksta pārbūves projektu.

Anzo
Uztaisīs nevis štampovku ar bēšam sienām un gaišiem ASKo dīvāniem
Es tiesi tadu gribu, skandinaviski neitralu un asketisku. Riebjas tie baldehini pie logiem un lilla virtuves iekartas ar tumsi zalam sienam

Mammis

Reku uzmet acis skandināvu interjeriem, varbūt nav vislabākais piemērs, bet biku raksturo.. Lamināts, pasteļtoņos krāsotas sienas un Asko / Sotkas bezgaumīgie ādas dīvāni par 399 Ls komplekts ir tālu no skandināvu interjeriem. Tas ir tas, ko Latvijā treknajos gados kultivēja un uz ko tiecās. Vai tā ir laba gaume nu to, lai katrs pats izvērtē.

Skandināviem drīzāk raksturīgas baltas / pelēkas sienas, tikai labas kvalitātes materiāli, bieži koka grīdas, kontrastējošas dizaina mēbeles. Uz baltām sienām labi izceļās dārgas dizaina mēbeles, lampas un interjera priekšmeti. Īsts skandināvu dizains ir baigā vešč. Man arī patīk askētisks interjers, bet pavisam cits.

Es jau tavā tēmā rakstīju, ka tā dvīņu mājas puse ir izremontēta ar vislētākajiem materiāliem un to lētumu var redzēt. Labā interjerā, nedrīkst līst cauri lētums. Tas toreiz izkatījās nevis asketiski, bet nabadzīgi un tā ir liela starpība.

A man patik Asko IKEAS un tamlidzigi veici! Un to dvinu maju varetu coinigi iekartot!

Papildināts 04.11.2011 16:33:

Anzo
tb man tiesi ta dvinu maja patika, es to letumu neredzu. Besi drizak, ka cilveks centies kaut ko tadu special, bet sanacis nothing special vienkarsi parbazts, kur putekli krajas

Mammis
IKEA ļoti daudzas lietas ir labas.

Besi drizak, ka cilveks centies kaut ko tadu special, bet sanacis nothing special vienkarsi parbazts, kur putekli krajas

Nu tāpēc jau cilvēks meklē LABU dizaneru. Un labs neuztaisīs Riebjas tie baldehini pie logiem un lilla virtuves iekartas ar tumsi zalam sienam.

To varētu paveikt kāda 3 mēnešu dizaina kursu beidzēja, visdrīzāk ne latviete.

tb man tiesi ta dvinu maja patika, es to letumu neredzu.

Ja patīk tad ir ok tev tur būs jādzīvo, es tev vairāk rakstīju par to ka pie tāda razklada kā bija - vislētākie materiāli un gala cena, tā cena bija par augstu.

Anzo
Ja, tam visam es piekritu!

Vel man nezeligi besi ara, ja jau sienas sabuve ar caurumiem ka plauktus

Nu piemersm ka seit! http://www.tomtex.lv/lv/m%C5%ABsu-darbi/34-dz%C4%ABvok%C4%BCa-remonts-p%C4%81rb%C5%ABve-dizains

A Tev liekas, ka ta Marupes majas cena ir par augstu??? bet ta ir letaka iespejama maja Marupe, vel pie tam netalu no skolam, bernu darziem un ta

www.whitepoint.lv

Rita.

Redzēju viņas darbu 119 4 ist. dzīvokļa pārplanošānā. Baigi patika.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18151094