Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

audumi pa lēto!

nu tak

Sveikas!

vai kāda no Jums nepadalītos ar zināšanām, kur pa mazām naudiņām var dabūt audumus gultasveļai???

Paldies jau iepriekš!

iuz

nu tak
Abakhanaa

iuz
kur tad tur tas lētums?

iuz

Kukurznīte
nu tad jautaajums ko cilveeks grib - cik ir leeti un ko par to leeti grib ? Ja ir vienalga kaada ir gultasvelja, tad var braukt pie Dominas uz Outletu, kur visaadas kokvilnas (paarsvaraa ar elastaanu) par 1ls metraa, bet noteikti nepiemeerotas gultasveljai, lai komfortabli guleetu,

Un uz svara esoshie gultasveljas audumi nav leeti ? Pareekjini cik m sanaak par to summu. Ja es labu gultasvelju varu par 10-15ls nopirkt (uz 2.10 x 2.10 izmeriem un 4 spilveniem), tad man tas shkjiet leeti. Tikai tur ir jaameklee, nav taa ka ieiesi, izveeleesies un viss buus.

Papildināts 26.10.2011 10:12:

tur protams var arii uz 30ls iepirkt to pashu metraazju, nu vaardu sakot,jaameklee un jaaseko liidzi.

iuz
Kas tas par Outletu pie Dominas???

iuz
godīgi sakot, tie gultas veļas audumi, kas ir šajā veikalā uz svara, man neliekas labi priekš gultasveļas - jo ir ar kaut kādu piejaukumu, tādi kā slīdīgi. Turklāt nosverot, esmu sapratusi, ka it nemaz nav lēti. Lēti tur sanāk tādi ļoti viegli audumi, sintētiskie zīdi.

iuz

Kukurznīte
nu es esmu izrakusi tiiru kokvilnu, kas nav smaga un guljaas labi.

montha
Dominas galaa (tajaa pashaa kur Diivaani un Diivaani) tilta pusee ir Zviedru apgjeerbu outlets un arii audumi. Tie nav nekaadi ekskluziivi audumi, paarsvaraa tumshaas kraasaas/vienkraasaini. Bet shim tam noder pat ljoti.

Papildināts 26.10.2011 13:44:

Kukurznīte
a ko nesaki kur var iepirkt leetaaku un krutaaku gultasveljas audumu ?

Abakhanā ir ļoti dārgi. Tas pats satīns maksā gandrīz 3ls/metrā, ko Mežrozē var nopirkt par 1,90/metrā.

''Ir tādi lēmumi, kurus tarakāni Tavā galvā sveic ar vētrainiem aplausiem, pieceļoties kājās!''

Abakhanā ir jāpiešaujas iepirkties, jo ir lietas, kas sanāk lētāk, lietas kas sanāk dārgāk. Nopirku 2,20 x2,40 kokvilnas audumu palagam par 4 ls, esmu apmierināta.

"Neizmērojams ir visums un stulbums. Par pirmo es šaubos" (c) Einšteins

iuz
Gulbenē nu, droši vien jau arī citās mazpilsētās - laikam tak provincē veikaliem lētākas nomas maksas, mazākas algas pārdevējiem u.tml. Rīgā baigi dārgi iepirkos zem Gaisa tilta - tādā mazā kokvilnas audumu veikaliņā - speciāli gāju, domāju, nu, tak jābūt labam veikalam... Par Mežrozi esmu dzirdējusi labas atsauksmes, bet neērti tur aizbraukt, tālu no centra.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18151125