Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

audumi pa lēto!

nu tak

iuz

Kukurznīte
nu vot taa Iedomaajies cik tas audums izmaksaas, braucot uz Gulbeni! tad jau Abakhanaa ir leeti! Man arii Mežroze ir galiigi ne pa celjam, leetaak toch ir Abakhanaa ik pa laikam ieiet un samekleet sev veelamo

Nu re, neesmu vieniigaa, kas Abakhanaa speej atrast ko labu un leetu.

iuz
Abakhana vispār jau man patīk, es tur iepērkos, bet tieši gultasveļu gan neesmu atradusi... jāmeklē cītīgāk. Bet nu man jau tie Gulbenes veikali arī ir...

Četri vēji

Nu re, neesmu vieniigaa, kas Abakhanaa speej atrast ko labu un leetu.
Var sameklēt . Tikai tiešām jārēķina līdzi, un jādomā, dažkārt lētāk ir pirkt no ruļļa, nekā uz svara.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Paldies par ieteikumiem. abakhana arī neesmu neko sev pa prātam uz svara atradusi - laikam slikti meklēju

Pasaulīt mīļo - kur dabūji tik labu&lētu audumu? laikam tiešām esmu slikta meklētāja, bet tik plati man negadās... a gultiņai vajag to 2,2x2,4 un tā lai nav vīle...

Abakhanaa var atrast dazkart pat ljoti ljoti labus audumus. Un salidzinoshi letus. Bet tur regu;ari jaiet un jaskatas, kad pieved klat.

Otrs varinats - japerk arzemes. Es ta daru - kad esmu arpus LV, perku audumus.

Esmu ģeniāls cilvēks. Varu visu. Bet vislabāk man sanāk vērot. Caur fotoaparātu jau desmito gadu ne tikai savam priekam.

VĒROT, IERAUDZĪT, NOĶERT...portizmasinas@gmail.com

nu tak
Tanī pašā Abakhanā pie gultas veļas vienkrāsainās.

"Neizmērojams ir visums un stulbums. Par pirmo es šaubos" (c) Einšteins

Danica

vai kāda no Jums nepadalītos ar zināšanām, kur pa mazām naudiņām var dabūt audumus gultasveļai???

Abakhans ir labs, ja ir nepieciešams sameklēt un sakombinēt ko interesantu, neredzētāku un, protams, ja patīk "rakt", bet visādā citādā ziņā, ja ir vajadzīgs lielāks, kvalitatīvs kokvilnas auduma gabals, es noteikti brauktu uz Mežrozi. Tur taču ir arī lielāka izvēle. Abakhanam pēdējā laikā patīk celt cenas ( diegu cenas ir cēlušas fantastiski ( mani spīdīgie viskozes diedziņi vispār ....citur ir krietni lētāk, bet nav tās izvēles ), visparastākiem kokvilnas audumiem cenas gandrīz dubultā, kā tas maksātu tajā pašā Mežrozē - par ruļļiem runāju ) un ir parādījies neskaitāms nekvalitatīva auduma daudzums. Ja pērk no ruļļa, ir burtiski jāstāv klāt un jāskatās uz pirkstiem, lai pa vidu negadās kāds nopietns brāķis ( pat ne vienmēr aušanas....es pat nezinu, kā tādi var rasties.....mitrums + pelējums + iestāvējies.... nezinu ). Man klientiem lielas metrāžas ir bijis jāpērk....šausmas, kas tur pa vidu ir atklājies. Kādreiz atdevu pārdevējai griešanai vairākus baķus un staigāju tālāk pa veikalu, gāju pēc diegiem utt. Tagad vairs tā nedaru. Savācu visu, ko gribu pirkt un stāvu blakus.

Vidzemes pusē man ļoti patīk Kamejas veikalu tīkls. Tik lēti gan nav, lai speciāli brauktu no Rīgas, bet ja gadās tur būt, ir vērts ieiet apskatīt.

Rukmarite

pa mazām naudiņām var dabūt audumus gultasveļai?
Nu, manuprat, Mezhroze ir un paliek Nr1. Izveele milziga un lejaa, pirmaja stava, kur gatavaa produkcija, ir ari nocenotas gultasvlas stends, kur vispar, gatavie komplekti par daziem latiem. Piebildishu, ka interesejos tikai par satina gultasvelu. Diemzel, biju jau iepirkusies augsa papilnam uz metriem un visam muzam jau ari nesapirksies...

žubītēns

Ja pērk no ruļļa, ir burtiski jāstāv klāt un jāskatās uz pirkstiem, lai pa vidu negadās kāds nopietns brāķis

Pilnīgi piekrītu. Man Abakhanā nepatīk arī tā griešanas - plēšanas mode. Pērkot galdautam, spilvendrānai vai palagam vienmēr jāpiesviež kāds lieks centimetrs, citādi nolīdzinot malas audums pietrūkst. Mežrozē tajā ziņā gan cena, gan arī metrāža nepievils.

Vai ir kadam info par Leto auduma veikalu dominos gala? Vins vel eksiste un kadas tur cenas?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18151125