Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

audumi pa lēto!

nu tak

ralem

humana esmu redzējusi bet tie laikam nebūs īstie ko vajag

žubītēns

Vai ir kadam info par Leto auduma veikalu dominos gala?

Tā tur vairs nav.

Mazuliite Ruu

Es arī par Mežrozi. Pēdējoreizi tur pirku bēbītim Mozus groziņa veļai, ideāli. Audums ļoti patīkams un kvalitatīvs + cena fantastiska. Viņiem arī ir grozi ar nocenotiem audumiem, kas jāņem tāds gabals kā ir, tur arī var izrakt labus audumus un cena bija ļooti zema.

Ja kāds meklē lētus un kvalitatīvus audumus, tad jameklē audumu bāzē. Es pērku Relādē, kas uz lācplēša ielas. Izdaudzinātais abakhans klāt nestāv, kādrez, jā viņs bija lēts, bet tagad par ķīnas furnitūru un sintētiskiem audumiem kāš nežēlīgu maksu. vajadzēja, konkrētas krāsas trikotāžu, taču tajā metrā, ko gribēju pirkt bija defekts, izbalojusi locījuma līnija. Kad lūdzu pārevējai vai nevar patīt no otra gala, noburkšēja, ka varu pirkt un varu arī nepirkt....salīdzinājumam, Reladē pirku kvalitātīvu kokvilnas trikotāžu ar viskozi pirku par 6.00/metrā, abakhanā identiska maksāja 12.90(!!!!!)

Eju tur ar līkumu un neko vairs īpaši nepērku, šad tad uz svara un akacijām kaut ko, vairāk neredzu jēgu par to preci maksāt. pašas pārdevējas atzina, ka cenas ir celtas ļoti neadekvāti augstas, jo audumi nebūt nav tās labākās kvalitātes.

Vienīgi relādē apkalpo juridiskas personas, par cik esmu pašnodarbināta, tad varu tur pirkt. Privātpersonas apkalpo sākot no 50 eur. Ja ir iespēja caur kaut kādu firmu noformēt, tad ir pat baigi ok!

iesaku.

p.s ak jā un mana mīlā Mežroze, ja der lins un kokvilna, tad tikai tur. Tur no atgriezumiem var salasīt un sašut brīnum lietas par smiekla naudu. Paku ar diezgan palieliem lina auduma atgriezumiem nopirku par 1, 40 eur

VinnijsRūks

Ja brauc uz Mežrozi ar tramvaju, vai jākāpj ārā galapunktā vai agrāk?

Labāk kāpt pieturu agrāk (neatceros gan pieturas nosaukumu), jo tā Mežroze ir nedaudz tuvāk kā ejot no galapunkta.

iuz

KristelitaM
Nu bet loģiski, ka auduma veikalā maksās x2 nekā auduma bāzē... mīļie cilvēki... es nesaprotu jūsu loģiku tiem veikaliem jāstrādā ar zaudējumiem, lai mums būtu labi ?

Un bāzē parasti var iepirkties juridiskas personas vai no zināma daudzuma, tāpēc arī parasti ir lētāk.

Abakhans ir ok vieta, ja vajag ātri un maz, ja vajag vairāk un nav steidzami, tad protams var iet meklēt visā LV kur labāk un izdevīgāk vai rakties interneta dzīlēs,kur noteikti atradīs vēl lētāk nekā bāzēs, sevišķi juridiskas personas.

VinnijsRūks
Būs ērtāk kāpt ātrāk, šķiet, ka pietura saucās Mārkalnes iela.

Nu tak
Humpalās sapērc lielus palagus un šuj , ko gribas. Es tikai nezinu, kur vairs labas humpalas atrast, kādreiz bija virs sky krasta ielā, tur tiešām varēja atrast visu, ko vajag pa kapeikām. Bet tur vairs nav. Daudz ko šuvu no humpalu aizkariem, audumi visdažādākie.

Papildināts 09.09.2014 11:00:

Bet abakhanā uz svara arī ir ok, var atrast diezgan lēti.

VinnijsRūks

Es pērku Relādē, kas uz lācplēša ielas.
Šodien biju iegriezusies Relādē un vīlos. Varbūt man pārāk specifiskas vēlmes - interesēja satīns gultas veļai un mēteļu audums ar vilnas piedevu. Nebija ne viens, ne otrs, pareizāk sakot, bija tikai balts gultas veļas audums un pāris rozā mēteļu audumi. Tiesa, teica, ka gaidot pievedumu kaut kad.

iuz

VinnijsRūks
satīnu gultas veļai toč visslabāk Mežrozē, ja grib te uz vietas pirkt. Viņš gan ir dažāds - biezāks, plānāks, gultas veļai man tas biezākais labāk tīk, plānais pēc mazgāšanas tāds dikti pļurīgs paliek.

Mēteļu audumus - vienam mētelim vai ar mērķi, ka vajadzēs vairāk? Ja vienam, tad jāiet parakāties pa Abakhana vilnas kastēm, bet tie gabali jāizčeko kārtīgi, vai nav brāķis auduma vidū. Vai arī pa Stabu ielu, pa mazajiem audum veikaliem jāpaklejo. Nu un protams vēl internets, bet varētu sanākt padārgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18151125