Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

audumi pa lēto!

nu tak

VinnijsRūks

iuz
Paldies, tad saņemšos aizbraukt uz Mežrozi (tālu, un strādā arī tikai līdz 18:00). Jā, vienam mētelim, tā kā apstaigāšu vien Stabu ielas utml veikaliņus. Tāpat mētelis sanāks lētāk nekā veikalā. Ja vispār sanāks.

VinnijsRūks
Ja vajag mēteļaudumu, noteikti ieej bāzē "Organza", kas Puškina ielā http://organza-sia-veikals-151014.infolapa.zl.lv/, izcilas kvalitātes vilnas audums ar kašmiru vai mohēru- apm. 20 eiro metrā.

iuz

Vieda Vārna

iuz
Cik atceros, tad abakhns arī skaitās audumu bāze?! Vai kaut kas ir mainījies? jebkurā gadījumā, man viņš kaut kā sāka nepatikt...bet nu katram savs ieprikšanās stils un ieradums

aaaa un mans atklājums, audumu bāze/noliktava Bristols, ūnijas iela 16b, vecās fabrikas teritorijā (pretī Prismas galam). Audumi varbūt nav super pēdējās modes un gada, taču sortiments ir milzīgs un vidējā cena 2eur/metrā. Apmēram kādas trīs telpas ar audumiem, nespēj pat aptvert visu sortimentu...ir arī dvieļi, mežģīnes, diegi, spilveni u.t.t Ir vērts ielūkoties. meklēju Flīsu, fantastisks, kvalitatīvs un blīvs materiāls-3eur/metrā, īpašnieks teica, ka drīz būs arī mēteļaudumi.

iuz

KristelitaM
Abakhans - lielveikals (tipo rimi), ne bāze ar tās nozīmi Bāzē parasti nevar nopirkt 20cm no katra auduma.

Frīda

KristelitaM
Bristols, ūnijas iela 16b,
vai darba laiku ir strādājošam cilvēkam pieejami?

Sieviete - dieviete, vīrietis - velns. Vīrietis bez sievietes - maziņš un melns!

Frīda

Bristolam ir darba laiki, bet labāk uzzvanīt īpašniekam, pirms brauc

Viņam patīk pašam visu izrādīt un izstāstīt.

http://www.bristols.lv/lat/kontakti/

KristelitaM
Tur vairumtirdzniecība jeb arī pa metram var dabūt?

blinky

Var dabūt cik vajag

Sveikas lietpratējas!

Vai varat pateikt, kurā no visām pieminētajām bāzēm var dabūt stingrus kokvilnas audumus lēti, plašā krāsu izvēlē? Nezinu kāds tam ir tehniskais nosaukums, bet omīte to sauc par putekļu mēteļu audumu, tā ir blīva kokvilna, kas stingrāka par gultas veļu. Varbūt kāds zina kā sauc šādu audumu?

Abakhans un mežroze jau ir izskatīts, pirmajā pārāk dārgi priekš tiem daudzumiem, kas man nepieciešami, otrajā pārāk plāni audumi.

Pati plānoju vēl apmeklēt audumu veikalu Buļļu bāzē (skaitās kaut kādas tur bāzes mazumtirdzniecības veikals), un vēl draudzene stāstīja par kaut kādu audumu bāzi Mūkusalas 40...

Savukārt mana ome šodien aizlaida uz "Lenta" Latvijā ražoto audumu veikalu Jelgavas ielā 68.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18151125