Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

audumi pa lēto!

nu tak

žubītēns

Savukārt mana ome šodien aizlaida uz "Lenta" Latvijā ražoto audumu veikalu Jelgavas ielā 68.

Lenta sākusi ražot audumus????

žubītēns
Nē, nē, bišķi pārteicos, sajaucu ar vienu citu uzņēmumu Lentā vēl joprojām lentas

sveikas! vai kaada var ieteikt, kur riigaa var iepirkt par leetaam naudaam maaksliigo aadu? man vajag diivaana seezhamo dalju nomainiit. dabiigaa aada noteikti buus dikti daarga. diivaans 1,6 m platumaa, tad aptuveni 2x1,5 m butu labi tas atgriezums.

Papildināts 13.03.2015 16:47:

vispaar jau dereetu arii biezs, tumshs meebelju audums. pie dominas tur viss joprojaam darbojas?

melnbalts
Pie Dominas, manuprāt, tas veicis jau sen nobeidzies, bet šis tas no mēbeļaudumiem un dermantīniem ir Puškina ielas bāzē

Ruutule
paldies! nezini, vai abakhanaa shitaadas mantas uz atgriezumiem buutu dabuujamas?

Lenta ir lina audumi

melnbalts
ir, ir arī abakhanā atgriezumos, tikai jāskatās, jo katrā abakhanā ir drusku cits piedāvājums, citur ātrāk izpērk, citur vairāk visu ko var atrast... man vislabāk patīk tas, kas blakus Ganību dambja Rimi...

Sveiki, mani interesē kokvilnas audumi ar 90% kokvilna, 5-8% elastāns, ar ievirzi apģērbu šūšanai bērniem, piem. zvaigznītes, puķītes, zvēriņi. Esmu izstaigājusi veikalus Rīgā , nav praktiski nekā. Varbūt , kāda zin , kur internetā var ko meklēt. Vienā vācu lapā atradu, bet cena ar piegādi sanāk apm. 20, eur metrā.

Gunchi

aiz Dominas ir firma BristolsES, kas tirgo arī audumus. tur var lēti iepirkties.

Rocco

Varbūt kāda zina, kur Rīgā var iegādāties šāda veida audumus?

Give Peace a Chance

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18151125