Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Celiakija

Play

ninona
Paldies!

BuBuu

Re, grāmatai līdzekļus grib savākt, tik vai diži jēgas no tādas Sanāk grib savākt esošajiem bērniem, bet ar katru gadu tak to nāk klāt un klāt un ko tad tiem

BuBuu
Cik zinu, tad grāmata ir ļoti laba. Mazi bērni ļoti labi izprot, tā ir kā pasaku terapija.

Hmm visiem bērniem taisās dāvināt?

BuBuu
RLapina
man arī izskatās, ka ir pārāk drūmi tā celiakija aprakstīta rakstā. Grāmata vairāk palīdzētu skolniekiem celt pašapziņu, jo skolā jau noteikti būs skārbi, bet dārziņā nekas briesmīgs nav - gan līdzi ēdienu var iedot, gan speciālās pusdienas uztaisa, un arī saldumu u.c. našķu klāsts ir plašs, un pieskata bērnus audzinātāja un auklīte.

Alisa78
Nesaki viss, mans grib parasto desu, grib parastos biezpiena sieriņus utt. Šokolādi arī grib to kuru reklamē nevis to kuru cenšas iesmērēt, un vēl vajag piedomāt vairāk visādos gadījomos

BuBuu

RLapina
aa, sanāk tā grāmata jau ir izdota?

Alisa78
Klau, Jums b/d taisa atsevišķi un kā ar maksu, paliek tad tā pati b/d standarta maksa vai kādi atvieglojumi?

Papildināts 31.10.2011 17:33:

*lilie*
Tas jau no bērna ļoti atkarīgs, man ir saprātīgi bērni un saprot to nevaru un viss, ēdu alternatīvu. Protams, ja kautkur kāds svešais kautko piedāvās paņems un apēdīs to cepumu, bet piem. sieru gan lielā meita pateiks, ka nedrīkstu un neņems.

BuBuu
Ne nu vinam es saku nedrikst utt. bet skiet ka momentiem vinam ir nosplauties ka nedrikst. Es jau rakstiju ka es gandriz apraudajos, ka berns paludza lai vinam atvedot daudz garsigas maizes.

Man ar tas rakstiņš tāds parspīlēti drūmās krāsās krāsots likās...Tāda depresīva noskaņa...

Papildināts 31.10.2011 20:32:

vieglāk tak tomēr, ja to uztver kā dzīvesveidu, nevis kautkādu šausmīgu kaiti. Vegāni un vegetāriesši tak ar nebrēc, ka viur gaļu tirgo....

Nu katrā ziņā labi ir tas, ka tā biedrība varbūt vairāk informēs sabiedrību, ka ir tādi cilveki, kas neēd produktus ar glutēnu, būs informētāka sabiedrība...

piedodiet, ka te ielaužos

Jūs tādas zinošākas, vai neliels iekaisums zarnās takā uz ko alerģisku,īsta skaidrība vēl nav, bērnam uzreiz liecina par celiakiju?vai iekaisumam var būt arī daudz citu iemeslu?citu pazīmju itkā nav.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18151537