Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Celiakija

Play

nesaprotu to
nu iekaisums jau pats par sevi neliecina, ka ir celiakija. Tik jāatrod, kapēc tas iekaisums zranās-kolīts,kādi medikament ar var to izraisit, kadi pārtkas produkti utt, Celiakijai raksturīgs tieši tievo zarnu (un 12pirkstu zarnu) bārkstiņu bojājums.

Play
Paldies par informāciju, jo šķiet, ka manam bērniņam cik no daktera sapratu ir resnajā zarnā tas iekaisumiņš neliels, un minēja arī par tiem medikamentiem,bet tikpat labi tur var arī nebūt nekas.Nu vēl jau mums paņēma visādas asins analīzes, tad jau redzēs, bet paldies

BuBuu
aa, sanāk tā grāmata jau ir izdota?
Tā grāmata jau ir sarakstīta, pati viņu neesmu lasījusi, bet man izstāstīja saturu un efektu cilvēks, kurš ir lasījis. Nav pamata neticēt .

Papildināts 01.11.2011 09:18:

Play
Vegāni un vegetāriesši tak ar nebrēc, ka viur gaļu tirgo....
Nu gan salīdzināji - veģetārieši un vegāni no gaļas lietošanas taču nomirt nevar, atšķirībā no kāda, kuram ir glutēna nepanesība ar asāku reakciju.

RLapina
Nomirt nevar. Bet nu, celiakieši tak parasti ar nemirst. Tik maitā sev veselibu. Katra ziņā, mans uzskats ir, ka labāk to uztvert ka dzīvesveidu, neka kā kādu ārprātīgu mirstamkaiti. Ta jau toc var depresija iedzīvoties

Play
Zdrasti nomirt var ja neietur dietu esmu lasijusi ka mirusi cilveki.

Play
Nomirt nevar.
Protams, ka var NOMIRT! Man vairāki labi zināmi cilvēki ir KNAPI izdzīvojuši (ar ātrajiem aizvesti). Pati esmu smakusi, varu teikt paldies Dievam, ka bija blakus cilvēks, kas šprici ielaida!! NEVAR NOMIRT - VAR, UN KĀ VĒL VAR!

Papildināts 01.11.2011 11:46:

Play
Piedod, ka tik asi, bet vienkārši tie, kuriem nav tik asas reakcijas vai acīmredzami pasliktinājumi, iespējams, šo nesaprot, bet es zinu, ko runāju, jo tā ir mana un man tuvo cilvēku pieredze, tāpat ir daudz informācijas lasīts, līdz ar to šāds apgalvojums bija gluži kā pateikt, ka tas viss ir to cilvēku un viņu tuvinieku iedomas - nu nevar par celiakiju un glutēna nepanesību spriest tikai pēc sava vai savu bērnu 'veselības stāvokļa vai reakcijām.

BuBuu
Jums b/d taisa atsevišķi un kā ar maksu, paliek tad tā pati b/d standarta maksa vai kādi atvieglojumi?

mums b/d atteicās barot, stiepju pati visu līdz, kaut gan zupas dod, bet maksāt neko nemaksāšu. es vispār uzskatu, ka viņiem bija jāpielāgojas un jānodrošina ēdināšana

RLapina
cik sapratu, tad tev tuvajiem ir nevis celiakija, bet glutēna alergija. Tas ir tapat ka tiem, kas nedrīkst ēst riekstus vai medu, ka sāk smakt. Protams, ka dieta ir vienāda. Katra ziņā, negribu te strīdēties par reakciju asumu. Kāda tam nozīme. Runāju par to, ka man labāk patīk šo kaiti uztvert kā dzīvesveidu, nevis mirstamu vainu.

Play

Ģimenes ārste, ieraugot ne pārāk labās asins analīzes, tūlīt pat nosūtīja mani uz gastroskopiju jeb labāk zināmu kā „kobra”, jo pavisam nesen kāda paciente bija mirusi laikus neatklātas celiakijas dēļ. Sievietei esot bijusi mazasinība, kuru ārstēja kā parasti ar dzelzs preparātu lietošanu. Taču izrādījās, ka sievietes mazasinības cēlonis bija nevis pastiprināta dzelzs izdale no organisma, bet gan traucēta dzelzs uzsūkšanās nopietnu gremošanas sistēmas traucējumu dēļ.

BuBuu

Lienuce
mums b/d atteicās barot, stiepju pati visu līdz man medmāsa no sākuma itkā bij ar mieru, ka nesu pati visu savu, bet sākot runāt ar vadītāju, tā patei, kategorisku nē, ka reiz jau viens celiakietis ir izbarojis un manu ar varēšot, tas nekas, ka tas jau bj savi 3-5g atpakaļ un produkti daudz kas mainījies Bet vislielākā sāpe par šo visu ir, ka man ABIEM bērniem ir jānodrošina 1005brokastis un 75% gadījumā launags un par to man ir jāmaksā pilna ēdināšanas maksa es tak esot "bagāta", jo valsts man jau pabalstu kā celiakijas slimniekam tak dodot Es nezinu kā ar šito izcīnīties, rezultātā šobrīd bērnus vedu tik līdz pusdienlaikam Jo man tomēr liekas negodīgi maksāt par to ko es nesaņemu un par 2viem bērniem pāri 65ls tomēr nav maza summa (ņemot vērā, ka es vēl bezdarbnieks)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18151537