Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Celiakija

Play

BuBuu
Tā kā man ir spītīgs bērns, un ēd produktus tikai kurus pats ir atzinis, tad mums dārziņš nodrošina pusdienas. Tikai makaroni pašiem jānes. Brokastojam mājās. Launagam paši ēdāmo atnesam - bet arī ap launagu jau izņemam bērnu. Maksājam 50% no summas - sanāk nevis 1,50, bet 75 santīmi dienā. Labprāt dotu arī pusdienas līdzi, bet viņiem nav mikroviļņu krāsns, lai uzsildītu.

Papildināts 01.11.2011 17:56:

*lilie*
Nesaki viss, mans grib parasto desu, grib parastos biezpiena sieriņus utt. Šokolādi arī grib to kuru reklamē nevis to kuru cenšas iesmērēt, un vēl vajag piedomāt vairāk visādos gadījomos

Ops, to neņemu vērā. Mans desas uz cīsiņus neēd vispār - pat pagašot savā laikā ir atteicies. Reklāmas mums gandrīz kā nav, jo tv praktiski neskatāmies - pārsvarā ierakstītas multenes un programmas. Jak kaut ko ierauga, tad pasaka, to man nedrīkst. Bet, protams, pērkam visādus līdzvērtīgos saldumus.

Papildināts 01.11.2011 17:58:

un kopš sākās bērnam diēta, mēs jau divus mēnešus nebijām nevienā kafejnīcā - un neteiktu, ka ciestu no tā (bet man jau, protams, tās kafejnīcas ir do lampočki tik cik, ka vajag pusdienas darblaikā apēst)

Alisa78
bet viņiem nav mikroviļņu krāsns, lai uzsildītu. Es nopirku pārtikas termosu un dodu līdzi siltas pusdienas

Tam termosam vēl augšā var uzlikt tādu papildus trauciņu, tajā dodu brokastu putru siltu vai omleti.

Manējam arī atzīmē, ka vienu dienu ir, vienu dienu nav, tad rēķins uz pusi mazāks sanāk. Vadība teica, kad būs riktīgi diagnoze, tad domās, vai ņems maksu vispār nost, vai mēģinās barot.

un kopš sākās bērnam diēta, mēs jau divus mēnešus nebijām nevienā kafejnīcā - un neteiktu, ka ciestu no tā Tas pats.

BuBuu

Alisa78
monton
nu vot Jums saprotoša vadība, man raudāt par šito gribas, ka man nekādus atvieglojumus negrib dot Vadītāja uzskata, ja jau es pabalstu par bērnu saņemu, tad pārtiku varu iegādāt un maksāt pilnu maksu. Departamentā man ar neko pateikt nevarēja, tiesa zvanīju tik, būs 'jāmēģina iet pa taisno runāt. Pirmajā gadā lielai meita ar bij uz pusi mazāka maksa, bet pagāšgad to atcēla, tik nikni uzbrēca man, ko tad viņi rēķināšot 15santīmus brokastis nost un 30s zin launagu Kā ar šito izcīnīties Redzu, ka vismaz lielai meitai gribas ilgāk to b/d pietrūkst jau komunikācija ar bērniem, ka 12 jau ņemu no b/d ārā un aizvedu tik uz 9, ehh

BuBuu
A varbūt var mēģināt runāt ar tiem, kam tiek maksāts rēķins?

http://www.ziedot.lv/lv/project/1113

Tas ir links uz ziedojumiem grāmatai ar celiakiju slimiem bērniem

BuBuu

monton
Man jau liekas, tas departaments arī ir tas, kur nauda aiziet

Meitenes help par encephabolu nezinu ko darit sonedel paaugstinajam devu, sonakt bija murgs celas biezi, plus vel ludza pamaset roku. Vot nezinu, to paaugstinatu devu iznak pavelu iedot, nezinu mani mulsina tas ka vajadzeja pamaset roku, vot it ka pec ta ko atceros ko arsts teica, vajag vai nu dot to devu no rita vai nu palikt pie mazakas devas. Maneja GA ir atvalinajuma nezinu ko darit mulsina tas kas bija ar rokam izskatas pec tirpsanas. It ka blaksparadibas tas nebija.

Papildināts 02.11.2011 07:10:

BuBuu
Man ari vajadzeja maksat plus vel bija problemas ar sildisanu.

*lilie*
A nevar to devu no riita dot?

un kopš sākās bērnam diēta, mēs jau divus mēnešus nebijām nevienā kafejnīcā - un neteiktu, ka ciestu no tā
nu man pašai ar tās kafejnīcas do lampački, kamēr bērns bija mazs arī mierīgi iztika bez, bet aug bērns un aug problēmas - dzimšanas dienu ballītes bieži tiek svinētas picērijās vai arī kā galvenais ēdiens ir picas, vnk pēc skolas gribas ar draudzenēm aiziet uz kafejnīcu, galu galā skola arī nenodrošina ēdienu un kkas ir jānopērk skolas kafejnīcā un starp treniņu un skolu nav laika braukt mājās, bet atkal kkas ir jāpaēd, tā ka kaut kā jau ar tām kafejnīcām cenšamies sadzīvot, manējā gan nav gaļēdāja, līdz ar to bailes par panējumiem, miltu mērcēm atkrīt, bet kādi tur ie griķi, rīsi nezinu un ar ko jauc dārzeņu salātus, to jau ar nevar zināt

Play
Tikko izdevas sazvanit dakteri kura izrakstija, pateica pameginat no rita to devu dot un tad skatities ka bus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18151537