Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko dāvināsiet saviem bērniem uz svētkiem

emmakārkls

Nu tuvojas tie svētki neko nepadarīs būs jāgādā dāvanas bet šogad galīgi nav ideju ko lai uzdāvina. Runāju vakar ar vīru viņš saka jāprasa ko pašas grib es nosmējos ka tad jau atkal būs kārtējās bārbijas un poniji.Varbūt jau ir kādam ideja nu padalieties.

Vīrs puikam (3 gadi) grib dāvināt mutes ermoņikas . Nu lai dāvina, izvēdinās plaušas, tik es cīnos, lai nav ķīniešu ..ūds. Es pati esmu noskatījusi grāmatu "Pasakas lolotam bērnam", jo puikam patīk, ka lasa plus uzrunā grāmatas nosaukums.

tontons

5 gadniekam kaut ko no Lego.

Pēdējos 2 gadus gan bērns raksta vēstules vecītim, tad dāvanu izdomāju atbilstoši tam, jo gribas, lai tiek kaut kas, ko tiešām grib. Tiesa, mums ir nosacījums, ka vecītim raksta daudzākas lietas- gan dārgākas, gan lētākas, lai viņš pat izlemj, ko var uzdāvināt.

Un es jūs lūdzu- pamaniet, kad esat laimīgi! /K.Vonnegūts/

savai gandrīz 3 gadniecei uz svētkiem tikts spēļu sintezators ar pieslēgtu mikrofonu bērnam lielie svētki (jo par šiem verķiem sapņo jau ļooooti sen), bet vecākiem sāpoša galva janvāra vidū būs dzimšanas diena, tad tiks trīsritenis ar uzmontētu bēbja velosēdekli

VinnijsRūks

Vai tad uz Latvijas valsts dibināšanas svētkiem ir pieņemts dāvināt dāvanas?

VinnijsRūks
es jau piemēram tā kā par Ziemassvētkiem runāju

VinnijsRūks
man tads pats jautajums radaas .

emmakārkls
Bet par temu, doma ir 5gadniekam puzli un enciklopediju par dinozauriem davinat (puzli lielu un sarezgitu, pats prasa), enciklopediju tapec, ka dikti shobrid interesejas par tiem zveriem, bet neko jedzigaku kaa multenees sagrabstitu info nevaru vinjam pasniegt.

Meitai, 3gadi, luupukraasu (vel nezinu vai ir tadas berniem piemerotas), jo dikti biezji izrada interesi par manu kosmetikas plauktinju un PARAK biezji ir nomaaleejusies ar flomasteriem. Doma vel ir par lellju ratiem, jo beidzot izrada interesi par lellem un bernu darza vienmer izciina ratus sev . Sanak jau kopuma dargas tas davanas, bet mes tikai saviem berniem davinam, ar citiem sarunats, ka nebus shogad davanas.

minkasi

Visai ģimenei - biļetes uz izrādi Sudraba slidas pirms Ziemassvētkiem un Akvaparka dāvanu kartes (10 Ls - visa diena).

Dēlam - 8 gadniekam- slidas ar maināmiem izmēriem, kam komplektā nāk arī skrituļu bloks (ziemā slidas, vasarā skritulenes), puzli ar 3000 gabaliem, Lego konstruktoriņu un beibleidu (bija saprasījis ZSV vecītim).

Varētu jau pacensties un uzvesties normāli...bet baigi negribās... 

Savam tiko trīsgadniekam dāvināsim Lego Duplo autiņu (to kur tie riteņi skrūvējas ar skrūvgriezi). Un Brio vilciena komplektu. Viņam gan Duplo gan Brio ir. Jau tagad no tā vilciena sliežu daudzuma, kas ir tiek būvēti ceļi pa visu istabu, domāju ar papildinājumu prieks varētu būt vēl lielāks. Tā pat lego - mums jau lielā kaste pilna ir, domāju, ka pietiks, bet tieši tagad puika sācis katru vakaru spēlēties. Tā kā puikam ir ļoti daudz mantu, tad tagad cenšos izvairīties no lētajiem štruntiem, kuri veido baigu čupu mantu kastē, bet mazais paspēlējas tikai dažas minūtes. Labāk tiešām tāds pamatīgs konstruktors, kuru var stundām būvēt un pārveidot. Man patīk tāda kā komplekta, tematiskā krāšana. Piemēram meitenei tas verētu būt kaut vai tas pats baby borns, uz nākamajiem svētkiem, rati un vēl nākamajiem gultiņā utt. - tad tie paši viesi, kuri nav gatavi šausmīgi daudz tērēt var uzdāvināt kādu lētāku aksesuāru...

Pietam manuprāt mazākam bērniņam varbūt ir vērts visiem radiem samesties vienai lielākai dāvanai, jo tik mazi bērni vēl jau īsti bērnu dārzā neapspriež dāvanu skaitu. Man draugiem meita pagājušo gan prasīja vienu mantu, kuru arī dabūja - pārējā čupa viņam bija pilnīgi lieka (lieki iztērēta nauda). Tā pat mans puika nospēlējās visu vakaru ar dzimšanas dienā pirmo atsaiņoto autiņu - pārējās dāvanas pat neattaisīja. Mūsu ar vīru sagatavoto dāvanu noslēpām, puika nepamanīja, ka kāda dāvana trūkst - dabūs decembrī uz vārda dienu

Nu labi atzīšos, man tas dzelzceļš pašai arī nežēlīgi patīk.

tapetemur
Nu labi atzīšos, man tas dzelzceļš pašai arī nežēlīgi patīk Kurš tas ir?

Es parasti dāvinu vai nu to ko jau pati zinu, ka bērns ļoooti grib vai arī prasu viltīgi, ko tad rakstīs Ziemassvētku vecītim vēstulē
Meita 9 gadus nav spēlējusies ar lego. Tagad kad mazais brālis ar to rotaļājas, arī viņai (9 g.) iepatikās un pasūtīja vecītim. Tagad štukoju, kurš lego būtu foršākais - skatos uz šo (Hillside House) un šo (City Corner) un nevaru izvēlēties. Vēl būs rokassprādze un kakla kareklis.

Puisītim (2 g.) būs traktors kuru var saskrūvēt pats. Domāju, varbūt vēl kādu mūzikas instrumentu, bet kādu un vai vajag?
Tas pagaidām viss. Mēģināšu smelties idejas vēl no šīs tēmas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18154060