Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tibetas piena sēne

Salmene

G.K.I.

Kada varbut varetu izkaltet kefira graudinjus http://gnowfglins.com/2010/04/27/how-to-dehydrate-dkefir-grains/ un padalities? Apsolos nosutit kaut ko preti no Francijas. Mani kaltetie graudinji kaut kur pazudushi..

Bonie

G.K.I.
neatrodu,kā kaltēt . Bet man ir tā sēne un dārzeņu žāvējamais aparāts. Domā nenobeigtos tā sēne?

Neviens sapnis nekad nav par lielu, neviens sapņotājs - par mazu.

Bonie (Rupjmaize)

G.K.I.

Bonie
Linkam "un" pievienojas. http://gnowfglins.com/2010/04/27/how-to-dehydrate-dkefir-grains/ Te ir apraksts Tadu zhavejamo aparatu es nemaz nezinu..

Bonie

G.K.I.
izlasīju, izklausās reāli. Vienīgi, vai pēc tam tie kaltētie graudiņi atdzīvosies....njā..vienīgi,ka 3-5 dienas jākaltē...eektrības rēķins būs smuks. Es padomāšu,ja man uznāks iekāre kaltēt, tad padošu ziņu,kas no tā visa iznāks .

Bonie (Rupjmaize)

G.K.I.

Bet kaltejas jau bez elektribas Izmazga graudinjus, uzliec uz salvetes un gaidi Es agrak kalteju, sutiju citiem, shis ir izdevigi, ja pashi dodas arpus majas uz vairakam dienam, tad nav tas "zvers" kadam jauztic Senes reanimacija ari ir vienkarsha - kadas 3 dienas senei jalej virsu mazs piena daudzums, kas pec tam jalej ara. Pec dazham dienam sene bus atguvusies. Es ar visu sho nodarbojos, bija man kalteti graudinji kaut kur aploksne, bet neatrodu, bus kadi 3-4 gadi pagajushi, kopsh audzeju to seeni...

Bonie

G.K.I.
lasot to rakstu, es sapratu,ka jākaltē cepeškrāsnī uz mazāko iespējamo temp. vai arī žāvētājā uz mazāko temp.

Bonie (Rupjmaize)

G.K.I.

Es lidz galam.rakstu neizlasiju, bet tad gan jau ir dazhadas metodes, jo es kalteju tapat vien. man liekas ekstremi 3 dienas cepeshkrasni kaltet

Bonie

G.K.I.
dabūju no mammas 4 ēdamkarotes,jo es savu regulāri metu ārā,lai nav pa daudz burkā. Mēģināšu istabas temp.izkaltēt. Ja izdosies, tad došu ziņu . Cik vispār sūtīšana uz Franciju varētu izmaksāt?

Bonie (Rupjmaize)

Bonie
vari man kādu kripatiņu sēnes iedot?

G.K.I.

Bonie
Aploksne sutishana gan jau paaris eiro buus Man te pirms laika it ka vel viena bija pieteikusies, bet man isti skaidriba nebija par vinjas galejiem planiem; jagaida it ka piektdiena Izkalte un tad padod man zinju. Ja nu gadijuma ne man, tad pashai noderes "ja nu kas" Vispar ir viens (nu gan jau vairaki) saiti, kur cilveki dalas vai mekle senes, es tur agrak biju, un sapratu, ka pieprasijums lielaks par piedavajumu, man daudzi rakstija un vel joprojam peec daudziem gadiem raksta un meklee seeni Es tikai dazhiem speju nosutit apmainja pret pasta kartinju no vinju valsts.

Papildināts 12.08.2015 15:46:

http://torontoadvisors.com/suppliers Shi laikam bija taa lapa. Nezinu, vai verts meklet, bet kada var megjinat piedavat. Atceros, tur bija dazhadas kvalitates - seene barota ar treknu pienu, ar liesu pienu, ar bio pienu, lauku pienu utml.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18156718