Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tibetas piena sēne

Salmene

Bonie

G.K.I.
es vēlāk to saitu apskatīšos, bet nu jā... . Par tiem ntiem piena veidiem ! Es tagad dažas dienas aizņemtības d\e\l neesmu seni apskatījusi. Liekas,ka varētu būt gatava. Es tik par s'\utīšanu domāju, vai tādu var s\ūtīt pa pastu. Ka nedomā,ka narkotikas vai k\adu indi sūtu un pēc tam kāds no attiecīgas iestādes neklauvē pie durvīm . Padod ziņu, ja vajadzēs

Neviens sapnis nekad nav par lielu, neviens sapņotājs - par mazu.

Bonie (Rupjmaize)

G.K.I.

Nu, ja ir izdevies, tad suti tik shurp Un nedomaju, ka sunji sarugusha piena smaku sajauks ar kokainu

Bonie

G.K.I.
Nu, ja ir izdevies, tad suti tik shurp Un nedomaju, ka sunji sarugusha piena smaku sajauks ar kokainu

nu izskatās,ka būs sanācis ! Atdzīvināt gan neesmu mēģinājusi, bet graudiņi mazi un dzelteni kā tajā blogā bija. ATsūti man privāti savu adresi, uz kuru jāsūta un kā tur sūtīt? Var parastā aploksnē likt?

Neviens sapnis nekad nav par lielu, neviens sapņotājs - par mazu.

Bonie (Rupjmaize)

lietotajsneeksiste

Sveikas, dāmas Vai ir kādai šī sēne, ar ko padalīties? Cik tas maksās? Strādāju Rīgas centrā, varu aiziet, kur vajag. Var Jūrmalā Luuuuudzu, lūdzu, mīļās

Pelnrušķīte
Vai sēne vēl nepieciešama? Viena porcija saaugusi un varu dot prom. Cik atceros,tad Tu biji netālu no manis(Mežciems)

Man ir šāda:http://www.irlaiks.lv/drinks/otherdrinks/others/article.php?id=7938776?

Tas,kas esmu,ir brīnumu brīnums:tā ir dzīvība.

Varu padalīties ar Tibetas piena sēnīti, Pārdaugavā.

Kliivija

Labrīt!

Vai ir kāda Tibetas piena sēnes audzētāja no Jūrmalas, kura varētu padalīties ar savu sēnīti?

Paldies.

Vēl dalos ar Tibetas piena sēnīti, esmu no Pārdaugavas.

Kliivija

brinumsg
Liels paldies. Bet ļoti ceru, ka atsauksies kāda no Jūrmalas.

Zuikis

Varu padalīties Liepājā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18156718