Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Attaisnotie izdevumi

Lepuse

Ja pareizi saprotu, tad čekus par 2008. gadu var iesniegt līdz 2012. gada 16 aprīlim. Vai kaut ko vēl var darīt ar 2007. gada čekiem? Vai 2012. gada janvārī es varu aizpildīt deklarācijas un prasīt par 4 gadiem - 2008.-2011?

Vai kaut ko vēl var darīt ar 2007. gada čekiem?

Vai 2012. gada janvārī es varu aizpildīt deklarācijas un prasīt par 4 gadiem - 2008.-2011?

Janvārī var par 2008.-2010., par 2011.gadu no 2012.gada 1.marta

Golden Eyes
kāpēc tikai Janvārī var par 2008.-2010.
kāpēc nevar, piemēram, šodien?

WitchRed

Kurš teica, ka TU nevari kaut piemēram, šodien? Es atbildēju uz konkrētu jautajumu Vai 2012. gada janvārī es varu aizpildīt deklarācijas un prasīt par 4 gadiem - 2008.-2011?

Golden Eyes
sapratu, paldies! priecīgus svētkus!

Golden Eyes
Kāpēc nevar iesniegt par 11. gadu jau, piemēram, janvārī? Vai tad neņems pretim?

Bagātība ir apziņas stāvoklis nevis naudas daudzums

sala

Nē neņems.

viena saule

Golden Eyes
par 2011.gadu no 2012.gada 1.marta
Interesasnti, šogad ir kaut kas savādāk nekā citus gadus? Cik es zinu, tikko ir visi dokumenti, tā var iesniegt. Es pagājšgad ap to laiku jau biju naudu dabūjusi.

viena saule
ātrāk par 1.februāri tāpat neizdosies, jo uznēmumiem pienākums iesniegt (un izsniegt darbiniekam pēc pieprasījuma) VIDā paziņojumu par algu ir līdz 1.febr., kā arī par pārējām izmaksām

ātrāk par 1.februāri tāpat neizdosies, jo uznēmumiem pienākums iesniegt (un izsniegt darbiniekam pēc pieprasījuma) VIDā paziņojumu par algu ir līdz 1.febr., kā arī par pārējām izmaksām

nu bet to var iesniegt arī 1.janvārī, tas arī ir "līdz 1.februārim"...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18158577