Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Attaisnotie izdevumi

Lepuse

gefija

ja kaut kas 2011. gadā ienākuma nodoklī ir samaksāts

pat ja tie ir daži Ls?

Tad tos dažus latus arī dabūs atpakaļ, jo atmaksā 25 % no gada neapliekamā minimuma, bet ne vairāk, kā pirms tam tas nodoklis atvilkts Kādam arī daži lati var būt nauda....

gefija
Tikko izreekinaaju algas kalkulatoraa,ka par taam dienaam man izmaksaaja 139 ls,un iin liidz ar to ir bijis 8 ls.Taa taatad iznaak vieniigaa iemaksa,tad kaa man buut,sniegt kaut ko vai nee???

inese30
Tikko izreekinaaju algas kalkulatoraa,ka par taam dienaam man izmaksaaja 139 ls,un iin liidz ar to ir bijis 8 ls.Taa taatad iznaak vieniigaa iemaksa,tad kaa man buut,sniegt kaut ko vai nee???

nu tad 8 LVL arī vari atgūt...

peļukiņš:))

Man jautājums-vai ja deklarāciju aizpilda un nosūta caur EDS, tad naudu pārskaita ātrāk vai ir tas pats termiņš 3 mēn. laikā(runāju par 2010.g. deklarāciju)???

peļukiņš)
Man jautājums-vai ja deklarāciju aizpilda un nosūta caur EDS, tad naudu pārskaita ātrāk vai ir tas pats termiņš 3 mēn. laikā(runāju par 2010.g. deklarāciju)???

it kā jau tas pats termiņš. bet 22.decembrī iesniedzu deklarācijas par 2008/09/10 un naudu, ap 20,janvāri jau nauda bija klāt.

peļukiņš:))

abrakašvabra
Skaidrs,ar viņiem kā ar bitēm neko nekad nevar zināt

Modra
Vai tev izdevās aizpildīt un nosūtīt deklarāciju?Jo man pat šodien rāda kļūdu 19 rindiņā

Zarja
jā, re kas rakstīts:
Labdien!Ja deklarāciju aizpildat lai saņemtu atmaksu par attaisnotiem izdevumiem, iemaksām privātajos pensiju fondos vai dzīvības apdrošināšanu, tad katrā veidlapā Jums jāieliek ķeksītis pēc atvieglotiem noteikumiem (D1 pielikumam jābūt tukšam) un lapā D jābūt aizpildītām tikai 6 un/vai 7 un /vai 9 ailītei.

Modra
Bet tad sanāk, ka deklarācija vispār pa nullēm un nekāda atmaksa no D lapas kopsavilkuma nesanāk.

Lottinja
A tev kas - 7. ailē (medicīna) vai 9. aile (pensiju fondi) nekas nav? Es saliku ciparus, ieskanēju čekus un nosūtīju, pofig kas tur rēķināsies, bet lai rēķina paši, ja programma gļuko.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18158577