Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Attaisnotie izdevumi

Lepuse

jautājums zinātājiem - visu 2011. gadu saņēmu tikai pabalstus, jo piedzima bērns, bet man ir dzīvības apdrošināšana ar uzkrājumu. Par medicīnu čekus sniegsim uz vīru, bet kā ir ar dzīvības apdrošināšanu? D4 ir tikai izglītība un medicīna. Vai es varu pilgīt savu deklarāciju par 2011.gadu un iekļaut tikai šo apdrošināšanu, vai es to varēšu darīt tikai nākamgad, kad strādāšu? esmu apmulsusi

Modra
Man ir D veidlapas 6., 7., 10.aile. Ja noņem D1 pielikumu, tad pazūd cipari pārmaksas summas ailītē un ir pa nullēm.

gefija

Par 19. rindiņu.

Nupat zvanīju uz VID informatīvo tel. Kļūdas labojums būšot 13. martā. Kad jautāju, vai VID pēc tam ņems vērā, ka es īstenībā deklarāciju labprāt būtu iesniegusi jau 1. martā, man ieteica šo jautājumu uzdot rakstiski (kaut vai no EDS uzrakstīt vēstuli).

Darbiniece pati bija ļoti laipna, un es tiešām viņu neapskaužu, ja viņai līdz 13. martam nāksies neskaitāmas reizes atbildēt uz vienu un to pašu jautājumu.

gefija
Paldies. Es laikam pacietīšos līdz 13.datumam. Bet VIDam liels fui!

gefija

Izskatās, ka ir saremontēts.

Tiešām viss kārtībā, visu var iesniegt

Modra
Iesaku iesniegt pareizo precizējumu, citādi paliksi bez nodokļu atmaksas

Taisīšu par vairākiem gadiem, sākot no 2008. gada.

1. Man ir jāsniedz info arī par B lapām, vai ne? Kā es varu dabūt šo informāciju - lapu ir bijis daudz...

2. Ja neizmanto EDS, tad čeki jāsaliek aploksnēs vai kā... ?

3. Ja iesniedz par vairākiem gadiem par sevi un bērnu, tad es varu saņemt naudu par katru gadu?

Lepuse
1. Man ir jāsniedz info arī par B lapām, vai ne? Kā es varu dabūt šo informāciju - lapu ir bijis daudz...

- NMDS iekš VID sistēmām

- e-pakalpojumi te: https://www.latvija.lv/LV/LDV/Default.aspx?catid=39V_UN_PASVALD_PALIDZ

Lepuse
Nekad neesmu rakstījusi B lapas, nekad neviens nav piesējies. Tāpat kā, piemēram, ienākumus no depozītiem.

Peka
nu es iesniedzu precizējumu, bet ja es arī biju iesniegusi ar atvieglotiem noteikumiem, tad to likumiski drīkst. Viņi paši man atsūtīja tekstu, kā iesniegt.

Ja neizmanto EDS, tad čeki jāsaliek aploksnēs vai kā... ?
Jā, es salīmēju čekus, nokopēju - lai man paliek kopija katram gadījumam un tā arī sūtīju (kad to darīju papīra formātā).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18158577