Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Attaisnotie izdevumi

Lepuse

Nezinu, kā jūsu dzīvesvietās, bet piemēram mūsu VID nepieņem čekus ne par baseinu, ne mākslas skolu, ne autovadītāju kursiem, ne privāto dārziņu...

ingael
Ē? Nu vispār jau vajag palasīt likumu, lai saprastu, kas ir attaisnotie izdevumi.

ingael
Nezinu, kā jūsu dzīvesvietās, bet piemēram mūsu VID nepieņem čekus ne par baseinu, ne mākslas skolu, ne autovadītāju kursiem, ne privāto dārziņu...

man ar tas pats - pat ceļojumu uz Kanāriju salām neļāva iekļaut attaisnotajos izdevumos, šmurguļi tādi.

abrakašvabra
man ar tas pats - pat ceļojumu uz Kanāriju salām neļāva iekļaut attaisnotajos izdevumos, šmurguļi tādi.

Paceļu tēmu. Kā pašreiz ir ar B kategorijas tiesību iegūšanas izdevumiem. Izdevumi jaunietim (bērnam). Kādam VID ir ņēmis pretī kā attaisnotos izdevumus? Atradu VID skaidrojumu, kurš konkrēti nepasaka, tikai vispārīgi, ka attaisnoti ir izdevumi bērniem līdz 18 gadiem par interešu izglītību un pulciņiem. Lai gan jautājums bija konkrēts par autokursiem.

ačuks

ace
Man pirms gada nepieņēma *par bērnu), prasīja pievienot darba vietas izziņu, ka tiesības darbam nepieciešamas. Bet vari mierīgi pievienot kā izdevumus pie deklarācijas, ja nu kas mainījies. Agrāk klīda baumas, ka tas arī no inspektora esot atkarīgs

lauvux

Vai izdrukas, ka nauda aizgājusi caur ziedot.lv var iesniegt?

lauvux
Yep. Ziedojums.

zeltenezeltene

ace
Ne viss, ko dara pēc skolas bērns, "paiet zem" interešu izglītības par kuru var saņemt no VID naudiņu. Mums puika apmeklē tādu kā sporta centru lēkā pa batutu, iet arī uz treniņu ar treneri, taču tas tomēr neskaitās kā interešu izglītību…

zeltenezeltene
Nu tas atkarīgs, vai konkrētā iestāde, šinī gadījumā batuta lēkāšanas, ir reģistrēta kā izglītības (Interešu izglītības). https://www.viis.gov.lv/registri/iestades

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18158577