Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Attaisnotie izdevumi

Lepuse

silis

viena saule
es par likumu un eds saistību nemāku teikt, bet teiksim šodien neko nevar iesniegt, jo tur uzģenerējās kaut kāds noklusētais datums (ka tik ne 1. februāris - pildīju pirms nedēļas un tagad negribās lieki paroles meklēt), kurš ir lielāks kā šodienas datums un tāpēc nevar iesniegt...

bet nu es jau tāpat vēl visu nezinu - vēl jau kaut kas jānoziedo, jāuzkrāj...

Gatavojos diet galopā ap egli...

Es pirms Z-svētkiem paziņam sataisīju EDSā par 2008., 2009., 2010.g. deklarācijas, iesniedzu (tas ir, uzliku viņa parakstu), viss tika pieņemts. Par 2011.g. vēl nezināšu teikt.

Klau, es sen neesmu sniegusi neko VIDā. Šoreiz ir mācību maksa par kursiem. Man reāli ir mācību iestādes izdots rēķins un pārskaitījums internetbankā. Agrāk vajadzēja to internetbankas izdruku apzīmogot bankā, kā ir tagad?

Klau, es sen neesmu sniegusi neko VIDā. Šoreiz ir mācību maksa par kursiem. Man reāli ir mācību iestādes izdots rēķins un pārskaitījums internetbankā. Agrāk vajadzēja to internetbankas izdruku apzīmogot bankā, kā ir tagad?

Pārmaksāto iedzīvotāju ienākumu nodokli (attaisnotos izdevumus) var pamatot ar šādiem attaisnojuma dokumentiem:

• kredītiestādes (bankas) apstiprinātu maksājuma uzdevumu vai konta izrakstu, ja samaksa par pakalpojumu veikta ar pārskatījumu (piemēram, izmantojot internetbankas pakalpojumus), vai iemaksājot skaidru naudu pakalpojuma sniedzēja (piemēram, izglītības vai ārstniecības iestādes) kontā kredītiestādē. Šajā gadījumā kredītiestādes (bankas) apstiprinātajā maksājuma uzdevumā vai konta izrakstā ir jābūt norādītam fiziskās personas vai viņa ģimenes locekļa vārdam, uzvārdam un personas kodam.

http://www.vid.gov.lv/default.aspx?tabid=8&id=4482&hl=1&mod=33

abrakašvabra
Skaidrs, tātad jāiet vien pēc štempeļa

viena saule

Zini ko, tikai dura spēj likumā par IIN atrast 67.pantu. Tici man, tāda tur nav.

Starp citu, pati Golden Eyes tā arī nav atbildējusi, kur manis norādītajā linkā būtu viņas minētie datumi. Vot duras, \m/ šito mākam, vairāk ar neko

Ja tu domā, ka man nav ko darīt un es tikai Cālī sēžu un atbildu uz stulbiem jautājumiem, tad jāsaka, ka tu maldies. Par IIN likuma Pārejas noteikumu 67.punktu es jau rakstīju, tas attiecas uz 2010.gadu (par 1.februāri). Un tas bija viens no tiem faktiem, ko tu apšaubīji. Otrs par deklarāciju pieņemšanu sākot ar 2011.gadu no 1.marta - Es nezinu kāpēc www.likumi.lv aktuālajā likuma redakcijā rāda veco versiju, vari viņiem uzjautāt, ja tev tas tik būtiski, bet iesaku iepazīties ar grozījumiem. Iesaku nemeklēt 67.pantu, bet gan izmaiņas 19.panta 5.daļā.

Es nezinu kāpēc www.likumi.lv aktuālajā likuma redakcijā rāda veco versiju, vari viņiem uzjautāt, ja tev tas tik būtiski, bet iesaku iepazīties ar grozījumiem. Iesaku nemeklēt 67.pantu, bet gan izmaiņas 19.panta 5.daļā.

laikam tev paiet garām, ka likumi.lv parāda skaidri uzskatāmas arī nākotnes versijas: [01.01.2012] [01.07.2013]

abrakašvabra

Paldies. Parasti "nepaiet garām". Nebiju ievērojusi grozījumos, ka 64. Grozījumi šā likuma 19.panta pirmajā, trešajā un piektajā daļā, kā arī 19.panta 5.4 un 5.5 daļa stājas spēkā 2012.gada 1.janvārī un ir piemērojami ienākumiem, kas gūti, sākot ar 2011.gada 1.janvāri."

viena saule

Golden Eyes
Tātad pati dura Prieks, ka vismaz atzīsti, bet nākošreiz, pirms kādu saukt par duru, palasi pati.

Un manu linku palasīji? Tur nekas par termiņiem nebija un VID mājas lapā rī neatradu termiņus par brīvprātīgo deklarāciju.

viena saule

Man prieks, ka tev prieks, bet to, ka es esmu Tātad pati dura, neatzīstu gan, jo viss, ko es rakstīju, ir pareizi. Mana kļūda ir tā, ka man bija izdrukāti grozījumi, bet es nebiju paskatījusies, ka tie stājas spēkā 01.01.12. Tādēļ mans komentārs uz tavu izvilkumu no aktuālas likuma versijas nebija tāds, kādam tam bija jābūt, bet tas nemaina būtību, ka deklarāciju par 2011.gadu nevarēs iesniegt ātrāk kā 2012.gada 01.martā

Pie tam apšaubu vai šis punkts vispār attiecas uz brīvprātīgo deklarāciju,

Tu vari apšaubīt visu, ko vien vēlies.

man neviens neko neteica, ka iesniedzu par ātru, kā ari zinu citus, kas par 11 gadu vēl tikai iesniegs.

Parādi man kādu, kas par 11.gadu jau ir iesniedzis.
Nejauc brīvprātīgo deklarāciju ar obligāto

šis tavs posts tikai pierāda, cik daudz tu patiesībā jēdz par deklarācijām. Nav tādas brīvprātīgās vai obligātās deklarācijas, tā ir tikai viena. Tikai dažiem tā ir obligāta, bet citiem brīvpratīga, ja neredzi atšķirību, pati vainīga.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18158577