Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Attaisnotie izdevumi

Lepuse

viena saule

Iesniegšanas termiņi ir viens no punktiem, kas atšķiras brīvprātīgajai un obligātajai deklarācijai. Tā kā pati nejauc.

11. gadu sajaucu ar 10.

Es nezinu, kas Tev ir izdrukāts, bet man arī nākotnes versijas nerāda, ka būtu ierobežojumi deklarāciajs iesniegšanai no 01.01.2012 http://www.likumi.lv/doc.php?id=56880&version_date=01.01.2012

Un 19. pants nekādi neattiecas uz deklarācijas iesniegšanu, bet ir par nodokļa maksāšanas kārtību, ja kas

19. pants. Iedzīvotāju ienākuma nodokļa aprēķināšanas un maksāšanas rezumējošā kārtība

ja kas varbūt izlasi vairāk par panta virsrakstu, kad tiksi līdz 19.panta 5.daļai, varbūt beidzot pieleks.

Iesniegšanas termiņi ir viens no punktiem, kas atšķiras brīvprātīgajai un obligātajai deklarācijai. Tā kā pati nejauc.

Jā ir. Iesniegšanas beigu termiņš atšķiras, bet sākuma būs vienāds visiem, piekrītu, ka nav tā pati labākā likuma versija un tiešā tekstā nekur tas nav pateikts, bet vismaz VID šo 19.panta 5.daļu tulko tā, kā es tev to stāstu

viena saule

Golden Eyes
Ok, izlasīju. Bet šis pants un attiecīgais punkts attiecas uz tiem iedzīvotājiem, kas maksā nodokli pēc savām iesniegtajām deklarācijām, bet nekādi neattiecas uz brīvprātīgajām deklarācijām, jo man jau visi nodokļi ir ne tikai nomaksāti, bet vēl pārmaksāti. Tu kasies ar mani par pilnīgi citu punktu. Atslēgas vārdi ir "rezumējošā kārtība".

Atgādiniet, lūdzu, ko nevarēja pārnest uz nākošajiem periodiem: pensiju fondus un apdrošināšanas?

zobārstiecība un operācijas

WitchRed
Kur koncentrētā veidā par deklarāciju var izlasīt?

Kur koncentrētā veidā par deklarāciju var izlasīt?

http://vid.gov.lv/default.aspx?tabid=8&id=41&hl=1

abrakašvabra
paldies

Golden Eyes
deklarāciju par 2011.gadu nevarēs iesniegt ātrāk kā 2012.gada 01.martā
Šīs ir muļķības, uzzināju no VIDa, iesniegt drīkst, tikai viena nianse tāda, ka viņiem it kā jāizmaksā nauda trīs mēnešu laikā, kopš iesniegšanas brīža. BET ja iesniedz ātrāk, tad tas iesniegšanas brīdis oficiāli skaitās 01. marts.

Bagātība ir apziņas stāvoklis nevis naudas daudzums

Tā tad es šovakar pildīju EDS un tur par 2011.gadu met kļūdu, tā kā 1.martā sākam aktīvi lietot EDS.

Kļūda: Saskaņā ar likuma "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" 19. panta piekto daļu deklarācija ar tai pievienotajiem dokumentiem iesniedzama Valsts ieņēmumu dienestam taksācijas gadam sekojošajā gadā no 1. marta līdz 1. jūnijam.

Biju laimīga, esmu laimīga, būšu laimīga .....
GRIBU ZEMENES :D

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18158577