Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Žultsakmeņu šķīdināšana

Galvenā

Man atklāja žultsakmeņus. Vai tiešām vienīgā iespēja no tiem tikt vaļā ir tikai operācija? Ir dzirdēts, ka žultsakmeņus varot šķīdināt arī ar medikamentiem. Vai kādam ir bijusi pieredze žultsakmeņu šķīdināšanā ar medikamentiem?

Galvenā
pieredzes nav, izgrieza. Cik saprotu, tad tie akmeņi ir dažādu struktūru, ja cietie - tad tikai griezt, ja mīkstākas struktūras, tad var mēģināt šķīdināt.

Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного

Manuprāt, ka nierēs var šķīdināt, šķelt ar lāzeru, bet žultsakmeņiem ir tikai operācija. Man tāda bija. I nekas. Viss ok.

Galvenā
ir pozitīva pieredze šķīdināšanā - ar Tereško tēju. 0,5cm akmens bija. 2 mēnešu laikā izšķīda un atlikumi izskalojās no pūšļa ārā.

OM MANI PADME HUM

nopuuta
Kā tev to akmeni atklāja? Vai bija sāpju lēkmes? Vai tika ieteikta arī operācija? Kādu uzturu lietoji to divu mēnešu laikā?

Galvenā
bija lēkmes, kuras sāka kļūt arvien spēcīgākas un ilgākas. aizsūtīja uz USG un atrada.

daktere teica, ka var operēt, ja man traucēs turpmāk tas akmens. bet es atteicos un ķēros uzreiz pie tējām.

uzturs īpaši nemainījās, jo treknus, saceptus, smagas kombinācijas arī iepriekš neēdu.

OM MANI PADME HUM

Atļaušos pacelt. Vai kādi jaunumi šajā ziņā? Kādas pieredzes?

renckorge
Liels paldies! Es tieši domāju par mārdazi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18159730