Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ģimenes auto

Rakstītāja

Gatavoju šim portālam rakstu par ģimenei ar bērniem atbilstošu auto, tāpēc aicinu jūs padalīties pieredzē, kā jums izdevās atrast savai ģimenei piemērotu auto, kādu auto saucat par savējo, ko ņēmāt vērā, lai tas būtu vislabākais un atbilstošākais, kas jums ir būtiski?

Mēmais

Tas viss taču te, forumā ir rakstīts. 20 reižu.

Honda CRV- savu auto meklēju gadu. Svarīgi bija, lai kvaliatīvs, max. drošs, komfortabls 3 bērniem un 2 suņiem-tātad ar lielu bagāžnieku, augstu klīrensu, izturīgs,lai būtu labs dīleris,kas piedāvā kvalitatīvu servisu, lai normāls benzīna patērīņs, lai man pašai tas auto patiktu un nebūtu vēlme pēc gada nomainīt, lai laba atpakaļpārdošanas vērtība, ja nu izdomātu pēc laiciņa pārdot nevis atstāt kādam no bērniem/vecvecākiem vai auklītei lietošanā!

Kriksis1
snikers

Izvēlējos lai būtu ērts, plašs, komfortabls auto kurā pietiek vietas 3 bērniem, 2 pieaugušiem un vajzdzības gadījumā varētu brīvi salikt nepieciešamās mantas ceļošanai. Lai auto pašam patiktu, un lai nebūtu vācu auto. Tā nu izvēle krita uz 7vietīgo minivenu Honda Odyssey.

Rakstītāja

Mercedes Benz GL 500. Ideals. Lidz sim... Vienigais minuss ir parkosanas, ka ari jamak ar tik lieliem auto braukt. Priece, ka MB ir uzlabojis GL un sanu skata spoguli kluvusi lielaki. Lielakais pluss - komforts un ne-traktora sajuta (salidzinot ar Toyotu, ta bija brrr).

I am lika a Barbie. That bitch owns everything.

nomiks

Man ir bijuši 3 nosacīti ģimenes auto - 1) Citroen Xsara Picasso, 2) Honda FR-V un 3) Honda CR-V.

Izvēloties ģimenes auto, man liekas svarīgi tas, lai pietiek vietas 5 pieaugušiem cilvēkiem, lai aizmugurē var ievietot 3 bērnu krēsliņus, lai būtu liels bagažnieks, kur ir vieta ne tiaki bērnu ratiem, lai labi izskatās, lai ir samērā ekonomisks un lai ir uzticams (nelūzt pārmērā).

Ikviens no maniem šim 3 auto atbilda visiem šiem kritērijiem. Kāds varbūt ir bijis spēcīgāks kādā no atsevišķiem kritērijiem, bet kopumā ar visiem šiem auto esmu bijis apmierināts un tādsu varu ieteikt arī citiem.

Man ir bijuši vairāki ģimenes auto - VW Golf IV, VW Passat, Ford Focus, Peugeot 406, Peugeot 307. Visi ir gana labi ģimenei. Pēdējais, par spīti nelielajam izmēram, ir pat ļoti ok ģimenei ar 2 bērniem bez suņa, kaķa un arī eža, aizmugurē starp abiem bērnu benķiem samērā brīvi iepiežas arī pieaugušais (kā likums - vīramāte vai paģirains vīrs), bagāžniekā - rati. Pagaidām esmu sajūsmā, iespējams, ka tāpēc, ka auto patēriņš ir ļoti patīkami draudzīgs, auto ir ļoti piemērots pilsētai. Mūsu ģimenei megaliels auto nešķiet prāta darbs, jo pamatā braucam pa galvaspilsētu. Ja vajadzētu lielāku, būtu ņēmusi Peugeot 307 SW. Protams, bija arī citas opcijas, taču negadījās pietiekami labā stāvoklī par auto paredzēto budžetu.

Es domāju, ka vieglāk būtu uzrakstīt par tiem auto, kas nav piemēroti ģimenei No mūsu ģimenē lietotajiem, galīgi garām ir Audi Coupe. VW Beatle, Mazda 323 c, 1 un 3 sērijas BMW utt.

Pēdējās izmaiņas: Vellata, 13.01.2012 15:18.

Kas vainas 3. sērijai, piemēram, e90 ir ļoti labs ģimenes auto 4 cilvēkiem.

Martinssvl
Kā otrais auto, ok, bet kā vienīgais - nu, nē. Nav tam mērķim paredzēts šis auto, ja nu vienīgi, ja visi ģimenē ir tievi un vīram augums zem 180 un svars līdz 90 un nav jāvadā lielie rati.

Tipisks vecpuišu un vecmeitu auto. Jebkurā gadījumā, ir gūzma ar ģimenei piemērotākiem spēkratiem.

snikers

Vellata
Darba auto ir 4.Golfs. Es nevaru iedomāties sev to kā ģimenes auto. Tas varētu būt kā otrais auto ar ko aizskriet uz bodi. Ja ar to jābrauc tālāku gabalu 5 cilvēkiem tās jau ir mocības, nemaz nerunājot ceļojumu kur jāsaliek milzums pekeles. Un komforta šajā auto nekāda.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18161433