Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ģimenes auto

Rakstītāja

snikers
Laikam dažādas komforta prasības - kopā ar dzīvesbiedru esam ar IV Golfu izceļojuši visu Eiropu līdz pat Korsikai un atpakaļ. 5 cilvēkiem būtu pašauri, bet ģimenei ar 2 bērniem universāls būtu gana sakarīgs variants, jo īpaši, ja naudas šikākam auto nav. Passat B5 būtu labāks, taču pilsētā sievišķim pie stūres tas biki sagādā neērtības. Nu, nekas traks, taču govs paliek govs, visādos šauros pagalmos un stāvvietās jāmāna ar mānīšanu.

Astoņmizu zobgrauzis

Izlasot tēmu, gribēju ierakstīt destruktīvu atbildi, bet tekstā diemžēl precizēts, ka ģimenei ar bērniem

Vispār pazīstu vienu ģimeni, kas trīs bērnus (no kuriem 2 sēdeklīšos, viens uz paliktnīša) sastūķē apmēram šitādā te Saab, un brauc laimīgi Jo tas taču ir vecais Saab.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

kā jums izdevās atrast savai ģimenei piemērotu auto?
samērā vienkārši izdevās.

kādu auto saucat par savējo
vecāki mani ir mācījuši par savējo saukt tikai to, kas man pieder. attiecīgi - savu auto saucu par savējo.

ko ņēmāt vērā, lai tas būtu vislabākais un atbilstošākais, kas jums ir būtiski?
izvēloties jebkuru krāmu cilēks parasti ņem vērā savas tieksmes, vēlmes un bērnišķīgās fantāzijas, bišķi apgraiza tās ar racionālā spriestspējā mērcētām objektīvo vajadzību dzirklēm un beigās apcērt ar naudisko iespēju (nespēju) cirvīti. Atļaušos apgalbot, ka tā dara visi. Proporcijas atšķiras. Tīri tāpēc uzskatu par bezjēdzīgu dažu cāļindivīdu konkrētās pieredzes (tipa - man galvenais ir komforts vai vatēva) vispārināšanu. Vienīgais, kas no šā var sanākt ir tipisks (jau iepriekš atvainojos) bābžurnālu stila pseidopētījums.

Karls Sagans esot teicis, ka nav tādas lietas kā "stulbs jautājums". Laikam nepiekritīšu.

Qued

Njā, ģimenei piemērots auto - tas ir ļoti stiepjams jēdziens. Vienai mammai tā ir vojāžerīga govs, otrai pietiek ar kompaktklases pegotu un tamlīdzīgi.

Man kritēriji bija ekonomiskums, brauktprieks un vieta bērniem tuvākos gadus trīs. Galvenā loma izvēlē bija skaistai excel tabulai, kura rādīja ikviena potenciālā auto modeļa dažādas izmaksas (degvielas, apkopju utt) pie mana ikmēneša nobraukuma mēnesī, gadā un uz kilometru. Bez tā bilde bija diezgan neskaidra ... bet vispār ķēpa ar auto izvēlēšanos liela, protams, izņemot gadījumus, ja naudas kā spaļu un kļūdīties nav sāpīgi.

nelabums komentārs izklausās aizvainojošs, bet ir diezgan trāpīgs.

(c) Qued
Armadetta

Man būtisks auto, lai ir ērts, ekonomisks un ilgspēlējošs.

Tagad tas ir MB C220.universālis.

Qued

Armadetta
ko viņš spēlē?

(c) Qued

nelabums komentārs izklausās aizvainojošs, bet ir diezgan trāpīgs.

Tas izklausas vnk visai skaudigs. Tas ari viss. Vai ari vins dzivo vel 90tajos, kad brauca ar to, kas bija JEBKURS cilveks izvelesies braukt komfortabla automasina. Ipasi vel sieviete.

I am lika a Barbie. That bitch owns everything.

Ksavjera

Tīri vai samulsu.
Kurā vietā manā komentā parādās skaudība, uz ko, par ko? Kur ir par 90-tajiem? Kur es apstrīdu, ka JEBKURS cilveks izvelesies braukt komfortabla automasina. Ipasi vel sieviete.?

Teikšu vairāk: ja cilvēks neitrālu komentāru, kas nevienā acī nebija domāts kā uzbrauciens nevienam no diskusijas dalībniekiem (izņemot tēmas autori), uztver kā agresiju un attiecina perzōnīgi uz sevi, tas par kaut ko liecina. Varbūt jāmeklē speciālista palīdzība?

nelabums

Kur mineju, ka attiecigi PERZONISKI uz sevi?

Izlasot tavu komentaru secinaju, ka kaut ko pateici, ta ari nebija skaidrs ko isti pateici, bet viens ir fakts - babzurnali (un "babas" ir ar sudigu un nekam nederigu pieredzi Brauc kaut vai ar traktoru, nekam nav nozimes

I am lika a Barbie. That bitch owns everything.

Qued

Šis jau arī ir "bābportāls" Mani regulāri uzrunā par dāmu

(c) Qued
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18161433