Tomāti & paprika & ķirbji & gurķi 2012

Sandrusha

Slēdza diagnoze: "Slēgt. Ir jauna tēma".
Sandrusha

Iepriekšējās tēmas

Dārza darbi un cita info krievu valodā.

Lai sarunas raisās!

Mūsmājās šajā sakarā ir sastādīts jauno sēklmateriālu saraksts. Liela daļa jau sagādāta, palēnām arī stādu siltunīca tiks atdzīvinātas.

Ka Jums šogad jaunāks?

Pēdējās izmaiņas: Sandrusha, 28.01.2012 16:54.

Just keep smiling!

Man Kalifornijas sliekas labi pastrādājušas, būs mēslojums , tomātiņiem patiks. Varbūt kāds var pastāstīt par Melotriju?

rūgtā
Kur tu audzē tās kalifornijas sliekas? Vai viņas rada baigo smku? gribu daudzzivokļu majas pagraba, kur mums kurinatava, šamas audzēt, bet baidos, ka tik kaimiņi mani ar visam sliekam neaiztriec tieši dēļ tās smakas.

klikucis
Pašas sliekas jau nesmird, smirdēt var sākt barība, man arī viņas ir pagrabā

rūgtā

Kas tieši par Melotrijām Tevi interesē? Vijas, kāpj uz augšu, vasaras beigāš / rudenī augļi - tādi mazi arbūziņī. Pilnīgi analogi, kā gareni arbūzi pēc skata. Amizanti. Izmērā kā vīrieša īkšķa augšējā falanfa (daļa). Garšo skābeni. Kā skābeni gurķīši, tikai bez sāls. Var marināet, likt pie salātiem, lobīt iekšā zaļā veidā.

Domis
Paldies! Mani interesēja vai ir vērts stādīt dārzā, tieši domāju garšas un pielietojuma ziņā?

Meitenes esiet uzmanīgas iepērkot sēklas Depo, ļoti nekorekti norādītas cenas. Vakar ,,iegrābos" pirku tomātus Cunero F1, biju lasījusi, ka laba šķirne norād'tā cena 70 sant. ņēmu 2 paciņas pie kases izsita 3,72 Ls par katru paciņu , čeku apskatījos pēc stundas, naudu neatgrieza, jo vajadzējis 15 min. laikā, paņēmām vietā citu preci. šķirne droši vien,ka laba, bet ir milzum daudz citu šķirņu tomātu par lētākām naudām, tai skaitā Krievijas, kuras vēlos izmēģināt. Starp citu pāgāju''sajā gadā man ļoti labi stādi izauga un labi ražoja pavisam lētās Maximā pirktās Marmande u.c.

Arī Lemon boy bija uz pusi dārgākas nekā cenā norādīts, bet tos atpakaļ nemainījām, jo mūsu ģimenei šie tonāti ļoto, loti garšo. šogad būs vismaz 20 stādi tieši Lemon boy.

Piebildīšu, ka tas nav Rīgā.

labi ražoja pavisam lētās Maximā pirktās Marmande Marmande tiešām labi ražoja uz lauka, neko pat īpaši nelauzu un neveidoju, tikia pieliku balstu, jo bija ļoti daudz tomātu katram stādam.

Papildināts 30.01.2012 10:49:

melisa55
Paldies, būs uzmanīgāk jāskatās.

melisa55
Jā šito zinu, vienmēr pie kases skatos cik izsit cenu Būs man arī jāpamēģina Lemon boy, vakar tieši cenas dēļ nenopirku, bet paņēmu Marmandi.

Sandrusha

Mēs pārsvarā profesionālās sēklas pērkam, bet kaut kas man krājumos ir no lētā gala, tik te Rīgā nav a rokai. Ļoti izdevīgi ir sezonas beigās Schetelig bāzā ( Mūkusalas ielā 41B, ja pareizi atceros) labās sēklas ar labu atlaidi, parasti līdz pat 70%, tās 100% nākošajā gadā uzdīgst, jo parasti nākamā gada termiņš ir. Vēl neesmu vīlusies, iepērku tur visādus garšaugus.

No tomātiem mums pagājušā gada labākais atklājums bija Lauvas sirds, nebija hibrīds, manuprāt, pirkām Agrimatco. Līdzīgs pēc uzbūves Vērša sirdij, tikai daudz izturīgāks, ražīgāks un ļoti garšīgs.

Marmande kā šķirne arī labi pārbaudīta, labs lauka tomāts

Just keep smiling!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18163401