Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Autokrēsliņi ar skatu pretēji braukšanas virzienam (ERF)

biinumz

Varbūt, kādam būtu interese par Klippan Triofix Recline (9-36.kg)? Lietots no 2017ā gada (pirkts jauns). No 9-18kg liekams abos virzienos. Pēc 18 - uz priekšu. Līdiz nāk bāze, kuru var stiprināt gan ar siksnām, gan Isofix.
Nav īsti gan ar ko salīdzināt, bet baigi daudz vietas neaizņem auto..

Sigma

Sveicieni no seniem ERFistiem! Dēlam tūlīt būs 10, svars ir pie 40 kg, un es mēģinu atsaukt atmiņā - cik ilgi bija labi / vēlami braukt high-back boosterī. Zinu, ka zviedri par šo bija izteikušies, bet nevaru atrast vairs.

dzīvoju lēnām

Sigma
vislabāk vienmēr ir lietot zemākas grupas krēslu cik ilgi vien iespējams praktiski, kamēr bērns augumā neizaug. Jājautā cik ir augums, jo parasti boosteri un high-back ir līdz 36kg/12g, lai gan valstu noteikumi nosaka, ka jālieto krēslu līdz 150cm (LV), lielākajā daļā R-EU valstu gan ir 135cm.

Sigma

malvism
Augums vēl no 1.50m tālu. Ap 1.40m. Un tikko bija iespēja arī nosvērt - precīzi 36 kg.

dzīvoju lēnām

kukainis

Man drausmīgi apnika, ka nespēju sēdēt priekšā blakus vīram. Gribu tirgot prom mūsu Axkid Minikid un gādāt vietā ko mazāku. Esmu ar mieru pirkt kaut ko līdz 18kg, ar jostām stiprināmu, un lai aizņem mazāk vietas gareniski. Minikid galvenā problēma ir tā, ka bez ķīla viņš nav pietiekami slīps mazam bērnam, bet ar ķīli viņu nevar pielikt pavisam tuvu aizmgurējai atzveltnei.

Apskatījos muki, nu cenas ir bāc. Man neliekas samērīgi likt mūsu vecajā mašīnā autobe'ņķi, kas maksā teju vai vairāk par mašīnu. Mašīnu nemainīšu. Tātad jāmeklē lietots vai jauns no cita veikala sortimenta.

Vai ir kādam līdzīga pieredze šādā izvēlē? Skatījos lietotu BeSafe Izi, nu drusku mazāk vietas aizņēma, bet ne daudz.

Varbūt noskrūvēt pavisam aizmugurējam sēdeklim atzveltni? Tad to sēdekli varētu pabīdīt uz atpakaļu un priekšā būtu vairāk vietas.

Saulpurene

kukainis
Tu ķipa sēdēsi blakus vīram bez atzveltnes?

Man gan abās mašīnās (dažādās) un ar abiem ERF beņķiem (dažādiem) ir vietas atliektiem galiem. Neviens gan nav Minikid, jo man Axkid nepatīk. Mašīnas nav jaunas. Viena 1999, otra 2004.

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

kukainis

Saulpurene
Tu ķipa sēdēsi blakus vīram bez atzveltnes?
Nē tak. Bērns skatītos nevis atzveltnē, bet bagāžniekā, un tad varētu iegūt kādus 5-10cm. Lai sadurmes gadījumā nekas no bagāžnieka neuzšļūc virsū bērnam, tur viegli kādu stieni ielikt.

Hiacintte

kukainis
Nu nē, vispār mega nedroši tāda stieņa likšana un atzveltnes likvidēšana. Par cik vecu bērnu ir runa?

didiii

kukainis
Esat mēģinājuši ielikt vidū minikidu?

Papildināts 11.09.2020 18:34:

man ir lietots britax romer atpakaļskata 0-18kg. Priekšā pietika vietas gan 2006.g. Suzuki Swiftā, gan Toyota Avensis

Bet, jā. Viņš ir mazāks par Minikidu. Un, piem, par sliipumu.. Swiftā viņš bija feins slīps, Avensii diezgan staavs..

kukainis

didiii
Vidū ir tikai 2punktu drošības josta.

Papildināts 11.09.2020 19:01:

Hiacintte
Kurā vietā rodas nedrošība? Sēdeklis tak turas ar drosības jostu, kas netiks aiztikta un atsaitēm. Redzu risku bagāžnieka satura nostiprināšanā (univerāslis), bet tā jau ir risināma lieta. Turklāt tā ir aktuāla arī tagad, kad atzveltne savā vietā. Bērnam 1g4m, vēl ilgi līdz 18kg

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18163474