Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Autokrēsliņi ar skatu pretēji braukšanas virzienam (ERF)

biinumz

Labdien, aktuāla jauna autokrēsla iegāde. Visu diskusiju nevaru izlasīt, tāpēc, ja kads atsausas interesē ieteikumi.

Bērnam 1.2g, 11 kg, 84cm. Interesētu bez i sofix, ērts, drošs, vēlams rotējošs krēsls ( bet var iztikt). Cenā līdz eur 250.

Papildus jautājums, vai erf krēsliņā būs ērti kājām. Pašreiz vēl izmantojam krēsliņu ( groziņu), kas piemerots līdz 13 kg, bet nav ērti kājām. Nevaru iedomāties, kā būs ar erf krēslu, bērnam augot.

Interesē drosība+ ērtība.

Lūdzu ieteikumus drošam, labam, ērtam a/k.


Meittene

Dilemma
Uz gada jubileju nopirkām Joie every stage bez isofix. Var likt uz abām pusēm, bet liku braukšanas virzienā. Kājām vieta ir pietiekami, turklāt man ir maza mašīna. Šo krēsliņu var pielāgot gan garumam,gan kg. Var vienkārši palasīt aprakstu.

Meittene
Paldies par ieteikumu, papētīšu! Mums liels auto, tad nu problēmām nevajadzētu būt.

Papildināts 04.12.2023 12:49:

Papētīju un apmierina teorētiski. Var būt var ieteikt, kur izdevīgāk pirkt ar iespēju aplūkot klātienē? Interesē tikai jauns

Meittene

Dilemma
Es pasūtīju 220.lv. Var aiziet uz Nordbaby veikalu TC Alfa un uz vietas paskatīties un tad pameklēt, kur lētāk var pasūtīt.


Hope...

Pārdodu Axkid Rekid - aprīkots ar Isofix,šajā sēdeklītī bērns var braukt atmuguriski līdz pat skolas vecumam un ilgāk - sēdeklītis ar visaugstāko auguma robežu savā kategorijā 25 kg atmuguriski, piemērots bērnam līdz aptuveni 125/130 cm augumam un Klippan kiss.

Papildināts 09.04.2024 11:34:

Rakstiet, ja kādam aktuāli.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18163474