Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Autokrēsliņi ar skatu pretēji braukšanas virzienam (ERF)

biinumz

meitenes, paldies par atbildēm, izvēle izdarīta un ceru, ka uz nedēļas nogales tusiņiem jau brauksim jaunā krēsliņā!

_juune
Ko padomāji par šo?
es tev uzrakstīšu privāti - krēslu apskatīju virspusēji un tā kā uz manām neskaidrībām neviens kompetenti nevarēja atbildēt, tad mazums - patiesībā varbūt ir labāk kā man likās vienkārši apskatot. es noteikti kādu dienu gribu veltīt viņa izpētei vairāk laika un iedziļināšanās, tad būtu objektīvāks vērtējums. šobrīd - muki.lv repertuārā iekļaut neplānojam

Ja kāda vēlas, varu nopārdot savu Besafe izi combi x1 krēsliņu bēšā/brūnā krāsā.

Ne tikai par ERF, bet par sprādzēšanos un autodrošību vispār. Droši vien vispārzināmas patiesības un tomēr atgādinājums mums, lai negrēkojam un atturam no tā arī citus.

http://www.muki.lv/blog/?p=6551

sveiki,

ierakstīju to muki.lv komentāros, bet intereses pēc - kāda ir jūsu pieredze ar takšiem, kaut vai Rīgā - vai ir iespējama opcija "autosēdeklītis"? Varbūt biinumz un muki.lv ir jauna darbības niša ar ERF "iedarboties" uz Rīgas lielāko taksometru autoparkiem ?

mncx
mana pieredze ir bēdīga. varētu par to veselu pastāstu uzrakstīt. vispār par BalticTaxi bija labs iespaids, bet pēdējā reizē pat iepriekšējā dienā pieteikts un skaidri pateikts, kuru grupu krēsli vajadzīgi, taksis atbrauca ar baigiem brīnumiem - gribēju jau kļauzu rakstīt, bet beigās neuzrakstīju.

Robinam, kuram īsti nav 15 kg un noteikti neder paliktnis par 10 Ls, atveda tieši tādu - turklāt tas šļuka viņam visu laiku no dibenapakšas laukā un reāli drošības josta gāja pāri degunam pat ne tikai kaklam - avārijas situācijā tur iznākums nebūtu labāks kā kad viņš uz ķisena sēdētu. Klāsam, kuram savukārt ir gandrīz 12 kg, atveda mazo bēbju Nania no RIMI plaukta - tāds putuplasta kurvis ar šņorēm. drausmīgs izstrādājums. bet kronis visam bija, ka tas bija ielikts aizmugurējā sēdeklī pa vidu ar skatu rbaukšanas virzienā un šoferis man laipni atvēra durvis un aicināja tik likt bērnu iekšā. kad es teicu, ka tas krēsls tak nav pat piesprādzēts, viņš man tīri aizkaitināti oponēja, ka ir gan. bet es skaidri zināju, ka 0+ grupas krēslu nevar piesprādzēt ar skatu uz priekšu, kur nu vēl pa vidu. un vispār... tad es 15 min pati ņēmos iekams to krēlsu piesprādzēju, tad kaut kā ar Dievu uz pusēm man izdevās noregulēt siksnas tā, lai manam milzīgajam bērnam vispār tās varētu aizsprādzēt, jo galva katrājās pāri, kājas aiz ausīm, siksnas reāli par īsu tāda auguma mazulim... kaut kā jau līdz lidostai aizbraucām, bet nu nopietni tas nebija. un kad es sākumā atteicos braukt tādā komplektācijā (sevišķi mazā krēsla dēļ, jo tikai pēc ilgas ņemšanās atradu, kā palaist garākas siksnas, sākumā domāju, ka tās vispār nav iespējams aizsprādzēt), tad šoferis bija tīri nikns un noteica: "Ko jūs varat ņemties ar tiem krēsliem - paņemiet klēpī un braucam!" Ticu, ka nākamajam bērnam, kurš varbūt ir 5 kg smags bēbītis, mūsu saregulētās super garās siksnas tā ar aizsprādzē un ja mamma nav ļoti par to iedziļinājusies, visticamāk, ka nekas netiek korekti saregulēts... nožēlojams stāvoklis. Kāds tur ERF - bezcerīgi. Mums ir klienti, kuriem pašiem nav auto, bet viņi regulāri izmanto taksmoetra pkalpojumus - iegādājās pie mums ERF krēslu, ko tur mājās un ņem līdzi savu krēslu, braucot ar taksmoetru. Domāju, ka realitātē tā ir vienīgā izeja. Man jau ir LIELS prieks, ka no mums ERF krēlsiņu ir iegādājusies bērnu preču noma okid.lv un tagad ERF krēsliņu no viņiem ir iespējams noīrēt. Tā ka ja kādam vajag, noteikti zvaniet okid.lv un izīrējiet krēsliņu kādam ceļojumam, braucienam taksometrā vai ja gribas pamēģināt pirms krēslu pirkt. Viņiem ir Klippan KISS krēsliņš, pavisam jauns un svaigs

biinumz
skumjš stāsts ar tiem mūsu takšiem... ehhh, bet es domāju, ka tas tāpēc, ka daudziem vecākiem pofig, ja visi ērpētos kā tu, tad tiem takšiem ar būtu stimuls iespringt...

biinumz
mjam, traka situācija. Nu es te priekš sevis pasērčoju, ko googles tante saka par citu pieredzi utml un atklājās, ka izrādās ir tāds babytaxi.lv , ko apkalpo Smile taxi., cāļa diskusijā izlasīju, ka var internetā arī rezervēt http://www.taksometrs.lv/ (njā, šis gan īsti nedarbojas vēl). Kā arī Lady taxi arī sakās esam bērnu draugi . Vienīgi - vai pirmajā attēlā meitēns ir pareizi piesprādzēts ?

Un jā, interesanti, ka Tu pieminēji to braukšanu vidējā krēslā aizmugurē, jo piem. filmās tak regulāri rāda, kā brauc laimīgā ģimenīte un bērns pa vidu, es tieši domāju - vai nu tā var? Uz smadzeni uzreiz nostradā - ka ja jau filmās rāda.. bet loģika un sajūta saka, a-ja-nu-kas tad mazajam pirmais atdures punkts ir priekšējais borts vai pat stikls.. tātad nez vai tas ir dikti labi.

p.s. man nav nekādas saistības ar iepriekš minētajām kompānijām, vien interese, ka ja nu vajag, kuram taksim labāk zvanīt, nevis plēsties ar viņiem, kā biinumzam sanācis

mncx
Kā arī Lady taxi arī sakās esam bērnu draugi . Vienīgi - vai pirmajā attēlā meitēns ir pareizi piesprādzēts ?
man domāt, ka tai meitenei siksnas augša iet aiz muguras vai vels sazin kas tur ir... bet ja īsā atbilde: nē, pa manam viņa nav pareizi piesprādzēta. bet ja nu krēsli būtu, tad gan jau es kaut kā piesprādzētu. mēģināšu nākamreiz, kad vajadzēs uzzvanīt uz to Lady vai Baby taksi, redzēs, kas tur iznāks. ka tikai nav tāpat kā tam balticTaxi - krēsli it kā ir, bet realitātē neatbilst bērna svaram, ir kaut kādi galīgi jokaini un neviens tos nemāk piesprādzēt.

biinumz
Kādu ERF krēsliņu Jūs varētu ieteikt šajā situācijā?

Ir gadu un 2 mēn vecs, augumā smalks puisis (9 kg). Pagaidām brauc Emmaljunga First Base 0+ krēsliņā, bet drīz tas plecos būs par šauru (izskatās, ka ar rudens jaku varētu nederēt) plus ģimenē ir ieradies nākošais pēcnācējs, ko gribu pārsēdināt EM krēsliņā. Saimniecībā ir arī vismaz 6 gadus vecs no-name autosēdeklītis mazuļiem, bet tam man nav ticamības- tāda vannīte ar jostām vairāk, nav galvas balsta. Līdz Rīgai mums stundas brauciens turp un tikpat atpakaļ, tā kā braukšana mēdz būt ilga. Sēdeklītī jaunskungs pārsvarā guļ, isofix mašīnai nav.

Man pašai gribētos kko ar galvas balstu, šķiet, ka tā drošāk/labāk

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18163474