Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Snaige ledusskapis - vai iesakiet?

Klemensa

Mēs vīra mātei uzdāvinājām diezgan ar gaismām un skaņu, kad par ilgu durvis tur vaļā un antibakteriālo kalpo jau gadus 7-iņus, bet mēs sev jau oru nopirkām, jo ieplaisāja iekšā-Beko! Tā ka tikai labākās atsauksmes!

Man snaiges ledusskapis godas padsmit gadus nokalpoja - nebij ne vainas.

Vienīgi, ja kāds lūko pēc elektro enerģijas taupīguma, tad ir jāņem vērā, ka šobrīd ir marķējums A , A + , A ++, A +++ un taml. respektīvi A šobrīd nenozīmē to pašu ko A pirms 10 gadiem.

Bantux
Nu varu pateikt savu pieredzi, ka nomainot veco Snaigi uz jaunu lielu ledusskapi ar A tipa elektrības patēriņu(skaitās ekonomiskie) un ieliekot elektrisko plīti(esmu mājsaimniece, gatavoju pietiekami daudz) , elektrības rēķins nepaaugstinājās. Nu domājiet paši.
Nav jau ko domāt - domā pati 10 gadus VECS ledusskapis, salīdzinot ar jaunāko tehniku, ir eletroniskais atkritums īpaši jau elektrības patēriņa ziņā, jo tehnoloģijas atšķiras pirms 10 gadiem un tagad.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Klemensa
Mana draudzene beidzot atvadījās pēc 40 gadiem no savas Snaiges, bet viņai viss ilgi kalpo ne tā kā man ātri apnīk , galvenais , lai ir piederīgs tai klasei, kura mazāk tērē elektroenerģiju, tas arī bija galvenais motīvs, kāpēc beidzot tika nopirkts jauns ledusskapis, bet tas nebija Snaige.

Klemensa

Tur rakstīts, ka A+

Tas ir normāli, vai jau ne visai? Es atceros,ka pirms pāris gadiem bija tās burtu kategorijas, un A bija augstākā klase.

Tās Snaiges ir klusas?

Mums kalpo nevainojami tfu tfu tfu 7 gadus, vecākiem 6. Patīk tilpuma un ārējā izmēra proporcija. Resp. - daži ir baigi lielie, bet tilpums mazāks kā mūsējam.

Tās Snaiges ir klusas?
Kā kura. Mūsējais dzīvoklī, var teikt, nedzirdams jau no pirmās dienas, tas lauku mājā tā jocīgi sten un pūš ik pa laikam (bet viņiem tajā telpā ļoti straujas un krasas temperatūras maiņas).

nezinu, kā tagad, bet pirms pāris gadiem Snaigei bija Electrolux iekšas. Man tāds ir- kalpo nevainojami.
+ 1

Mums kalpo jau gadus piecus. Ir kluss.

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

Rozamunde

Klemensa
Savulaik gadus 5-6 atpakaļ sapirkām senčiem un vīra vecākiem Snaigi ar A++ klasi (ar milzu kreņķiem tika izmesti vecie padomju Kristāli utml.). Tiesa gan baltus un bez baigām ekstrām - internetveikalos ap 157 latiem maksāja. Kalpo un nelūzšt. Fāteris pat bija piefiksējis, ka elektrības patēriņš uz pusi visam 3.ist. dzīvoklim samazinājies, kā ar veco monstru.

Man darbā ir Snaige. Ilgus gadus, problēmu nav bijis. Par skaļumu nevaru spriest, bet vispār ledusskapis uz goda.

Enerģijas klases ledusskapjiem ir 10 A +++. A++, A+, A, B, C, D, E, F, G . Bez tam ir jābūt norādītam arī skaļumam decibelos.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Man ir pieredze ar ''veco'' Snaiges ledusskapi - nopirkām pirms gadiem 10, jau no paša sākuma bija problēmas - ledusskapja kameras iekšpusē pie ārējās malas regulāri veidojās liels ledus klucis, jau drīz pēc atsaldēšanas. Identiska vaina bija arī šādam pašam ledusskapim manai māsai. Pirms diviem gadiem vienkārši izmetu ārā un nopirku jaunu - tādu, kurš nav jākausē, turklāt ar no frost sistēmu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18163845