Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Anekdotes

Robis

pelēkais nezvērs
bet galu galā izrādās, ka šai naudas nav, tad nu šī piedāvājās šoferim,
A tas jau bij tāds populārs darījums, un ne tikai taksī! Sākot ar vellapēda bomīti, un beidzot ar K700 arendu līdz šņaba bodei! Un sportoja daļeko ne tikai čikānietes...


pelēkais nezvērs

Valdis

Par darījumu skaidrs, bet es vienu brīdi nevarēju saprast, kas tāda "mindža" ir.
Bet cilvēki saka, ka ir dzirdēts, ka uz ielas daža laba čigāniete saka otrai: ''Čau, mindža!" ..


В себе уверен я вполне,
И светлый образ мне не нужен.
Те, кто злословят обо мне,
Пусть знают - я гораздо хуже!

pelēkais nezvērs
daža laba čigāniete saka otrai: ''Čau, mindža!" ..
Gan jau, ka latviskais ekvivalenc ari nau nekāds retums! Katrā ziņā, dzirdēc ir! A ja Tu gribi tādu riktīgi niknu čigānu redzēt, pasaki viņam - ture muj is er džklo kār!

pelēkais nezvērs

Ko tas nozīmē?


В себе уверен я вполне,
И светлый образ мне не нужен.
Те, кто злословят обо мне,
Пусть знают - я гораздо хуже!


pelēkais nezvērs
Ko tas nozīmē?
Ka viņa mūlis atgādina krānu.

Kam negadās!

ANEKDOTES
  • Tas, protams, nav par mani, bet par kādu džeku ;DD

Tūlīt es jums pastāstīšu, kas ar mani notika pagājušajā piektdienā.
Gribat ticiet, gribat - neticiet, bet lieta bija tāda.
Mūsu grupā mācās meitene Anna. Viņai labāk ietu vārds Malvīne - lielas, zilas acis, naturāla blondīna, skaista, pareiza figūra.
Kantējas klāt visi, bet pagaidām nevienu nelaiž klāt.
Nu vot, pagājušajā piektdienā man sagribējās viņai uzrakstīt sms. Negaidīti viņa man atbildēja. Vārds vārdā, sarunājām satikties kafejnīcā pēc stundas.

Kafejnīca ir pie viņas mājām, bet man jābrauc caur visu pilsētu. Es ātri ģērbjos, tiri piri, pēkšņi jūtu, ka gribās dirst. Ne tik spēcīgi, drusciņ tikai... Bet gribās. Laika padirst vairs nav. Nu, domāju, huļi, atgriezīšos mājās un padirsīšu.
Ķeru taksi un braucu uz kafejnīcu, pasūtu kafiju, vēl kafiju, vēl kafiju, o, Anniņa atnāca, viņai martini, man alu, vēl martini, man alu.
Jūtu, ka jau gribu arī mīzt. Tas ir - mīzt un dirst, bet ne tik spēcīgi. Bet te Anniņa saka: "A braucam pie manis, man ome mājās baigos gardumus uztaisījusi."
Vot šajā vietā man vajadzēja viņu pasūtīt dirst, bet es nezināju, kā tas viss beigsies. Nu, saku - davai, ejam! Bet mīzt ta gribās, dirst arī, bet neērti teikt, tipa, pagaidi, es uz tualeti.
Atbraucam pie viņas, ome tik jauka, krauj man kotletītes, salātiņus, kompotiņu... BĻA ES DIRST GRIBU... ES VIENKĀRŠI NEVARU!!!
MĪZT TAGAD GRIBĀS VĒL VAIRĀK. Nu vot, tagad sākās. Sēžu es ar šķību purnu un riju, blakus Anniņa ar savu rociņu man zem galda glāsta kāju, a ome sēž un muld.
Es nevaru piecelties un aiziet uz tualeti, ko man teikt? Piedodiet, bļa, ome, jūsu murgs man zajibal? Nē. Un Anniņa kāju glāsta.
Glāsta ar tādu sajūtu. Jūtu - erekcija. Bļa, vēl tevis pietrūka.
Tagad es gribu mīzt, dirst, bet tam visam klāt vēl rīks stāv. Ome te pēkšņi atčuhņījās, ka viņai seriālu jāskatās, a jūs, bērni, sēdiet. Aiziet prom.
Es vairs nevaru izturēt, uzvelku smaidu uz sejas un saku Anniņai, ka vajag uz tualeti. Viņa - jā, jā, protams.
Aizskrienu uz tualeti, bet tur... DIRST, MĪZT UN STĀV! AR KO LAI SĀK????

1. Nu es pieliecos, cenšos iebāzt savu stienu tualetē, lai pamīztu. Atslābinu muskuļus un jūtu, ka sūdi nāk līst ārā no pakaļas.
2. STOP! Labāk apsēdīšos, izdirsīšos, cenšoties neapmīzties. Apsēdos, saspiedu locekli, cenšos dirst un vienlaicīgi sāku mīzt.
3. STOP! Gandrīz zaudēju samaņu no dilemmas DIRST-MĪZT-STIENIS. Sēžot tualetē centos nolaist rīku starp kājām tualetē, bet stienis... Gandrīz salauzu viņu. Pa to laiku uz grīdas jau bija neliela peļķe. Es pieliecos, lai rīks būtu tualetē, bet pakaļa perpendikulāri tai, domāju, ka trāpīšu. Huj tur bija, nedaudz apdirsu tualeti. Man panika, viss sāp. Gribas dirst, mīzt, stāv pimpis, asaras acīs un tualetē jau smird.
4.
5. UN TE PĀR MANI NĀCA APSKAIDRĪBA! Padirst un pamīzt vienlaicīgi var vannā, bet pēc tam visu noskalot!
6. Sēžos vannā un... padirsu, pamīzu, bet rīks tā arī stāv... Nu labi, lai stāv, vairs netraucē. Galvā dzied enģeļi. Ziniet to dziesmu - aleluja, aleluja?
7. Ņemu dušu un sāku skalot sūdus. Bet viņi netiek cauri, tur, bļa, ir reste. Ar rokām iegrūst arī nevaru. Smird nežēlīgi, vanna piepildēs, sūdi peld.
8. ATKAL PANIKA. Un te pēkšņi klauvējieni pie durvīm. Anniņas balss: "Kāpēc tu ieslēdzi dušu?" Bļā, ko atbildēt? "Nu es nolēmu ieiet dušā." "Tu galīgi traks esi? Kāpēc? Man omīte ir mājās!" Man aptumsojās smadzenes un es pateicu: "Domāju ar seksu nodarboties" "KO???? Es eju iekšā" "Lūdzu tevi, neej" Smirdoņai laikam vajadzēja nokļūt līdz durvīm. Anniņa atver durvis un... tur vnk tāda bilde. Stāvu bez apakšbiksēm vannā ar stāvošu pimpi, ar fekāliju atlikumiem pa visu ķermeni, vanna pilna ar brūnu ūdeni, kurā peld sūdi, grīda apdirsta un apmīzta. Anniņas kliedzienu es neaizmirsīšu nekad. Es savācu savas mantas, izskrēju koridorī un rāvos uz izejas durvīm. Pēdējais, ko es atceros, tās bija aptrakušās omes acis, kas reaģē uz mazmeitas kliedziena skaņu un puskailu mani sūdos ar stāvošu pimpi, pingvīna pozā skrienot pa koridoru uz izejas durvīm. Poģikā ātri noslaucījos ar turpat atrastajām avīzēm un braucu uz mājām. Universitātē nebiju jau trīs dienas un diez vai tur kādreiz parādīšos

Valdis


Caur netīru logu saule neiespīd.

Stāv ledusskapī kūka ar piespraustu lapiņu " Mani neēd". Nākamā dienā kūkas vietā lapiņa " Kūka man nepavēlēs"

Nr.1 . Džekam ir valodas problēmas, tam raustās valoda.

Ejot uz veikalu viņš vēlas nopirkt halvu.

Ieiet veikalā un saka pārdevējai - man lūdzu 1 kilogramu hhhhhhhhhhhh.....hui s ņim dod cepumus!

Nr.2. Džeks ieskrien aptiekā un un kliedz - iedo man prežus!!!

Farmaceite pārstegta saka džekam - vai pieklājīgāk nevarētu palūgt?

Džeks izvelk savu daiktu, uzliek uz letes un saka - man šitam korišam uzvalku lūdzu!


Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/


man šitam korišam uzvalku lūdzu!

Sieva strīda beigās saka vīram: "Nu mīļais davaj, beigsim strīdēties, tapat tak zinam, ka abi bijām vaiīgi.... It īpaši TU!!!"


Papildināts 22.08.2012 09:21:

Nelaime notikusi, sievasmāte nomirusi."Kā tas gadījās"

"a saēdās indīgas sēnes"

"a kāpēc acis zilas?"

"tak maita negribēja ēst"


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18166890