Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Anekdotes

Robis

Dzīvoja reiz kopā lācītis un ezītis! Viss jau būtu labi, tikai ezītim ļoti patika iedzert, par ko lācītis viņu visu laiku sita!

Reiz ezītim tas apnika un viņš apsolīja lācītim vairs nedzert, tikai lai tas viņu vairs nesit! Tā viņi laimīgi nodzīvboja 2 mēnešus!

Bet kādu vakaru ezītim tik ļoti gribējās iedzert, ka tas izlūdzās, lai lācītis atļauj aiziet iedzert pāris glāzītes! Lācīts labu gribēdams arī atļāva un apsolīja par to ezīti nesist!

Pienāk rīts, ezīts pamostās galīgi sadauzīts un visas adatas izrautas! Tā nu šis prasa: " Lācīt, nu par ko tad tu tā mani?"

Lācītis: "Vakar tu atnāci mājās galīgi piedzēries, es neko neteicu, nolamāji mani pēdējiem vārdiem, arī tad es neko neteicu, apčurāji paklāju, nu tad es vēl savaldījos, bet kad tu noliki kluci manā gultā, izrāvi sev visas adatas un saspraudi sūdā un teici, ka tas ir tavs brālis un viņš tagad dzīvos kopā ar mums, nu tad gan es vairs neizturēju!!!"

No sievietes dienasgrāmatas:

"Vakar vakarā es pamanīju, ka mans vīrs uzvedas nedaudz dīvaini. Nākamās dienas vakarā mēs bijām plānojuši paēst vakariņas kādā labā restorānā. Tovakar pārnācu mājās nedaudz vēlāk nekā parasti, jo kopā ar draudzenēm biju iepirkties. Man šķita, ka mans vīrs būs neapmierināts, vai vismaz kaut kā reaģēs uz to, ka pārnācu vēlu. Taču viņš tikai klusēja un neko neteica.

Mums nekā neizdevās parunāt, tāpēc ieteicu doties uz kādu klusu un mierīgu vietu, kur kopā atpūsties un pie reizes no sirds izrunāties. Mans vīrs tam piekrita, taču joprojām bija ļoti nerunīgs. Es jautāju, vai noticis kas slikts...Viņš atbildēja, ka viss esot kārtībā. Es apvaicājos, vai jebkādā veidā esmu vainojama pie tā, ka viņš ir tik dusmīgs. Viņš atbildēja, ka neesot dusmīgs, ka tam nav nekāda sakara ar mani un lai es par velti neraizējoties.

Mājupceļā es savam vīram pateicu, ka mīlu viņu. Viņš nedaudz pasmaidīja, bet turpināja braukt tālāk. Es nevarēju saprast - kāpēc viņš man neatbildēja "Es arī tevi ļoti mīlu, dārgā!"? Kad atbraucām atpakaļ mājās, man šķita, ka esmu viņu jau zaudējusi...it īpaši pēc tam, kad viņš atteicās turpināt mūsu romantisko vakaru. Viņš vienkārši apsēdās dīvānā un sāka skatīties televizoru. Tajā brīdī viņš šķita tik tāls un svešs...

Man bija gana, un es devos gulēt. Pēc 15 minūtēm viņš atnāca un apgūlās man blakus gultā. Bet es joprojām jutu, ka viņa domas ir ļoti tālu no manis. Viņš aizmiga. Es sāku raudāt. Nezinu, ko man tālāk darīt. Esmu droša, ka viņš domā par kādu citu sievieti. Mana dzīve ir īsta katastrofa..."

No vīrieša dienasgrāmatas:

"Šodien neizdevās iedarbināt moci. Nevaru saprast, kāpēc."

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons.

Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Daugavietis

Bizness, tikai bizness ....

Kādā, ne pārāk bagātā ģimenē, tēvs pasauc dēlu un saka: "Būs tā ! Precēsies ar to, kuru es Tev pateikšu !"

Dēls sašutis, bļauj: "Ņē ! Nekādā gadījumā !"

"Tā ir Bila Geitsa meita.", paskaidro tēvs.

"Ā ! Tad gan, jā !" piekrīt dēls.

Aiziet tēvs pie Bila Geitsa un saka: "Vēlos, lai mans dēls precētu Tavu meitu."

Bils Geits sašutis, bļauj: "Ņē ! Nekādā gadījumā !"

"Mans dēls ir Pasaules Bankas direktors." paskaidro tēvs.

"Ā ! Tad gan, jā !" piekrīt Bils Geits.

Aiziet tēvs pie Pasaules Bankas prezidenta un saka: "Vēlos, lai mans dēls būtu Pasaules Bankas direktors.."

Pasaules Bankas prezidents sašutis, bļauj: "Ņē ! Nekādā gadījumā !"

"Mans dēls ir Bila Geitsa znots." paskaidro tēvs.

"Ā ! Tad gan, jā !" piekrīt Pasaules Bankas prezidents.

Vispār, nekā personīga. Tikai bizness.

Daugavieša cāļblogs

Jūs tikai uzskatāt, ka komunicējat ar mani. Bet īstenībā Jūs komunicējat ar saviem uzskatiem par mani.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18166890