Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēdera noslīdēšana

shelina

Kurā nedēļā tas noslīd un cik ilgi var nostaigat ar noslīdējušu? Man šobrīd 35 pilnas nedēļas, 7dien-36.sāksies..un ir noslīdējis...3.dienu tas puncis tāds ciets...termiņš 07.04. otrais bērniņš. Kā Jums ir bijis...bet tas jau droshvien katram ljoti individuāli..ka jau viss šis process!

http://fotki.lv/lv/pikiii

man vispar nesnolslideja. taa varot but. tik dzemdibam iestajoties uz galda nosliid. tapat kaa glotui korkis-var ari tikai dzemdibu dienaa but

MisisZ

shelina
ar otro un naakamajiem beerniem veeders var nenosliideet liidz pat dzemdiibu saakumam

un arii meiteneem, kam nosliideejis, veel nostaigaa visas 4 nedeeljas un pat veel paarstaigaa

“Life is what happens to you while you're busy making other plans.”
John Lenon

Noslīdēja 35/36n. dzemdības sākas 4dienas pēc termiņa!

Man nenoslīdēja vispār, visu laiku gaidīju, kad noslīdēs un nikā, likās ka vispār nekad nedzemdēšu! Gļotu korķis parādījās kādas 5h pirms dzemdību sākuma

Man ar pirmo nenoslīdēja vispār, pilnās 41 ned.tāpat izķeizaroja.

A otro noslīdēja 37 ned.3 dienās un pēc 2 dienām jau nogāja ūdeņi un process sākās...

Man nenoslīdēja vispār, korķis izkrita tai dienā pēcpusdienā, kad sākās dz. kontrakcijas, pa nakti mazais bija klāt.

Man ar pirmo noslideja kada 33.vai 34.nedela...Piedzima pilnas 39.nedelas.

Noslideja 35. ned., piedzima pilnas 38 ned.

man rit 2.grūtniecība un 30.nedēļā jau atkal bēbis ir zemu. tā laikam saucas tā noslīdēšana. tāpat bija ar pirmo bērnu. pirmā reizē dr dikti uztraucās, ka tik ātri jau iekārtojies uz izeju, bet tagad teica, ka laikam tas tā man vienkārši ir un lai tik dzīvo tālāk. tā kā manā gadījumā sanāk, ka noslīdēja kādā 26.nedēļā..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18167620