Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Audumi ārzemju internetveikalos?

laurrita

Sveikas! Varbūt kādai ir reāla pieredze ar ārzemju internetveikaliem, kur iegādāt audumus? Izņemot ebay, jo tur man pašai viss skaidrs. Konkrēti interesē glīti, rakstaini, krāsaini 100% kokvilnas audumi. Šo to esmu pati jau meklējusi, bet gribētu zināt, varbūt kāda vēl sūta un var ko ieteikt no savas pieredzes?


http://mandariina.eu


Danica

Te būs dažas, kuras esmu atradusi kādos no Latvijas šuvēju forumiem. Kur tieši - neatceros ( iespējams, ka tepat ), bet tur viņas rakstīja, ka pasūta.

http://www.cottonpatch.co.uk/acatalog/fabric.html

http://www.quiltdirect.co.uk/acatalog/AccuQuilt.html

http://thetabbycat.com/shop/

http://www.quiltinaday.com/shoponline/fabric.asp

Danica
paldies, šos visus jau biju redzējusi, šitās adreses tepat cālī salasītas pirmajā ir vājprātā piegāde dārga tur par 30 mārciņu par preci prasa 50 mārciņas par piegādi, nu vismaz man saliekot grozā tā rāda! gribētos tomēr tādu draudzīgāku ciparu par piegādes izmaksām

no savas puses varu ielikt šo http://www.quilters-haven.co.uk/ pati jau pasūtīju, bet nu vakar tikai. neesmu vēl saņēmusi, loģiski. tur man par 2 lietām piegādi rādīja 3 mārciņas uz LV.

Papildināts 05.03.2012 19:16:

ā nē, vispār nav tik traki ar to http://www.cottonpatch.co.uk , laikam man tā trakā summa bija, jo es ne tikai audumu gribēju sūtīt tagad pamēģināju grozā tikai lupatas un ir ok ehh, bloņģinka! nu labi, bet vienalga, varbūt kādai vēl ir kādi ieteikumi?


http://mandariina.eu

Danica

laurrita

ā, skaidrs. Tātad šeit man tās dabūtas .

Paldies par to adresi - to arī pieliku savam sarakstam !


Sveikas meitenes!

Lūdzu izstāstiet, kā tur ir ar to audumu sūtīšanu no augstāk minētajiem linkiem. Pa fikso iemetu aci, bet nesapratu, cik lielus gabalus var auduma sūtīt, un cik viņi maksā?

http://www.cottonpatch.co.uk/acatalog/fabric.html šajā saitē bija dažādi, bet cik īsti varu pirkt, un kādi tie ir , nesapratu. lūdzu, vai Jūs varētu izskaidrot sīkak. un , jā, pats galvenais, vai esat jau saņēmušas audumus no tiem veikaliem, un kādas kvalitates tie ir? Plāni, biezi, cieti, mīksti?

mani interesē blūžu, un kleitu šūšana.

Te ir draudzīga piegāde, sūtījusi gan pati neesmu, bet šie nebūs blūzēm un kleitām, tas ir kviltam

http://www.pelennapatchworks.co.uk/

Es pedējā laikā esmu iecienījusi etsy.com, tur ir labas cenas un draudzīgas piegādes, kā arī ar piegādātāju var personīgi sarunāt, lai piemēram yarda (0,90 m) nogriež tomēr 1 metru, par to protams attiecīgi piemaksājot.

Es pati sūtu šeit:

http://www.ecoearthfabrics.com/

bet te vairāk tāds eko un priekš auduma autiņiem un bērniem domāts, draudzīga piegādes cena un, ja audums konkrētajā brīdi ir uz vietas, atnāk nedēļas laikā. Vienu reizi kavējās un tad man nepatika, ka mani par to nepabrīdināja, ka audums nav uz vietas, kamēr pati šiem neaizrakstīju.

tomats
super, paldies! to, ka etsy var iegādāties audumus, tas man tāds šodienas atklājums vēl tik jāatrod, kā tos pārdevējus atsijāt, lai rāda piemēram tikai no EU, negribu es pastā pēc tam čakarēties ar tiem pvniem un muitām utt.


http://mandariina.eu

iuz

laurrita
nu, kaa reiz smukaakie audumi buus no USA, EU buut krietni daargaak un mazaaka izveele. Liidz shim suutot audumus ne reizi nekaadus PVN un muitu neesmu maksaajusi.

un to es jau arī atradu, kā uzlikt lai rāda no EU preces tajā etsy! super, tur tik ērti visu apskatīt

Papildināts 06.03.2012 10:26:

iuz
hmm, bet kā tad tā var būt ka nav jāmaksā, ja piem no ebay vai citiem asv internetveikaliem ir?


http://mandariina.eu


iuz

laurrita
nu es nezinu cik Tu peerc uzreiz. Par 2m nekad nav bijis jaamaksaa muita. Nevienam neesmu prasijusi, lai raksta mazaak uz pacinjas utt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18168360