Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Audumi ārzemju internetveikalos?

laurrita

nu es vakar pasūtīju no etsy pa 13,50 $ (kopā ar piegādi), atsevišķi prece maksā 9$ - ta jau redzēs, ko man tur sarēķinās, man šķiet, ka tas pvn bija jāmaksāno kopējās summas, ne tikai preces vērtības.. bet nu man tas šķiet diezgan loģiski, ka ir jāmaksā tas pvn, tāpēc pat brīnījos, ka iuz rakstīja, ka neko nekad nav maksājusi papildus pastā

http://mandariina.eu

iuz

Valeska
gruuti teikt, bet nu neesmu maksaajusi nereizi muitu suutot no etsy, nav man meerkjis kaadu apchakareet

Valeska

iuz
da nu, es jau vispār biju šokā, kad ar pasta cedeli atnāca līdz tā otra par PVN nomaksu , jo arī līdz šim neko nebiju maksājusi.

Bet kaa var pateikt, vai kokvilnas audumus ir ciets vai miiksts....
Nu meitinja kleitinju veeleetos no viegla kokvilnas audumu nevis no stiivas dreebes....
Iesaka et, vai ir kaut kaadi parametri?

iuz

lapite
aiziet uz veikalu paarbaudiit.... bet ja peerk internetaa, tad tur ir rakstiits kam tas ir paredzeets...

Valeska
ja nenorādīs summu nevar snākt tā, ka muitā izdomā atvērt paku un uzrēķināt nodokli pēc viņu katalogu cenām? Ka tā var darīt, esmu lasījusi. Bet vai viņi krāmēsies ar k-kādām diegu spolītēm? ceru, ka nē

Melisa

lapite
Batists ir viegls un plāns, tikai arī dārgāks par parastu kokvilnu.

iuz

prototype
khm, bet ja suuta privaatpersona privaatperosnai... tad ko tur var uzreekjinaat? Ja nav reekjinu klaat.

Mazuliite Ruu

Meitenes, kur jūs tajā etsy pērkat audumus? Es laikam pilnīgi blonda, izrakājos visādi, bet man tik piedāvā gatavas lietas.

iuz

Mazuliite Ruu
handmade nomaini pret supplys un tur ieraksti kaadu vien audumu veelies vai vienkarshi fabric

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18168360