Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Audumi ārzemju internetveikalos?

laurrita

Mazuliite Ruu

iuz
Paldies! Es krustu šķērsu izmeklējos, nebiju nemaz to handmade pamanījusi. nesapratu, kapēc meklētājā ierakstot "fabric" nevienu audumu neizmet.

Danica

Nekad nebiju līdz šim iegājusi Etsy audumu daļā. Salasījos, ko Jūs te kārdinoši sarakstījāt, iegāju un.... 1250 lpp. auduma vien - tāda izskatās Paradīze !!!

iuz

Danica

Jā, jā un paskatieties, cik kolosāli apdrukāti audumi gan parastie kokvilnas, gan flanelis bērniem, es jau esmu acis iztecinājusi un jau daudzu dizaineru vārdus iegaumējusi.

Starp citu te: www.muitaspaligs.lv var sarēķināt to PVN un jā ir liela summa, tad muitas nodokli arī, bet vispār tas muitas nodoklis ir mazs, es tikko pasūtīju no ASV 200 $ vērtībā un man būs tikai 2.70 Ls jāmaksā. Vistrakāk ar to PVN.

Mazuliite Ruu

Danica
1250 lpp. auduma vien - tāda izskatās Paradīze !!!
vai ne?!

tomats
muitas nodoklis ta tā, bet uz tiem pašiem 200$ ta sanāk 21.74 Ls tas pvn! man jau šķiet šausmīga summa vienkārši tāpat piemaksāt tikai par to, ka sūta no asv sviests. sanāk, ja sūtījuma summa sasniedz vismaz 15$, tad viss, jau uzreiz jāšķiras no papildus 1.63 Ls. nu vismaz skaidrs man tagad, ka par maniem 13,50$ no asv nākošās paciņas toč nekas nebūs jāmaksā!

un vēl es pēc etsy noskatītajiem smukajiem audumiem arī pēc nosaukumiem esmu ebay daudz ko atradusi arī par labām cenām! tā jau tai ebajā ir, ja zin ko rakt, tad var uzrakt vis kaut ko labu

http://mandariina.eu

laurrita

Man jau arī cemme par to PVN, bet man īsti nav variantu, es sūtu speciālus audumus auduma autiņbiksītēm un tos pie mums vispār nevar nopirkt. Var pirkt no UK, tad būs bez PVN, bet vienalaga ar visu shippingu un visām piemaksām no ASV sanāk letāk. Un vēl ir veikali, kas jo vairāk ņem, jo tā piegāde paliek arvien mazāka, ja pārēķina uz 1 metru auduma. Man par tiem 200 $ sanāk apmēram tā, ka pats audums ir 130 $, piegāde 80$, ja es ņemtu tikai 1 metru, tad man piegāde būtu tik pat liela cik maksā 1 metrs audums.

Starp citu, vēl viens mans atradums infromācijai, kokvilnas flanelis fantastiska izvēle un stilīgas apdrukas:

http://www.flannelqueen.com/

Sūta arī uz Latviju un ļoti pieņemama piegāde, sākumā šo atradu etsy.com un tad jau pārgāju uz viņu norādīto lapu.

Informācijai

Vakar saņēmu savu paku, par kuru kopā samaksāju 218 USD pārdevējām (firma). Liels bija mans prieks, kad ieraudzīju, ka pārdevējs deklarējis paku tikai par tādu summu, kādu bija pašas preces, no 218 USD par preci bija 160 USD. Pateicoties tam PVN maksāju stipri mazāku, bet muitas nodoklis izpalika vispār.

Un vēl prece izsūtīta tika 14. martā un vakar no rīta jau saņēmu aicinājumu ierasties pēc pakas.

Sveiki! Vai kāds/a zinās teikt cik ilgā laikā (parasti) sūtījums no Etsy.com sasniedz adresātu? Paldies!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18168360