Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Audumi ārzemju internetveikalos?

laurrita

Ženēva

Atkarīgs no kurienes tiek sūtīts un arī no tās pašas Amerikas varbūt dažādi. Man no ASV caur etsy.com pirkts audums nāk apmērma 2 nedēļas, reizēm ilgāk. No UK var cerēt, ka būs 10 dienās, var paveikties, būs ātrāk, varbūt velāk.

No Ķīnas var sanākt gaidīt mēnesi un ilgāk.

es no etsy izveeloties, paraadaas uzraksti, ka uz latviju nesuuta (pie groza)...

lapite

Kad sāc meklēšanu, tad kreisā pusē vajag ieķeksēt ship to Latvia un tad automātiski parādīsies tie, kas sūta uz Latviju, vai arī var katram produktam skatīties apakšā, tur ir norādīts, kur sūta un cik tas maksā.

iuz

lapite
nu ja nav galiigs slinkums, driikst jau arii izlasiit vai konkretais veikals suuta uz LV vai ne.... Kaa arii, driikst paardeveejam pajautaat vai suuta vai nee...

tomats

Starp citu, vēl viens mans atradums infromācijai, kokvilnas flanelis fantastiska izvēle un stilīgas apdrukas:

http://www.flannelqueen.com/

Saki, lūdzu, vai šie flaneļa audumi ir arī piemēroti bērna gultasveļas šūšanai!

Un kā saprast šos izmērus?

Width: 44"

For quantities less than 1 yard:

.25 = 1/4 yard
.50 = 1/2 yard
.75 = 3/4 yard

Paldies!

Es pati neesmu tur sūtījusi (patreiz nav vajadzība), bet cik esmu ievākusi info, tad šie audumu lielākoties ir ar dizaineru apdrukām un tiešām labas kvalitātes, var šūt arī gultas veļu, tikai mazs platums, 44" tas ir collās un viena colla ir 2.54 cm, tātad apmēram 111 cm, zīdainītim derēs, bet lielākai gultai tad būs jāstiķē kopā.

Pārdod jardos (yard), viens jards ir 90 cm, un attiecīgi ir iespēja nopirkt sākot no ceturtdaļjarda jeb 22,5 cm lielu gabalu.

ASV lieto šo mēru sistēmu, reizēm to var sastapt arī UK veikalos, bet mazāk. Eiropā tomēr pieņemta metru sistēma.

Vēl jāatceras, ka saņemot šo preci pastā būs jāpiemaksā PVN 21%, ja sūtījums būs lielāks par 10 Eiro.

Frīda

Sigita.G.
saki, lūdzu, vai esi no tā cheapfabrics kaut ko sūtījusi? Cenas ir īpaši draudzīgas un audumu apdrukas vnk fantastiskas, bet, palasot viņu piegādes noteikumus, sanāk, ka uz LV ir attiecināmi "pārējās pasaules" piegādes tarifi! Un tie nebūt vairs nav draudzīgi!

Sieviete - dieviete, vīrietis - velns. Vīrietis bez sievietes - maziņš un melns!

piegādes noteikumus, sanāk, ka uz LV ir attiecināmi "pārējās pasaules" piegādes tarifi! Un tie nebūt vairs nav draudzīgi!
Frīda
cik tas ir???

Frīda

Lapsa Rude

10 mārciņas par sūtījumu svara kategorijā līdz 1 kg

http://www.cheapfabrics.co.uk/thestore/information.php/info_id/23?osCsid=2c5554c2aa6a78f84d059e3215907d48

Sieviete - dieviete, vīrietis - velns. Vīrietis bez sievietes - maziņš un melns!

Varbūt kāda zin, kur var pasūtīt skaistus itāļu, franču trikotāžas audumus kleitām, plus mīnus tāda veida kā guntina.com kleitām

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18168360