Nepotēto bērnu vecāku tusiņš

TantuksMantuks

Slēdza TantuksMantuks: "Sākam 2.sēriju, konsekventi atgriežoties pie tēmas.".

Pilnīgi neticās, ka pēc pāris mēnešiem jau būs astoņi gadi, kopš Cālī sākās vētrainie "gāganu kari" par potēm. Tagad tie pieklusuši, jo informācijas par tēmu jau ir ļoti daudz, un tā nāk no visdažādākajiem avotiem - pat lielākajiem skeptiķiem ir iespēja atrast kaut ko pārliecinošu reālajā virzienā .Par pošu kaitīgumu daudz drošāk un atklātāk runā arvien vairāk ārstu tepat Latvijā...

Visos Latvijas nostūros jau aug skaitliski arvien pieaugoša nepotēto vai minimāli potēto bērnu paaudze. Kaut kāds čujs man saka: vecākiem, kam bērni nepotēti, vajadzētu savu tusiņu - līdzīgi kā mājdzemdētājām vai tiem, kam bērni mācās mājās, nevis skolās, utt. Būtu vērtīgi padalīties savā nepotēšanas pieredzē: kādi plusi un gandarījumi, un arī, ar kādām grūtībām nācies sastapties šajā ceļā, kādas uzvaras gūtas savas personīgās pārliecības iegūšanā un stiprināšanā (un arī radinieku un ārstu pārliecināšanā) un kādā veidā, un ko produktīvu un efektīvu mēs kopīgi varētu darīt tālāk, lai šo pieredzi, zināšanas un pārliecību nodotu tālāk tiem, kas vēl tikai ceļā.

Aiziet?!

Nu tad aiziet! Pirms kādiem 2 gadiem saņēmu vēstuli ar aicinājumu ierasties uz obligāto vakcināciju. Sarakstā laikam bija vismaz 6 potes. Tolaik neko nezināju par potēm, taču mani aizdomīgu darīja vārds "ogligātā". Vēl man teica, ka, ja es pati neaizvedīšu, tad nāks no cilvēki sanitārā dienesta uz mājām..... Nu, man nepatīk, ja man kaut ko uzspiež. Izlasot instrukciju, sirdsapziņa man neļāva ievadīt inžu kokteili 3 mēnešus vecā mazuļa organismā. Domāju, ka atliksim šo pasākumu līdz gada vecumam, pa to laiku sāku studēt par komplikācijām, efektivitāti utt. Pēc aptuveni trešdaļas man tolaik pieejamo materiālu izlasīšanas, sāku saprast kaut ko. Lai pasargātu bērnu no kādas slimības, nav jāievada smagie metāli un citi brīnumi bērna asinsritē. Tas nav loģiski. Tas var sagraut tikai imūnsistēmu. Tolaik redzēju vairākus mana dēla vienaudžus, kuri burtiskā nozīmē netika vesti ārā nemaz, jo slimoja pa apli visu ziemu un slimoja arī ar tām slimībām, pret kurām tika potēti. Sāku to visu stāstīt vīram. Aktuāls palika vēl jautājums, ja nepotēšu- būs taču uztraukums tomēr, kad viņš sāks spēlēties ārā, var taču "saķert" stingumkrampjus. Taču ap to laiku man tā bilde salikās kopā - cilvēka fizioloģija funkcionē pavisam savādāk. Tas būtu pretdabiski. Sāku lasīt par svaigēšanu, Dabisko Higiēnu utml. Vīrs arī priecīgs, jo pašsajūta daudz labāka un tagad mūsu "potes" ir dabiskie vitamīni sulu, koteiļu un salātu veidolā. Bet nu tā ir- bērni izmaina mūsu dzīvi- pošu tēma man lika interesēties vēl vairāk par veselīgu un garīgi piepildītu dzīves veidu. Mans dēls neslimo , ja ir iesnas, pārejam uz sulām un mierīgu režīmu un īsā laikā viss ok.

Pārrunas ar ārstiem mums bija 2 reizes. Abas reizes tie bija patīkami cilvēki, kas neko neuzspieda, tikai pateica, ka šobrīd slimnīcā esot viens pacients, kuram ir stingumkramji-tātad tāda lieta ir realitāte. Ja pārdomāsim, tad varam vest jebkurā laikā. Ārstus pārliecināt man negribējās, tikai pateicu 2 vārdos, ka tā ir imunitātes graušana, nevis stiprināšana. Nejauši mana radiniece uzzināja šo faktu. Ui, es gandrīz mēlē sev iekodu. Sākās pārrunas 2 stundu garumā. Tas esot noziegums un es neapzinos, ko es daru. Domāju, varbūt cilvēks paskatīsies arī no cita viedokļa- paskaidroju, argumentēju. Teicu, ka slimība neuzglūn no stūra uz ielas, bet tā rodas pie nepareiza dzīves veida. Taču vienalga viņa palika pie sava, ka bērnam ir vajadzīgi arī smagie metāli, ja vien tas garantē aizsardzību pret kādu no "tām" slimībām.

ditele

Man ir 3 meitas: pirmā potēta līdz gadam (kad sākas vājprātīga alerģija), otrā un trešā nepotētas vispār. Tā kā bērni apmeklēja alternatīvu grupu bērnu dārzā, nesaskāros ne ar kādām problēmām no medmāsas puses. Vecākā meita sāka iet skolā - tradicionālajā valsts, tur gan medmāsa skatījās šķībi un ar nicinājumu un pamācībām. Kad klasē vienam bērnam bija kontakts ar masaliņu slimnieku, medmāsa zvanīja un brīdināja, ar norādi, kad nu jāpadomā par bērna potēšanu. Vairāk cenšamies piedomāt par to ko bāžam mutē, kādā vidē uzturamies, cik daudz dzīvojamies ārā, kāds noskaņojums ir pašā ģimenē, cik paniski tiek uztvertas kārtējās iesnas un kā ārstētas.

Man ir divas meitas, vecakajai 4g, jaunakajai 3men. Abam nav poteta neviena pote.

Viss sakas ar to, ka vecaka dzima priekslaicigi un 3menesus cinijas par savu dzivibu, bija loti smagas divas operacijas, diagnoze, ka ir smadzenu bojajums, jeb cerebrala trieka, imundeficits. taja laika vienkarsi mazinaa eksisteja un par potem saku izntereseties velak, kad itka pienaca laiks, kad nu ta ka vareja beidzot potet pec arstu uzskatiem. Paldies visaugstakajiem spekiem, kas palidzeja man sakt padzilinati intereseties un saprast visus par un pret. Tagad vel domaju, ja es lielo meitu butu lavusi potet ar vinas imundeficitu...drausmas, kas vareja but!!! Tagad ir super meitene. vesela ka rutks, protams paslimo, nemot vera to, ka mates pienu nedabuja un tika parkacata ar visadam zalem, antibiotikam, narkozem. Nesmu tik perfekta, ka gribetos-protams, lasu par DHigenu, svaigesanu utt, bet esmu labu gabalu no tas, jo dikti patik viss laicigais, bet censos dzivot saskana ar sevi un esmu laimiga par savu izaugsmi pa siem gadiem! principa man vislielakais paldies butu jasaka Aizkrauklitei, nu dien apbrinoju un cienu sho cilveku par visu, ko vina ir darijusi pavisam svesu cilveku laba!

Man ir meita, kas tika sapotēta ar visu līdz gada vecumam, kad beidzot sāku ieklausīties savās sajūtās un sāku interesēties par potēm vairāk. Lai izvairītos no konfilkta ar ĢĀ, vairs pie viņas meitu nevedu (nebija arī vajadzība). Zināju, ka viņa ir liela potēšanās atbalstītāja.

Kad meitai bija gandrīz 2 gadi, piedzima mazais brālis. Atradu citu ĢĀ, kas respektē manu nevēlēšanos mazos potēt. Brālim tulīt gads, nevienu poti nav saņēmis. Esam runājušas, ka atliekam. Zinu, ka tulīt sāksies sarunas par potēšanu un mēģinu saņemties sarunai, lai pateiktu, ka tomēr nepotēšu. Godīgi sakot, nav lielas vēlmes daudz rakties internetā un meklēt pierādījumus, kādēļ manu bērnu neļauju potēt.

Diemžēl arī vīrs uzskata, ka kaut kad jau būs jāpotē un interentā atrodamā informācija viņu nepārliecina. Bet man ir sajūta, ka mazo nedrīkst potēt. Ar meitu šī sajūta nebija tik izteikta.

Intereses pēc gribētu palasīt to pošu recepte, kuras pašlaik potē mazajiem, bet nemāku atrast. Varbūt variet ielikt linkus?

Es izga'jusi cauri ļoti daudz informācijas avotiem. Arī es saprotu, ka potes mēdz nedarīt lielu kaitējumu veselībai. Ir būtiski ikdiena'jādomā par veselības profilaksi. Mēs cenšamies ēst veselīgi un lietot dabīgus vitamīnus. Konsultējameis ar savu ārstu par to lietošanu. Bernam kaļķi, zivju eļļu, C. Šad tad dabīgu multi karotīnu.

Kaut vairāk būtu vecāku, kas aizdomājās par to, ko nodara patiesībā veselībai potes!

http://la.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=321277:blogs-vai-tuberkulozes-vakcnas-komplikciju-risks-prsniedz-anotcij-nordto&Itemid=165

http://dabas-berni.net/
http://video.google.com/videoplay?docid=3332068114357180200
grāmata krieviski, autors: Kotoks, bet daudz informācijas tieši par homeopātiju un potēm ir šajāa lapā: http://www.homeoint.org/kotok/. Viņa grāmata "Беспощадная иммунизация" daļējs tulkojums ir pieejams arī dabas bērnos: http://www.dabas-berni.net/veseliba/imm_AF_Kotok_book-descr.htm (nobrauc lapas apakšā ir saite tulkojumu).

Zuk-Zuks
pošu recepte, kuras pašlaik potē mazajiem
Te ir viss plašais pošu klāsts ZVA aģentūras mājas lapā. Par potēm, kuru apraksti nav ZVA lapā (bet ir nosaukumi), info var atrast sekojoši: ievadi google meklētājā potes nosaukumu kopā ar vārdu "apraksts" un tad kopā ar vārdu "instrukcija", un atradīsi vajadzīgo EMA (European Medicines Agency) mājas lapā.

TantuksMantuks

Paldies! Beidzot sanāca ko atrast.

Paldies, ka ir šī informācija un ir cilvēki, kas to visu apkopo. Pateicoties tam jaunākie bērni nav potēti un ne mirkli to nenožēloju.

Gribētos atgriezties atpakaļ laikā un arī nepotēt vecāko. bet....

Paceļu

♡ Pat ja tu esi gandrīz eņģelis, vienmēr atradīsies kāds, kam neiepatiksies tavu spārnu izliekums..♡

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18169775