Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šujam pašas! - 2.daļa

Ping Pong

Sveiciens, jaunajā lapiņā. Es esmu šīs lapiņas aktīva lasītāja, jo ne vienmēr ir ko teikt.

Mana aktīvā šūšanas dzīve sākās 2010. gada rudenī sākot iet šūšanas kursos, kas turpinās vēl joprojām.

zanite6

Šim veikalam tad noteikti atvēli kādas divas stundas, lai lēnām var visu izpētīt. Cik pa lielam es esmu rēķinājusi ne vienmēr sanāk uz svara lētāk nekā metros, jo tie maksā sākot no 2,50ls aptuveni uz augšu un atkarībā cik daudz vajag.

iuz

kikulis
tas ir kaa kursh audums. Smalkais velvets, plaanais, sanaak 1,50ls/metraa un platumaa.1,50m, rulljos saakot no 3,40 un platumaa 90cm un kokvilnas daargaas (biezji gan tur nav) arii snaak leetaak, kaa no USA suutiit, bet to ir tik reti, ka jaaraud

Melisa

iuz
smalkais velvets smukās krāsās laikam tur arī reti kad ir sverams. Vakar kā reiz nopētīju, bet daudz maz smuks bija tikai ruļļos. Vai nu arī ļoti bieži tur jāpiestaigā Diez, cik bieži viņiem tur kaut kas mainās sortimentā?

sunny

iuz
nu tie kas ir uz svara, nekad nebus rulljos.
ir arī ruļļos. Esmi pirkusi kokvilnas audumus un pēc kāda laika arī redzējusi ruļļos.

Ir bijis, ka pie trikotāžas kastes parokos, un tad izstaigāju gar baķiem un ir arī baķī tas pats audums.

sunny
Man jautājums par tiem pettitsvārciņiem - cik daudz auduma man vajag ņemt krokojumam (vai arī jau sakrokots cik gara man tā auduma strēmele?). Zinu, ka reiz jau vienai lietotājai stāstīji tādu kā formulu, cik ko vajag, bet nevaru vairs atrast.

Meitiņai vidukļa apkārtmērs ir ~ 51cm.

iuz

Njā kā kurš audums. Es smalku velvetu un velvetu vispār pagaidām neesmu pētījusi un pirkusi

iuz

Melisa
khm, nu esmu dabuujusi: melnu, baltu, gaishi roozaa, gaishi zilu, veel tur staav tumshi sarkans un elju zaljsh. Gribeetu koshi oranzju, koshi zilu, koshi zalju, bet nu tie nespiid tie jaapeerk buus pa daargo.

sunny
nu, mums laikam dazjaadas intereses kokvilnas zinjaa, labo daargo kokvilnu (USA dizainerus) neesmu redzeejusi Abakhanaa, tikai taas dazjas reizes, kaa sveramo. Moshk nemaaku mekleet, bet es tur esmu vismaz 1x nedeelja un paardeveejas zin ko es mekleeju

iuz
mans iesācējas jautājums: kas ir "labo daargo kokvilnu (USA dizainerus)"?

iuz

Lylah
nu es vinju taa saucu To var etsy samekleet. Laba/daarga - peec 10x mazgaashanas veljasmashiinaa audums nav zaudeejis kraasu un nav izdilis.

kikulis
Es kā reiz velvetus vien tik šajā veikalā pērku. Ļoti laba kvalitāte.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18170873