Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šujam pašas! - 2.daļa

Ping Pong

teite

Malimo
mana pēdējējā atziņa - cik biezu auduma čupu var pabāzt zem pēdas un rezultatīvi šūt. mana Janome 525 diemžēl mēteļa biezākās vīles neņem, mētelis jau puz gadu karājas pussašūts, jo vai nu jāmaina mašīna vai kā vecos laikos ar roku jāšuj

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

viena saule

Katram savs
Ņemot vērā, ka šujmašīna maksā pieteikami, lai pēc gada nemeklētu jaunu, jā, ir jāpārdomā visādi sīkumi. Īpaši, ja cilvēks prasa, un ir maza pieredze ar šujmašīnu. Tad ir labi, ja pasaka priekšā, kas ir ērti sīkumi, pie kuriem der piedomāt. Pērkot savu pirmo mašīnu, kļūdaini domāju, ka svarīgs ir dūrienu skaits, kas patiesībā nudien ir visai otršķirīgs. Es jau nesaku, ka tie ir noteicošie kritēriji iegādājoties mašīnu, taču, ja ir iespēja izvēlēties starp tādu, kurai šīs lietas ir vai nav, noteikti labāk ņemt to, kurai ir.

Papildināts 22.11.2018 10:25:

teite
Paklapē ar āmuru, tas var palīdzēt, ja tur vispār ir kaut kas līdzams. Vēl var pamēģināt aiznest sašūt uz kādu apģērbu labošanas darbnīcu, tur parasti ir rūpnieciskās mašīnas. Varbūt tur var sašūt.

Labdien. Meklēju šujmašīnu.

Kādas ir atsauksmes par Brother BQ25?

Pairofbrowneyes

Sveikas šuvējas, pieteicos slēgtajā grupā, ceru, ka pieņemsiet, vēl neko neesmu rakstījusi, bet šogad esmu sākusi sadraudzēties ar savu šujmašīnu. Ir uztapuši pāris pavisam vienkārši projektiņi, tagad esmu pieķērusies vasaras topiņam savam meitēnam. Kokvilna, diezgan irstošs audums. Pēc piegrieztnes izgriezu, tagad jautājums - pamācībā rakstīts visas vīles apmetināt - tagad tiešām visām detaļām visas maliņas ar zigzagu jāapšuj? velna darbs, lai arī vienkāršs, kad piešaujas... vai arī tā vienmēr darāt, ja bez overloka?

viena saule

Vispirms sašuj vīli un tad apšuj - vai nu ar overloku, vai ar zigzagu. Jebkurā gadījumā malas ir jāapstrādā, neatstāsi taču tādas nekādas un irstošas.

Pairofbrowneyes

Jā, taisnība jau ir. Drusku pārsteidzīgs jautājums sanāca. Visu ar zigzagu apšuvu, nemaz tik traki nebija, samērā ātri un smuki. Tagad tik šūšanas vaina, šodien laikam atkal nesanāks, jo mazajai temperatūra un visu laiku uz rokām...

Labdien! Pirms desmit gadiem iegādājos šujmašīnu Brother Js-23. Pavisam vienkārša. Šo gadu laikā neko daudz šuvusi neesmu, bet nu - laika daudz, dzīvojot mājās ar bērniem. Esmu šujmašīnu izvilkusi un gribas ko pamēģināt.

Vēlos lūgt palīdzību saistībā ar apkopi. To nekad neesmu darījusi, varbūt pirms 10 gadiem, bet neko neatceros. Domāju, tagad aizvedīšu pie meistara, lai visu izdara. Izrādās mūsu pilsētā neviens nenodarbojas ar apkopes veikšanu šujmašīnām. Visi oriģinālie papīri pazuduši. Atceros, ka tur bija par to, kuras vietas jāieeļļo, cik bieži utt.

Varbūt kāda var palīdzēt ar padomu? Kuras bija tās vietas, kas regulāri jāieeļļo?

jozikins

Ivande.Kaija
Man bija šāda šujmašīna, labas atmiņas par to-šuva gan mēteļus, gan ādas somas

Eļļoju tikai vienā vietā-tur, kur liek apakšējo spolīti, dažas pilse un pagrozīt ar roku, lai ēļļa tur tiek visur. Pēc tam notīrīt un pašūt kādu nevajadzīgu auduma gabalu, kamēŗ nepaliek eļļas pēdas. Vel drošībai adatu janomaina

Lai labi šujās !

Нельзя для всех быть белой и пушистой...растащат на воротники!

queque

Palasīju drusku uz atpakļu un pamanīju, ka arī te pastāv viedoklis, ka overloks ir kut kas bez maz vai pro šuvējiem. Godīgi sakot, kad tiku pie overloka, man radās jautājums - kāpēc man tāds nebija jau sen un no paša sākuma?? Gan jau, atkarīgs, ko šuj, bet kaut kā tā sanācis, ka "parastā" šujmašīna vajadzīga daudz retāk, nekā overloks - ideāli, ka nošuj gan vīli, gan apmet malas, lielisks priekš trikotāžas, kas ir visvairāk lietotais audums, ja šuj visādus topus, legingus, bērnu drēbes, arī ar planānajiem, irstošajiem audumiem ērti tikt galā. Ja būtu jāsāk no nulles pirkt mašīnas bez domas par nopietnu darbu, ņemtu hobija līmeņa overloku un pavisam vienkāršu šujmašīnu. Protams, ja šuj mēteļus, sarežģītu konstrukciju "stingru" apģērbu - būs nepieciešama arī diezgan jaudīga šujmašīna, bet tās nav gluži tās lietas, ar ko sāk...

minkuma

queque
Vari ieteikt kādu hobija līmeņa overloku?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18170873